Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

NHL w TVP SPORT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
140 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mailman

Mailman

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów
  • LokalizacjaBielsko Biala

Napisano 24 sierpień 2016 - 14:01

TVP zakupila prawa do NHL i pucharu swiata w hokeju i bedzie je pokazywac na antenie TVP SPORT

Maja podobno pokazywac 4 mecze tygodniowo 2mecze nocne i 2 mecze afternoon games+magazyn.

fajnie ze hokej wraca do Polskiej TV

http://satkurier.pl/...-tvp-sport.html

Najlepszy sklep koszykarski

#2 SkoczekS1

SkoczekS1

Super-Star

• Użytkownik
  • 2340 postów
  • LokalizacjaLiverpool

Napisano 24 sierpień 2016 - 14:29

Szkoda, że nie NFL, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że miałby to jakiś Szpaku albo Szaran komentować to już wolę pikselozę. 

#3 bankrut

bankrut

6th Man

• Użytkownik
  • 352 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 14:43

pikselozę. 

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mecz sezonu zasadniczego NFL  oglądać poniżej 720p, często w 60 fps. Większość streamerów teraz tak puszcza. Jedynie teraz mecze preseason lecą w 480p. 

#bruklinstajl

#4 Mailman

Mailman

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów
  • LokalizacjaBielsko Biala

Napisano 24 sierpień 2016 - 15:10

Szkoda, że nie NFL, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że miałby to jakiś Szpaku albo Szaran komentować to już wolę pikselozę. 

w polsce  od zeszlego sezonu prawa do transmisji NFL na wylacznosc posiada ELEVEN SPORTS

#5 SkoczekS1

SkoczekS1

Super-Star

• Użytkownik
  • 2340 postów
  • LokalizacjaLiverpool

Napisano 24 sierpień 2016 - 15:29

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mecz sezonu zasadniczego NFL  oglądać poniżej 720p, często w 60 fps. Większość streamerów teraz tak puszcza. Jedynie teraz mecze preseason lecą w 480p. 

Miałem na myśli NFL, tam to niestety standard, bo i oglądalność większa. 

@Mailman - racja, zapomniałem, że na wyłączność. Pytałem jakiś czas temu i niestety będą robić polski komentarz do tego. 

#6 TuPalnik

TuPalnik

Jazz BeGM/Bullslifer

• Użytkownik
  • 3616 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 15:46

Fajnie, że NHL wraca do Polski. Za czasów kiedy leciał bodaj w Polsacie Sport dużo go oglądałem. Od tego czasu raczej okazjonalnie jakieś finały ligi etc. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tego komentował ktoś z doskoku (na zasadzie "na kogo padnie na tego bęc") tylko dadzą kogoś co ma jakąś podstawową choćby wiedzę o lidze. Nawet kogoś z obecnych już komentatorów z publicznej, na pewno ktoś się zna choć trochę.
Co do NFL to jest chyba taki problem, że wiele osób w Polsce nie ogarnia nawet zasad futbolu. Mecze miałyby raczej słabą oglądalność wśród przeciętnych ludzików nieinteresujących się NFL. Tak mi się przynajmniej wydaje.

#7 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10194 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 18:28

Miałem na myśli NFL, tam to niestety standard, bo i oglądalność większa. 

No i NFL ma świetnych streamerów?

#8 SkoczekS1

SkoczekS1

Super-Star

• Użytkownik
  • 2340 postów
  • LokalizacjaLiverpool

Napisano 24 sierpień 2016 - 19:49

No i NFL ma świetnych streamerów?

Są, chociażby na http://arenavision.in/ ale nie zawsze znajdziesz mecz, który Cię interesuje. Chociaż w tym roku bardziej postaram się. 

#9 macias

macias

Role Player

• Użytkownik
  • 216 postów
  • LokalizacjaBędzin

Napisano 25 sierpień 2016 - 00:27

Ino reddit, prawie wszystko w hd się znajdzie.

#10 SkoczekS1

SkoczekS1

Super-Star

• Użytkownik
  • 2340 postów
  • LokalizacjaLiverpool

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:24

Ino reddit, prawie wszystko w hd się znajdzie.

Oczojebu dostaję jak tak wchodzę. 

#11 Cisza

Cisza

All-Star

• Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 17:47

Spokojnie skoku zacznie się sezon to dostaniesz instrukcje co do reddit'a i acestreama i pięknego HD bez zacinania - calutkie EURO tak oglądałem :D

2lmuozp.jpg

#12 ptak

ptak

All-Star

• Użytkownik
  • 1209 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 20:39

Bo NFL jest nudne dla 99% Polaków, a hokeja mamy swoją ligę i jakiś poziom reprezentacji.
Fajnie z tym NHL. Ja tam mam sentyment do Red Wings, za pochodzenie do Bruins i do całej Kanady.

#13 TuPalnik

TuPalnik

Jazz BeGM/Bullslifer

• Użytkownik
  • 3616 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 20:44

Bo NFL jest nudne dla 99% Polaków, a hokeja mamy swoją ligę i jakiś poziom reprezentacji.
Fajnie z tym NHL. Ja tam mam sentyment do Red Wings, za pochodzenie do Bruins i do całej Kanady.

Akurat poziom ligi hokeja jest imo niższy i to o wiele od poziomu ligi futbolu w polsce. A zaintresowanie obiema ligami wśród kibiców jest równie małe.

#14 ptak

ptak

All-Star

• Użytkownik
  • 1209 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 21:11

ale polska kadra w hokeja wzbudza dużo większe zainteresowanie.

średnia kibiców w hokeju to ok 800

#15 TuPalnik

TuPalnik

Jazz BeGM/Bullslifer

• Użytkownik
  • 3616 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 21:16

ale polska kadra w hokeja wzbudza dużo większe zainteresowanie.
średnia kibiców w hokeju to ok 800

No to prawda, nie ma co negować. Szkoda tylko, że poziom tej kadry jest ( choć ostatnio ciut mniej) żałosny. Jedyną szansą na rozwój naszej kadry są dzieciaki z USA czy Szwecji które tam się rodzą i rozwijają hokejowo ale potem grają u nas w kadrze ze względu na pochodzenie rodziców dla przykładu. Bo jak nasza liga dalej będzie szła w tym kierunku co teraz to prędzej upadnie niż wyda wartościowego młodego reprezentanta.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych