Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie grają, chociaż i Rekiny się obudziły 7:0 dowaliły Oilers, mimo wszystko nadal się obawiam o to, że odpadną z nimi, jak czytam różne komenty i artykuły to ponoć kryją kontuzje Burnziego, a to jeden z filarów. Ducks wjechali 4 0 do nastepnej rundy na lajcie. Chicago chyba do 0 odpadnie. Playoffs zawsze spoko;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie grają, chociaż i Rekiny się obudziły 7:0 dowaliły Oilers, mimo wszystko nadal się obawiam o to, że odpadną z nimi, jak czytam różne komenty i artykuły to ponoć kryją kontuzje Burnziego, a to jeden z filarów. Ducks wjechali 4 0 do nastepnej rundy na lajcie. Chicago chyba do 0 odpadnie. Playoffs zawsze spoko;D

Cholercia ale Toronto jest młodziutkie a Capitals wyglądali że to w końcu ich rok na rozwalenie ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej upada w naszym kraju, sad but true. Nie ma komu grać w klubach, kluby nie mają kasy, ludzie nie chodzą na mecze bo poziom jest tragiczny i widowiska 0. Ja pamietam jak był w Toruniu szczyt TKH. Furo, Voznik, Vadims Romanowskis, Dołega, Fraszko and so on. Na tą drużynę chciało się chodzić i wywoływała jakieś emocje. Teraz ludzie mają w pompie hokej a w Toruniu gdyby nie jako taka gra juniorow to TorToru by już nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem po 2 polykach Capsi przyjeli inna strategie i wylaczyli Crosby'ego z game 3. Oby tylko skonczylo sie na nieobecnosci w tej serii/PO. Bo hit byl megadirty i mozna bylo go uniknac i z historia zdrowotna Crosby'ego roznie to moze sie skonczyc. A co by nie mowic ogladanie Crosby'ego to czysta przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem po 2 polykach Capsi przyjeli inna strategie i wylaczyli Crosby'ego z game 3. Oby tylko skonczylo sie na nieobecnosci w tej serii/PO. Bo hit byl megadirty i mozna bylo go uniknac i z historia zdrowotna Crosby'ego roznie to moze sie skonczyc. A co by nie mowic ogladanie Crosby'ego to czysta przyjemnosc.

No Capitals już z Toronto grali ostro na granicy brutalności i młoda ekipa pękła poniekąd

Pittsburgh na razie wyglądał jakby jeździł w innej lidze. Teraz to kto wie

Edmonton też dwa mecze rozjeżdzał Kaczki a się wczoraj zaciął ( choć akurat to widziałem skróty)

 

Jak dla mnie Wschód ma ogromna przewagę nad Zachodem - obrona Ottawy, atak Rangers czy wszechstronność i gwiazdy Waszyngtony i Pitsburga to sporo za dużo dla kogokolwiek z Zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, sedziowie pozwalaja/pozwalali Capsom na wiecej w tym roku w PO (w koncu seria Pens-Caps to przedwczesny final), ale im jak zwykle brakuje tego czegos w PO. Niskanen probowal Crosbyego upolowac od 1 min GM1 i w koncu mu sie udalo. Pingwiny byly chyba nie do ogrania w tym roku znowu, mimo, ze bez Letanga i Murraya, a teraz to cholera wie. W sumie to ciekawych czasow dozylem, nie dosc, ze moje Pingwinki wreszcie graja na miare oczekiwan w tym skladzie pelnym gwiazd (poza wyskokiem i podwojna seria ze Skrzydlami o Stana zakonczonej jednym szczesliwie zdobytym Pucharem, to jednak bylo dosc duze pasmo niepowodzen, troche pewnie wstrzasy mozgu Sida, wiezadla Malkina i zawal Letanga w tym wszystkim przeszkadzaly, ale mimo wszystko), to dodatkowo wschod gra w innej lidze. Roszada z konferencjami odwrocila lige o 180 stopni.

 

Jesli Crosby nie wroci, to pewnie Pingwiny odpadna z Washington, bo im zabraknie fire power, a wtedy pozostaje trzymac kciuki za Nashville. Taki pocieszy klub, az trudno byc do nich negatywnie nastawionym. Do tego Forsberg i ta moc swojego lodowiska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Oilers dziś odwalili to się w głowie nie mieści. Prowadzą 3 - 0 na wyjeździe i jest 3,5 minuty do końca meczu a ci tracą 3 bramki w 3 minuty

I mało brakowało by w 20 sekundzie dogrywki stracili 4 ....bo już krążek minął parkany ale obrońca zdążył wybić zanim dopadł go któryś z KAczorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledzilem ten mecz

Dziś powtórka z rozrywki tylko tym razem to Kanadyjczycy byli tymi co ścigali i wygrali. Dwie bramki w drugiej tercji w minutę

W pierwszej 3 w bodajże 2 i troche

wyrównanie na minute do końca i druga już w serii wygrana w dogrywce

a co do Oilers to jeśli się podniosa po czymś takim to byłoby coś niesamowitego

 

Przegrali trzeci mecz z rzędu a prowadzili 2-0 w serii -- mecz , którego się nie dało przegrać

 

Jeśli chodzi o emocje to NHL w PO wygrywa z koszykówką niestety już któryś raz w ostatniej dekadzie. Dogrywki, zwroty akcji, zwycięstwa niżej notowanych rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z mistrzostwami świata w hokeju? Bo w jednym czasie są PO w NHL i teraz ruszyły właśnie te MŚ gdzie grają Kanada Szwecja Czechy Finlandia Rosja itp.

Jacy zawodnicy jeżdżą na MŚ? Ci słabsi z różnych klubów czy gwiazdy? Co jest priorytetem w hokeju? Puchar Stanleya czy mistrzostwo świata? Śledzę bardzo krótko dopiero hokej wiec jeszcze nie ogarniam paru spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z mistrzostwami świata w hokeju? Bo w jednym czasie są PO w NHL i teraz ruszyły właśnie te MŚ gdzie grają Kanada Szwecja Czechy Finlandia Rosja itp.

Jacy zawodnicy jeżdżą na MŚ? Ci słabsi z różnych klubów czy gwiazdy? Co jest priorytetem w hokeju? Puchar Stanleya czy mistrzostwo świata? Śledzę bardzo krótko dopiero hokej wiec jeszcze nie ogarniam paru spraw.

Kiedyś NHL miala porozumienie i były przerwy na IO albo MS. teraz jest gorzej wiec jeżdżą tylko ci z druzyn ktore już odpadły. Na następne IO w Korei przerw nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś NHL miala porozumienie i były przerwy na IO albo MS. teraz jest gorzej wiec jeżdżą tylko ci z druzyn ktore już odpadły. Na następne IO w Korei przerw nie będzie

 

dokładnie mega lipa wyszła, bo międzynarowdowa federacja chce by to NHL się podporządkowało pod ich imprezy a nie tak jak było zawsze, słyszałem że związane to jest z jakąś zmianą na górze i chcą pokazać NHL kto tutaj tak naprawdę rządzi (nie wiem czy to prawda bo nie sprawdzałem) no i tak dobrze że przynajmniej zrobili że Ci co odpadli mogą jechać bo ponoć piuerwsa wersja była taka że w ogóle w trakcie RS miało byc

 

a co tak dobrze Francji idzie? wiem, że gospodarze ale Finów to rozjechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a co tak dobrze Francji idzie? wiem, że gospodarze ale Finów to rozjechali

Świat się zmienia

 

Właśnie Austriak staje się zbawcą Waszyngtonu i gra lepiej od Crosbyego i Małkina

 

Trochę się to wszystko wyrównuje choc nie ukrywam że nie wiem czemu akurat Francuzi sa tacy mocni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę się to wszystko wyrównuje choc nie ukrywam że nie wiem czemu akurat Francuzi sa tacy mocni..

Bo na łyżwach szybciej się spierdala, a oni zawsze w tym się odnajdują;)

 

Caps to jakaś mentalna klątwa jak oni nie ugrali tego to ja nie wiem, ale jakoś mi ich nie żal, może kibiców trochę. Myślę,że pingwiny zgarną drugi rok z rzędu puchar, ale właśnie to NHL i jest pięknie/piekielnie nie przewidywalne, najlepszy dowód to Predators najniżej rozstawiona drużyna, a jest w finale zachodu. Ciekawie zapowiada się na przyszły rok ekipa Oilers, ale i Klonowe liscie pokazały, że potrafią. To kto wygra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.