Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

Bo na łyżwach szybciej się spierdala, a oni zawsze w tym się odnajdują ;)

 

Caps to jakaś mentalna klątwa jak oni nie ugrali tego to ja nie wiem, ale jakoś mi ich nie żal, może kibiców trochę. Myślę,że pingwiny zgarną drugi rok z rzędu puchar, ale właśnie to NHL i jest pięknie/piekielnie nie przewidywalne, najlepszy dowód to Predators najniżej rozstawiona drużyna, a jest w finale zachodu. Ciekawie zapowiada się na przyszły rok ekipa Oilers, ale i Klonowe liscie pokazały, że potrafią. To kto wygra?

 

wygrana seria z Pingwinami zamykała mi kupon, pewnie dlatego nie wygrali ;]

 

kibicuje Nashville, głównie ze względu na kozackich kibiców, ich domowe mecze zajebiście się ogląda. Drugi czynnik to właśnie to, że są najniżej rozstawioną drużyną.

 

GO PREDS GO!!! :rugby:

Edytowane przez montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na łyżwach szybciej się spierdala, a oni zawsze w tym się odnajdują ;)

 

Caps to jakaś mentalna klątwa jak oni nie ugrali tego to ja nie wiem, ale jakoś mi ich nie żal, może kibiców trochę. Myślę,że pingwiny zgarną drugi rok z rzędu puchar, ale właśnie to NHL i jest pięknie/piekielnie nie przewidywalne, najlepszy dowód to Predators najniżej rozstawiona drużyna, a jest w finale zachodu. Ciekawie zapowiada się na przyszły rok ekipa Oilers, ale i Klonowe liscie pokazały, że potrafią. To kto wygra?

Dla mnie Edmonton zaliczyło wtopę sezonu

 

Wygrali pierwsze dwa mecze serii na wyjeździe - potem w kluczowym meczu nr 5 prowadzili 3 bramkami na 3,15 do końca i to przerąbali

W meczu nr 7 prowadzili i też przegrali...

Masakryczna wtopa mentalna

 

A kto wygra ? Mam sentyment do obrony a Senators grają czasem niewiarygodnie w obronie - ile oni razy zablokowali Rangersów czy dziś w nocy Pingwiny--- Fantastyczny hokej - twardy ale jak trzeba też potrafią się zerwać

 

w serii z Rangers w pierwszych 4 meczach serii prowadzili łącznie 4 minuty a był stan 2-2

Ile oni już dogrywek wygrali w tych PO? Ogólnie 25 dogrywek to istny rekord chyba

Ottawa ma stalowe jaja w tych dogrywkach i życze im tytułu bo dawno już nikt z Kanady nie wygrał ( chyba ostatnio Canadiens w 93 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze dla Pingwinow to droga marzenie. Ale cholercia NHL juz nie takie drogi marzenia widzialo.

 

Szok, ze Crosby i Sheary tak szybko wrocili. Pingwiny graja dosc mocno nierowno. gm 6 z Caps to byl jeden z gorszych meczow w ostatnim czasie, gm 7 z kolei znakomity w kazdym aspekcie.

 

Bylo widac, ze na Ottawe nie zdazyli sie przestawic, a i chyba troche zmeczenie seria z Caps wychodzilo. A i tak Anderson mial od groma szczescia. Poprzeczki i slupki brzeczaly. Niby tej Ottawy nie widze, ale sa cholernie niewygodni, wiec nie zdziwie sie jak sprawia niespodzianke.

 

A Nashville mnie zadziwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Edmonton zaliczyło wtopę sezonu

 

Wygrali pierwsze dwa mecze serii na wyjeździe - potem w kluczowym meczu nr 5 prowadzili 3 bramkami na 3,15 do końca i to przerąbali

W meczu nr 7 prowadzili i też przegrali...

Masakryczna wtopa mentalna

 

A kto wygra ? Mam sentyment do obrony a Senators grają czasem niewiarygodnie w obronie - ile oni razy zablokowali Rangersów czy dziś w nocy Pingwiny--- Fantastyczny hokej - twardy ale jak trzeba też potrafią się zerwać

 

w serii z Rangers w pierwszych 4 meczach serii prowadzili łącznie 4 minuty a był stan 2-2

Ile oni już dogrywek wygrali w tych PO? Ogólnie 25 dogrywek to istny rekord chyba

Ottawa ma stalowe jaja w tych dogrywkach i życze im tytułu bo dawno już nikt z Kanady nie wygrał ( chyba ostatnio Canadiens w 93 )

No Oilersom wyszło małolactwo i brak doświadczenia imo. Co do wspomnianych meczy Rangers vs Ottawa, to oglądałem jeden z nich w tv, mecz w Ottawie w dogrywce wygrali Senators i chociaż kibicowałem Rangers w tej parze, to był to jeden  z najlepszych meczy jakie widziałem, szybkość, zwroty akcji, dramaturgia;D 

Wiele lat kibicowałem Maple leafs, Flyers, Avalanche i Devils , Ci ostatni maja pierwszy pick w drafcie, ale pokibicowałbym sobie komuś nowemu heh;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem że Senators wygląda naprawdę mocno - to co robią z ofensywą Pingiwnów w tej serii to jest niesamowite.. Zatrzymują ich na 3 bramkach w 3 meczach

 

Małkin sfrustrowany -- myślałem że w meczu nr 2 eksploduje a to i tak w sumie najlepszy ofensywnie gracz Pittsburga

 

Może to moja słabość do kanadyjskich klubów niemniej Ottawa naprawdę ma więcej jak na razie atutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozacki dzisiaj mecz Rosji z Kanadą w półfinale. po 2 tercjach ruscy wygrywali 2-0, a skończyło się 2-4.

 

 

A właśnie sobie z odtworzenia obejrzałem finał Szwecja Kanada

 

No to co wyrabiał wczoraj Lundqvist to przechodziło ludzkie pojęcie... Nawet ta jedyna bramka Kanadyjczyków to był samobój wrzucony na dodatek w kask bramkarza a i tak niewiele brakowało by to obronił

 

42 z 43 obronione.

4 karne

Klasa sama w sobie

 

Zasłużony tytuł dla Szwedów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL miażdży w tym roku kosza-- to jaki był dziś w nocy mecz nr 7 na Wschodzie to zapiera dech w piersiach. Zwroty akcji - nieoczekiwani bohaterowie. Senators którzy dwukrotnie odrabiali straty. Dwie dogrywki Chris Kunitz bohaterem. Dwa gole w takim meczu

 

Niewiarygodne emocje , których NBA już nie doświadcza na tym poziomie ( może finał uratuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega dali rade z pierwszym meczem w tvp 1 

Laskowski komentujący bramkę bez wizji dał radę :grin:

możę się na kosza przerzuci? :tongue:

 

szkoda że drugi mecz już trochę gorszy od pierwszego chociaż przynajmniej trochę bramek padło

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega dali rade z pierwszym meczem w tvp 1 

Laskowski komentujący bramkę bez wizji dał radę :grin:

możę się na kosza przerzuci? :tongue:

 

szkoda że drugi mecz już trochę gorszy od pierwszego chociaż przynajmniej trochę bramek padło

Eee w którym padło trochę bramek?

 

Bo więcej w pierwszym i więcej emocji.. Dziś długo 1-1 było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Penguins, zasłużenie, mieli drogę krzyżową do pucharu, rozmontowując po drodze same solidne ekipy. Uznanie dla Predators i wcale by mnie nie zdziwiła powtorka finału w przyszłym roku, jednak NHL jest bardziej nieprzewidywalne niz NBA więc raczej nie będzie rewanżu, ale zapowiada się wspaniały sezon i może w końcu z Kanadą w natarciu. Ekipy Toronto, Ottawy i Edmonton mają paki, nowy klub w Las Vegas, a i pewnie ktoś zadziwi niespodziewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.