Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

bardzo lubie hokej,i kibicuje wszystkim teamom,w ktorych graja finowie. oczywista,w kazdym czempionacie tez trzymam kciuki za suomi. przez lata mieli klopot z grajkami punktujacymi. owszem,byl jari kurri,byli selanne czy tikanen,ale wybitnie usposobionych ofensywnie grajkow przez lata im brakowalo. dzis trend sie odwrocil,i to glownie skrzydlowi/centrzy z krainy tysiaca jezior zasilaja ekipy z nhl. granlund,aho,rantanen,laine etc. jest w kim wybierac!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne każdy ogląda F1 bo Polak jeździ (chociaż jest najgorszy) ,a w Stanley Cup Play Offs gra Polak i nie ma takiego zainteresowania.,Jeżeli chodzi o Finów to wczoraj świetny występ zaliczył Miro Heiskannen 19 letni rookie praktycznie załatwił Predators i ukradł show strzelając 2 gole, trzeciego zdobył ulubieniec fanów NY Blue Shirts Zuccarello., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne każdy ogląda F1 bo Polak jeździ (chociaż jest najgorszy) ,a w Stanley Cup Play Offs gra Polak i nie ma takiego zainteresowania.,Jeżeli chodzi o Finów to wczoraj świetny występ zaliczył Miro Heiskannen 19 letni rookie praktycznie załatwił Predators i ukradł show strzelając 2 gole, trzeciego zdobył ulubieniec fanów NY Blue Shirts Zuccarello., 

 

od paru dobrych lat nie sledze f1,a kubice jest mi calkiem obojetny,prawde mowiac. mnie filozofia 'jak sie bardzo chce,to mozna' mierzi. kubica byl i jest 'przecietniakiem' [sam fakt,ze scigasz sie w najlepszej (goscie z indycar maja na ten temat pewnie inne zdanie) serii na swiecie jest samo w sobie nobilitacja]. wracajac do f1 - za duzo w tym cyrku technologii,a za malo 'czlowieka'; jak nie masz konkurencyjnego bolidu,to chocbys byl prostem czy schumacherem,nic w tym sporcie nie osiagniesz...

 

swego czasu trzymalem kciuki takze za oliwe i czerkawskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj Blues którzy są największą niespodzianką sezonu rozgromili 5:0 Sharks na wyjeździe wysuwając się tym samym na prowadzenie 3:2 w serii a Game 6 w St. Louis! :D

Bardzo ciekawie się to wszystko zapowiada, bo patrząc na grę Bruins jestem ciekaw czy ktokolwiek będzie w stanie ich zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, montana napisał:

 

chyba tylko dla ciebie ;)

przed sezonem obok Capitals, Penguins, Tampy, Toronto i właśnie SJS dawano im największe szanse na mistrza

Przed sezonem - Ok zgodzę się.

Ale w trakcie sezonu nie wyglądało to aż tak kolorowo. W pewnym momencie zaczęli wygrywać większość meczy i awansowali nawet bez Wild Card.

W Playoffs również łatwo nie było. 4:2 z Jets i 4:3 ze Stars (przegrywali 3:2 po Game 5).

Blues to drużyna za którą trzymam kciuki w tych Playoffs i liczę, że będę miał okazję by obejrzeć serię z Bruins w Finale.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że, kibicuję Bruins to wolałbym w finale San Jose bo mają lepszy skład i jest większa szansa na wyrównaną serię. Poza tym jakby oni wygrali to nie byłoby mi tak smutno. W Bruins tkwi nadzieja by uratować mi ten rok sportowy jako fanowi PSG, Houston Texans i OKC. Pls don't judge

Poza tym co się stało z nhl.com.pl? Nawet tu jest większa aktywność odnośnie NHL

Edytowane przez TripylDabyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TripylDabyl napisał:

W Bruins tkwi nadzieja by uratować mi ten rok sportowy jako fanowi PSG, Houston Texans i OKC. Pls don't judge

Wiem o czym mówisz... Fan Lakers, Maple Leafs, Seahawks i PSG pozdrawia :) 

Tutaj o NHL za bardzo nic się nie dzieje po prostu temat lekko został „podjudzony” z okazji Playoffs.

Jeżeli szukasz miejsca w którym możesz pisać z ludźmi i NHL to jedyne co pozostało to zagraniczny Reddit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TripylDabyl napisał:

Mimo że, kibicuję Bruins to wolałbym w finale San Jose bo mają lepszy skład i jest większa szansa na wyrównaną serię.

Medialnie może tak,ale z Karlssonem na jednej nodze I innymi rozbitkami zostaliby rozjechani przez Boston na miazgę.Nie byłoby żadnej szansy na wyrównaną serię co pokazały ostatnie dwa mecze w serii z Blues.Dobrze się stało,bo na chwilę obecną wygrała drużyna lepsza i jestem pewien,że Bruins nie przejadą się po nich  tak łatwo jak po Canes. Piszę to jako kibic Niedźwiadków.

Bruins w 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakie są kryteria? Zawodnik, otoczka i inne abstrakcyjne pojęcia. To nie jest klub z Twojego miasta, nie wychowano cię na kibica od małego.

Ceny są z kosmosu, na NBA też są wyższe niż w USA. Wynika to z tego, że w Europie to coś wyjątkowego a tam chleb powszedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.