Skocz do zawartości

Rio bez Rosji


ely3

  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Rosja powinna być wykluczona całkowicie z Igrzysk

    • Tak
      17
    • Nie
      5


Rekomendowane odpowiedzi

tylko naiwni sądzili, że jankesice są czyste, ale i tak bardzo to wesoło, że po Rio Rosja wyrównuje rachunki i wychodzi na plus w tej idiotycznej wojence.

 

Ruscy zostali obrzuceni błotem, ale Amerykanie mają gorzej ; nie dośc, ze wyszli na hipokrytów, to jeszcze obwieszonych złotymi medalami olimpijskimi,  które - po ujawnieniu tych rewelacji - są tylko dodatkowym obciążeniem, a żadnym honorem i dumą.

 

ci ludzie, ten pseudonaród, oni się nigdy niczego nie nauczą. zajęliby się sobą, zamiast łazić po świecie i zastanawiać się, co by tu jeszcze spier... ić i komu by tu jeszcze zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Johaug złapana na dopingu. Tłumaczy się, że nieświadomie przyjęła w leku na opryszczkę. Jej koleżanka po fachu pokazała opakowanie tej maści

 

https://mobile.twitter.com/Aino_Kaisa/status/786567079092686848/photo/1

 

Dla mnie to strasznie słaba sprawa z tą Johaug. Najpierw przyznaje ( jakoś w wakacje), że bierze lek na astmę chociaż nie jest na nią chora. Tłumaczy się tym, że ten lek niby nie ma wpływu na wyniki. A ja się pytam skoro nie jest chora a lek nie ma wpływu na wyniki to po co go bierze? Teraz niby steryd anaboliczny. Ja od razu zawiesiłbym. Na razie do wyjaśnienia sprawy i określenia kary. Ale ta MUSI być moim zdaniem dotkliwa. Nawet jak akurat ten steryd pojawił się nieświadomie ( mimo, że jak byk pisze na opakowaniu, że to doping) Co najmniej rok zawieszenia a najlepiej 2. I wtedy ma po igrzyskach.

Straciłem już wiarę w czystość sportu ale nie lubię robienia z ludzi debili przez federacje sportowe. Tu jednak jest pewne, że FIS zadziała i zawieszenia jej nie będzie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Znowu z Ruskami robi się syf

 

https://m.onet.pl/sport/pilka-nozna,563t4g

 

Oczywiście nic nikt nikomu nie udowodni, bo nikomu to się nie opłaca. MŚ w Rosji będą, Rosja na nich choćby się waliło paliło z grupy wyjdzie. Bo FIFie to się opłaca.

 

Niestety ale dziś trzeba sobie uczciwie przyznać - walka z dopingiem w sporcie nie ma sensu. Ma ona na celu tylko i wyłącznie promowanie konkretnych krajów (USA, Rosja, Norwegia w biegach narciarskich dla przykladu) w konkretnych sportach. Jedni sa kontrolowani częściej inni mniej lub wcale. Wszystkim się to opłaca. Nie ma sensu w sumie sie tym nakręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Już niedługo wychodzi film Icarus.

 

Więcej o nim tu https://m.sportowefakty.wp.pl/inne/700903/morderstwa-pieniadze-doping-wladimir-putin-ten-film-wstrzasnie-swiatem-sportu-i-

 

Jestem ciekaw jakie będą jego echa bo, że będą to jestem prawie pewien. Może w końcu uda się jednych zawodowych oszustów wykluczyć ze świata sportu. Potem czas na usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo wychodzi film Icarus.

 

Więcej o nim tu https://m.sportowefakty.wp.pl/inne/700903/morderstwa-pieniadze-doping-wladimir-putin-ten-film-wstrzasnie-swiatem-sportu-i-

 

Jestem ciekaw jakie będą jego echa bo, że będą to jestem prawie pewien. Może w końcu uda się jednych zawodowych oszustów wykluczyć ze świata sportu. Potem czas na usa.

 

Kiedy Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na netflix wychodzi, powiem szczerze, że nie wiem jak to tam działa

 

Na netflixie wjedzie pewnie z premierą światową, nie ma przeciwwskazań. Chętnie sobie obejrzę wtedy.

 

Pytałem o to, kiedy przyjdzie kolej na eliminację Polski :) Czy w jakiejś grupie, ze względu na małą liczbę sportowców, "załatwią" nas od razu z Czechami i Słowakami, czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to za biedny kraj na zoeganizowany państwowo doping

 

Może i tak, ale to nie znaczy, że nasi sportowcy na dopingu nie są i rywalizują na MŚ, ME czy IO z tymi, którzy się kłują. Jak usuwać to wszystkich. Choć imho to po prostu powinno się dopuścić doping i przestać robić farsę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale to nie znaczy, że nasi sportowcy na dopingu nie są i rywalizują na MŚ, ME czy IO z tymi, którzy się kłują. Jak usuwać to wszystkich. Choć imho to po prostu powinno się dopuścić doping i przestać robić farsę.

No mam identyczne zdanie. Mi chodziło po prostu aby wpierw usunąć tych co organizują doping na większą skalę (jeżeli już kogokolwiek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wlasnie Amerykanki ustrzelily dublet na 3 km z przeszkodami, zlota poprawila PB o 5 s, srebrna medalistka o 15 s. Do tego medale w maratonie, na meska trojke z przeszkodami. 2 tyg temu gwalt w medalowce w plywaniu, teraz gwalt w lekkiej. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy uwazaja, ze tylko Ruscy koksuja "systemowo".

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.