Skocz do zawartości

Hzberg

Rekomendowane odpowiedzi

Masz kompleks słabo odbijającej się piłki? :D

Spalding to zajebista firma. Na moje samo ich logo na piłce dodaje jej +30 do zajebistości. Ty masz jeszcze z logo NBA. Silver to przecież dobry model. W wersji outdoor jest spoko (ale osobiście wybrałem Platinum Streetball) a w Twojej wersji indoor/outdoor to model ze skóry. Twoje ziomki raczej nie mają modelu ze skóry jeżeli dali poniżej stówki więc możesz im z czystym sumieniem powiedzieć, że pitolą (skóra > każdy gumiak).

 

Edit

Co to w ogóle za txt o tym odbijaniu, przecież to można sprawdzić od razu xD

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo piłka się jeszcze rozbije.

 

Bardziej bym się skupił na tym ze Spalding trzyma powietrze ( chyba że w zimę leży w garażu i czeka na cały tydzień na 1 mecz).

 

Wentyle są dobre jakość dobra i nawet wytrzymałość OK.

 

Aczkolwiek tu zauważyłem zwe najwyższą półka ( ponad 600PLN) jest słabsza od średniej 200-300PLN.

 

Piłki zawsze kupujemy u Borysa.

 

Jestem zwolennikiem Spalding.

 

Legit....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć.

Miesiąc temu kupiłem nba silver za 140zl (była promocja) żeby grać na zewnątrz.

Koledzy mówią że piłka słabo się odbija od powierzchnii i wogóle.

A oni mają piłki za 100zł outdoor.

Czy silver jest naprawdę słaby?

 

Dawno pytales, wiec nie wiem czy jescze zagladasz na forum, ale to jest tak, ze to pilki gumowe odbijaja sie nienaturalnie mocno. Dodatkowo gumiaki bardzo latwo przepompowac i staja sie jak sprezyna.

 

Pilka halowa nie odbija sie latwo, jest i powinna byc troche flegmatyczna, dawac czas na reakcje... to jest noralne zachowanie pilki. I tak sie zachowuja pilki skorzane, sa miekkie w dotyku i nie odbijaja sie jak gumowe. Gumie blizej do kauczuku , skórze "do gabki".

 

Dodatkowo pilki gumowe nawet za 100zlnie wiele roznia sie od pilek za okolo 50zl. Natomiast skora Spaldinga za 140zl (Silver czy TF-250) to juz jest klasa wyzej i duza roznica. 

 

Niedawno gralem na Orliku i w sumie byloy 4 losowe osoby, ja mialem Spalding Grip Control i byly jeszcze dwa chamskie gumiaki, jak przyszlo do meczu to nie wychylalem sie z szeregu. Kazdy testowal pilki i w koncu zagralismy Grip Contrlolem, ale widzialem po minach, ze dziwne mial kazdy wrazenie, jeden powiedzial, ze troche lekka, inne wolal swojego twardego gumiaka... 

prawda taka, ze wiekszosc osob sie nie zna na pilkach skorzanych, to ciagle jescze jakas odskocznia, natomiast dla kogos kto choc troche sie zna, to jak raz zagra skora to gumiak staje sie zabawka dla malych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ej Borys jeszcze jedno pytanie

Czy spalding all star z decathlonu jest dobrą piłką?

link:https://www.decathlon.pl/pika-do-koszykowki-nba-infinite-id_8064455.html

 

To jest jaki bubel, nie ma jej w dystrybucji USA, ani Europejskiej, jest bardzo podobna do pilki Rebound Spaldinga In/out, to jest chyba jakis niewypal, albo pilka produkowana jakies 7-8 lat temu, Rebound byl w wyprzedazy jakies 3 lata temu za "grosze" w porownaniu z innymi pilkami Spaldinga, ale mimo to nie wprowadzilem jej do oferty, bo wychodze z zalozenie, ze nie oferuje shitu w swoim sklepie.

 

Podejrzewam, ze ta pilka to zwyczajnie wersje Rebound tylko z logiem NBA i nie wiem, jakim cudem to w ogole przeszlo w Spaldingu, ze wydali taka pilke, ale to musialo byc danwo temu i Decathlon pewnie wykupil stan w PSladingu i teraz probuje (zreszta od kilku dobrych lat, jak widac nie schodzi) sprzedac ta pilke.

 

Ogolnie na Decathlon zlego slowa nie powiem, ale ten model to porazka, juz lepiej Kipste kupic ;)

 

Zastanawiam się nad piłkami Spalding TF-250 albo Spalding Tack soft pro . Którą wybrać?

 

Jesli cena jest do zaakceptowania to zdecydowanie piłkę PSalding Tack-Soft Pro. Jest grubsza skora, przyjemniejsza w grze, lepiej amortyzuje i ma lepszy chwyt. To juz jest pilka z gornej polki, w zasadzie taka jak np. Grip Control, niektorym nawet lepiej sie gra Tack Softem niz Grip Controlem.

 

Polecam w promocji za 199zl:

http://sklepkoszykarski.pl/pilka-spalding-nba-tack-soft-pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.