Skocz do zawartości

Skandal.


jadowitazmijaPREMIUM

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze w końcu ktoś wypi*****ić tego zjeba Kubbasa ?
jestem kulturalnym i pomocnym człowiekiem, ale takiego moda na jakimkolwiek forum to ze świecą szukać

napisałem sobie taki post :
 

 

Przydałoby się nieco odświeżyć mod team, skoro jeden z nich jest tak skrajnym fanem LA ze widzi Duncana poza top10 all time.

Może jakiegoś dobrego moda z forum wędkarstwa? w sumie bez różnicy by było, a nawet lepiej.

I po chwili ban

serio ?

Czy to się nadaje na bana ?

może zacznie rozdawać bany po prostu komu trzeba a nie za byle co ?

bo to jest już k**** chore co ten człowiek wyprawia

chodzące łapu capu, rzuca bany na lewo i prawo a nikt mu kurki nie dokręcii, żenada że największe forum w Polsce moderuje taki człowiek, który jego fachowem okiem twierdzi że Kobe > Lebron o 4 pozycje a Tim Duncan to może TOP15-20 alltime

SERIO?

Edytowane przez jadowitazmijaPREMIUM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jesli chcesz pisac na tym forum, to proponuje wyczyscic swoje osobiste uprzedzenia do wszystkich uzytkownikow, zakonczyc przygode z nickiem jadowitazmijaXXX i nie przyznawac sie nigdy, ze nim byles.

 

Moze to zapoczatkuje jakis nowy rozdzial w Twoim dorobku forumowym.

 

Jesli w temacie o Duncanie wyskakujesz z osobistymi "wycieczkami" do moda, poniewaz ten ceni sobie danego koszykarza wyzej niz kogos innego, jest nie na miejscu, a zwazywszy na Twoja historie forumowa, to nikt nie bedzie sie z Toba cackac i z miejsca dostajesz bana. Jesli masz inne zdanie to proponuje uzyc argumentow "koszykarskich" do wykazania wyzszosci Twoich slow nad innymi, a nie wyskakiwac z tekstami o zmianie moda,...

 

teoretycznie ban jest na uzytkownika, wiec docen to, ze nie kasujemy Twoich kolejnych kont, tylko za kazdym razem dajemy Ci mozliwosc swobodnego pisania na forum, Ty natomiast ciagle probujesz komus cos wytykac i jakbys nie mogl sie ciagle pogodzic, ze swoimi banami.

 

 

 

Czy moze w końcu ktoś wypi*****ić tego zjeba Kubbasa ?
jestem kulturalnym i pomocnym człowiekiem, ale takiego moda na jakimkolwiek forum to ze świecą szukać

 

Nie trzeba szukac daleko, zobacz na pierwsze 2 zdania tego tematu ^

Pierwsze przeczy zupelnie drugiemu.

 

Jako przyklad dla innych uzytkownikow i mam nadzieje, nauczke dla Ciebie, za publiczny temat tego typu... dostajesz ode mnie ostatniego bana i kazdy kolejny nick z "JadowitaZmija" bedzie od nas dostawac automatycznego bana. Jesli chcesz pisac na forum, to proponuje zakonczyc historie z ta nazwa. Juz sama nazwa z calym szacunkiem pokazuje Twoje nastawienie do sposobu obcowania na forum. Jesli naprawdę zamierzasz byc jadowita zmija na forum, to nie dziw sie, ze nie udaje Ci sie byc na nim wiecej niz kilka miesiecy.

 

Nie ma tu czego wyjasniac, jesli chcesz tu jeszcze pisac:

 

1. zmien nastawienie do forumowiczow/modow

2. w dyskusjach uzywaj koszykarskich argumentow, ktore sa duzo bardziej doceniane przez forumowiczow od szkolnych pyskowek.

3. zmien nick, tak zeby nikt Cie juz nie kojazyl z tym kontem

4. Jesli wyda sie, ze Twoje nowe konto jest powizane z "JadowitaZmijaXXX" dostajesz automatycznego bana

Dlaczego?

Poniewaz ban jest na osobe i dales nam powod przez zakladanie prawie 10 kont na trzymanie sie tej zasady.

5. Forum jest dobrowolne, nie podoba sie nie pisz.

 

Zostawiam temat jako przyklad dla innych i zeby nie bylo watpliwosci co sie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys, sprawę żmiji można olać, bo to na 90% troll konto, któregoś ze stałych użytkowników, szczerze mówiąc sam mam 6-osobową listę podejrzanych i w tej sprawie nic się nie da zmienić, bo ta osoba kiedy będzie miala humor i tak stworzy kolejne.

Jednak sprawa obecnej moderacji to temat, który już od dłuższego bulwersuje sporo osób i tym bardziej podejrzewam, że x wykorzystuje to jako katalizator, by rozpocząć dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borys

 

Z tego co ja kojarzę to wycieczki personalne do użytkowników to jest integralna część forum. Za pojazdy po Rapparze powinno pół forum wylecieć jak nie lepiej. 

No tak, biedny Rapparek, obrażają go, a on przecież taki miły, wcale nie jest arogancki ani nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tym forum gosciu zaklada 8 kont na kazdym lapie bana za co innego i jeszcze ma pretensje czemu jest banowany

 

ja rozumiem ze kazdy z was przyzwyczail sie do wolnej amerykanki ale my z matkiem komunikujemy sie i konsekwentnie dzialamy tak samo

 

za wydzielaniem tematow nigdy nie bylem, temat dirka w sumie zostal wyczerpany teraz ktos podal malonea, potem weszla rozmowa o prime duncana, tak bylo zawsze i bedzie ze temat nigdy nie bedzie stricte o jednej rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zadnym lorakiem, jadowitazmija to bylo pierwsze moje konto na tym forum.

Szkoda tylko, że te wszystkie bany nie są za to że kogoś obrażam, prowokuje czy co tam tylko dlatego że Kubass lub jego inni koledzy się ośmieszają i urażony dumą rozdaje bany na lewo i prawo.

Szkoda tylko że każdy to widzi, mało który "normalny" mod by mi tu bana posłał, tylko admin nie widzi niestety w tym nic złego, Kubbas to chyba niezłe kwity na niego musi mieć :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas - jak Borys napisał, modowanie to funkcja nieodpłatna, dodatkowe zobowiązanie i wręcz obowiązek, więc chyba nie ma żadnego problemu, jeśli funkcję przejmie ktoś inny? Rozumiem twoją troskę, o fakt, że bez twojej opieki to forum może się przerodzić w otchłań chaosu, dlatego właśnie chcę Ciebie uspokoić, że propozycji modów to jednak osoby mający długi staż na forum, co do których użytkownicy mają zaufanie, więc zmiana moderacji to rozwiązanie, w którym są sami zwycięzcy, poza tymi nowymi nieszczęśnikami muszącymi dźwigać takowe brzemię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas - jak Borys napisał, modowanie to funkcja nieodpłatna, dodatkowe zobowiązanie i wręcz obowiązek, więc chyba nie ma żadnego problemu, jeśli funkcję przejmie ktoś inny? Rozumiem twoją troskę, o fakt, że bez twojej opieki to forum może się przerodzić w otchłań chaosu, dlatego właśnie chcę Ciebie uspokoić, że propozycji modów to jednak osoby mający długi staż na forum, co do których użytkownicy mają zaufanie, więc zmiana moderacji to rozwiązanie, w którym są sami zwycięzcy, poza tymi nowymi nieszczęśnikami muszącymi dźwigać takowe brzemię. 

 

Zastanawiam sie czy taka ironia w czyms ma pomoc? Forum ma swoich bardziej i mniej kontrowersyjnych uzytkownikow i chwala im za to, nadają pewien smaczek calosci.

Jednak jak jest wazna sprawa to chyba warto dac sobie na wstrzymanie i skupic sie na meritum bez zbednej ironii i kulturalnych docinek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale meritum to jest właśnie rozpisanie wyborów na nowych moderatorów. Nawet można to zrobić na takim spontanie, że tworzymy temat, każdy tam podaje nazwę użytkownika proponowanego i zbieramy lajki. 3-4 z największą liczbą lajków idzie na moderatora, problem z głowy. Bez zbędnej ironii i kulturalnych docinków.


To nawet wcale nie wyklucza pozostawienia obecnej moderacji, jeśli faktycznie wykonują tak dobrą robotę, to zostaną wybrani ponownie i zamknie to temat równie skutecznie. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet można to zrobić na takim spontanie, że tworzymy temat, każdy tam podaje nazwę użytkownika proponowanego i zbieramy lajki. 3-4 z największą liczbą lajków idzie na moderatora

Takie rozwiązanie nie zda egzaminu, bo jeszcze podana nazwa użytkownika musiałaby na to wyrazić zgodę. 

 

Spontan nie będzie dobrym wyjściem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.