Skocz do zawartości

Steam, gry- wymiana


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Kupiłem dziś na Humble Bundle paczkę, a są tam gry, których nie zamierzam odpalać, wiec wpadłem na pomysł, że można założyć temat, w którym takich wymian grzecznościowych możemy dokonywać.

każdy pewnie zna tę stronę, ale

https://www.humblebundle.com/2k-games-bundle

 

Chce ktoś coś?

Z paczki za 9$ na swoim steam aktywowałem NBA 2k16, Darkness2, Spec Ops, Mafię 2

Resztę pewnie będę trzymał nieaktywowaną do usranej śmierci (bo grać nie mam kiedy), wiec jakby co to zapraszam chętnych

 

jk temat nie wypali, albo gdzieś coś juz podobnego jest robione to dajcie znać i modzi niech to wypierniczą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy poszczególne gry z paczki humble bundle można rozdawać czy to dla jednej osoby. Moje konto na steamie jednak trochę czasu i wartości ma, jednak jeśli faktycznie się da, to mam trochę kodów do gier do dania także. 


Btw faktycznie mocno dojebany pack za taką cenę, też go z miejsca kupiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz na cele charytatywne, albo na konto 2K kwotę (minimum 1$ i dostajesz kody do trzech pierwszych gier na steama, zapłacisz wiecej (aktualnie prawie 9$) dostajesz dodatkowo nastepne 8 gier. jak zapłacisz 15 lub wiecej wowczas dostajsz wszystkie te gry

Proste i opłacalne. Same nba2k16 kosztuje na steam 45juro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem muszę przyznać. Wygląda fajnie. Faq szukałem acz nie znalazłem. Czyli płacę przykładowo 36 zeta za co? Za aktywację wczesniej kupionych gier, za dema, za ściąganei full opcji?

Wrzucałem już wcześniej linki - płacisz za kody na steam do pełnych wersji poszczególnych gier. Generalnie często są tam promocje, gdzie za 30 złotych możesz kupić gry warte z 300 w sklepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapciu j często nie korzystam, ale co ich to obchodzi co zrobisz z linkami/kodami?

 

Dostałem od kumpla juz tak kilka gier i mi konta nie zbanowali, jemu też nie

Zapłaciłeś i masz opcje podarowania tego jako gift (nawet na stronie humblowej jest to napisane) wiec ja nie widze problemu

Dostajesz do każdej gry osobnego linka, nie masz obowiązku aktywować wszystkich

 

Mnie jeszcze kusi ta cywilizacja, ale jk poczytałem ile na to trzeba godzin przeznaczyć to wymiękłem. zony i syna tylko tydzień nie ma w domu ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Can I sell or give away my keys?


Humble Bundle products are for personal use only. We do not allow selling or redistributing keys from your purchases. You can gift individual keys to friends using our gifting system, which you can read more about here.


You can also gift your friends whole bundles or Store items on our website by clicking the gift option at the end of your purchase.


Read the Humble Bundle Terms of Service


 


Generalnie jest to opcja głównie ograniczająca masowo wykupujące sklepy/graczy, bo szczerze ale za 13 euro mają same 3 gry, które chodzą razem 140 euro i przebitka/zysk nieziemski.


Pewnie traktują was za małokalibrowe i mają "wywalone", ale ja tam swoim kontem ryzykować nie zamierzam. 


Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz ale bym mógł kogos na minę wpierniczyć

Zaraz poszperam czy po zakupie paczki mozna poszczególne gry komus podarować, bo coś mi świta że gdzieś to kiedyś widziałem

Edit

Pojedyncze gry mozna giftować tak jak napisali,

Wiadomo, że gdybyśmy robili to na masówkę wowczas byłby kłopot

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.