Skocz do zawartości

Chleba i Igrzysk! #Rio2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony niedosyt, z drugiej jednak wielka radość, bo medal olimpijski to medal olimpijski. Dla Rafała świetne dopełnienie mimo wszystko bardzo dobrego sezonu.

 

Radwańska bez komentarza. Co ona odwala na IO to bania mała. Jest tak słaba psychicznie, że aż mi jej po ludzku szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radwańska to dramat. Zgadzam się. 

 

El - o północy kosz, ale to pewnie wiesz. 

 

 

Patrząc na boxscore to strasznie się Australia po Francji przejechała. 29 asyst Australijczyków, przy 12 Francji. 7 strat Australii, 17 Francji. Takiego wyniku to bym się z Francją po USA spodziewał, a nie po Australii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Majka, wyścig niesamowity, dramaturgia, emocje, zwroty akcji, beznadziejna realizacja, wszystko tu było. Nie stawiałem na medal a tu taki piękny wynik. Kwiatek też się pokazał, jego by nie dogonili.

 

Radwańska żenada, w trzech startach na Igrzyskach wygrała cały jeden mecz. W Londynie po porażce coś sobie żartowała o repasażach, czekam co powie teraz.

 

Reprezentant Wietkongu Wietnamu w,strzelaniu zdobył właśnie złoty medal. Fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komentatorzy to byli do bani.

 

Końcowka między pierwszym a drugim podjazdem a Ci w ogóle się nie orientują i tekst w stylu: "teraz już będzie tylko zjazd w dół"

 

Albo mocny tekst Sobczyńskiego: Jeśli grupa pościgowa dogoni uciekającą trójkę to .... (chwila zadumy) to będzie to znaczyło, że przewaga zmaleje do 0 sekund :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Radwańska żenada, w trzech startach na Igrzyskach wygrała cały jeden mecz. W Londynie po porażce coś sobie żartowała o repasażach, czekam co powie teraz.

 

Reprezentant Wietkongu Wietnamu w,strzelaniu zdobył właśnie złoty medal. Fajnie.

42 lata, a podobno to dyscyplina dla młodych.

 

Radwańska albo ma to w dupie, albo nie radzi sobie z presją. Ta Chinka rzucała jej pod koniec takie piłki, że Radwańska mogła z końcowej linii dosłownie smeczować. 

 

Przed meczem Radwańska potwierdziła, że jako partnera do miksta wybrała Kubota. Kubot powinien się zastanowić, czy nie powinien wybrać kogoś innego do pary.

Ale komentatorzy to byli do bani.

 

Końcowka między pierwszym a drugim podjazdem a Ci w ogóle się nie orientują i tekst w stylu: "teraz już będzie tylko zjazd w dół"

 

Albo mocny tekst Sobczyńskiego: Jeśli grupa pościgowa dogoni uciekającą trójkę to .... (chwila zadumy) to będzie to znaczyło, że przewaga zmaleje do 0 sekund :grin:

Chłopaki w ogóle się nie orientują w temacie, a dziwne, bo tyle lat na Tour de Pologne.

 

Chinka w meczu Radwańskiej ma serwis po wygraną w meczu, a komentator: "Wielkie rzeczy rodzą się w bólach" :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu był news, że Radwańska do Rio leciała New York -> Lizbona -> Rio i w efekcie podróż trwała ponad 2 dni (~52h chyba).

 

Rano zażartowałem sobie, że będzie miała alibi jak odpadnie, no i odpadła.

 

Ciekawi mnie kto jej te połączenie organizował.

 

Cieszy medal Majki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na miejscu Kubota nie chciałbym grać z Radwańską... 

 

Komentatorzy są tragiczni ja wyłapałem w kolejne teksty:

 

"wziąć sprawy w swoje nogi"
 
i
 
"zobacz ile do mety - 666"
 
 
@Mirwir - razem z kilkoma innymi zawodniczkami spóźniła się na lot, a później już wszystkie były wysprzedane aż do poniedziałku, ale nie wierzę, że nie dało się inaczej dolecieć... 
Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

"wziąć sprawy w swoje nogi"
 
 

To akurat było dobre :nevreness:

 

Oprócz Radwańskiej to na razie kadra pływacka strasznie leży, wszyscy robią rekordy życiowe, a nasi nawet nie robią najlepszych wyników w sezonie. Coś poszło mocno nie tak. Mam nadzieję, że Kawęcki się przygotowuje indywidualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirwir - razem z kilkoma innymi zawodniczkami spóźniła się na lot, a później już wszystkie były wysprzedane aż do poniedziałku, ale nie wierzę, że nie dało się inaczej dolecieć...

 

Pewnie się dało, ale widocznie kosztowało to zbyt dużo kasy. Generalnie postawa Radwańskiej na Igrzyskach jest słaba.

 

A jej wypowiedzi mnie śmieszą. Niby nie lubi się tłumaczyć, a się tłumaczy.

 

Igrzyskowe Łapu-capu

 

 

Powtórki z Londynu nie było. Wicemistrzyni olimpijska sprzed czterech lat w strzeleckiej konkurencji karabinu pneumatycznego na 10 m, w Rio odpadła w kwalifikacjach. - Plan został zrealizowany - uspokaja Sylwia Bogacka, która koncentruje się już na swoim kolejnym starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.