Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Ciśniemy cośniemy ale po cichu :tongue: póki co termin 1 września jesli chodzi o start draftu jest niezagrożony, ewentualnie przesunie sie na weekend :smile: zobaczymy ale staramy sie wszystko szybko ogarnac :smile:

Zakladalem, ze mac te pensje ma juz gotowe do wrzucenia, ale skoro dzialacie to cieszy i cierpliwie czekam ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibysmy razem z mac'em i Szulimem oglosic, ze wybralismy nowego GM'a New Orleans Pelicans.

 

Zostal nim uzytkownik szkoda-czasu! Mam nadzieje, ze nie bedzie zalowal czasu na zaangazowanie w lige i bedzie aktywnym uczestnikiem wymian, dyskusji i rywalizacji.

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie

 

po pierwsze - witamy nowego zawodnika - szkoda-czasu przejmie zespół Arctusa. 

 

Po drugie - link do utworzonej ligi :

 

https://yho.com/nba?...3a62a6d63ee33c1

 

Bardzo proszę o szybkie zapisanie się i przyjęcie nazwy swojego zespołu - wtedy będę mógł wklepać składy

 

Dodatkowo przypominam o ankiecie dotyczącej zamiany C + C na C + U

 

http://www.e-nba.pl/...sloty-c-i-util/

 

Pojawiła się również nowa ankieta dotycząca rynku FA :

 

http://www.e-nba.pl/...-pobierania-fa/

 

Możemy zmienić w dynasty tryb na waiver albo pozostawić tradycyjne FA

 

proszę o szybkie zebranie się do ligi - wysłałem też powiadomienie na Yahoo do tych osób których mail był widoczny

 

Salary powinno być na dniach a draft rookie trochę się przesunie i planowany start to piątek / sobota :) mam nadzieję że przy aktywnym zaangażowaniu szybko to przeprowadzimy :)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibysmy razem z mac'em i Szulimem oglosic, ze wybralismy nowego GM'a New Orleans Pelicans.

 

Zostal nim uzytkownik szkoda-czasu! Mam nadzieje, ze nie bedzie zalowal czasu na zaangazowanie w lige i bedzie aktywnym uczestnikiem wymian, dyskusji i rywalizacji.

 

Dzięki za zaufanie. Zapisałem się na Y! . Jak dobrze pamiętam moja drużyna po Arctusie to NOP. Mogę zmienić nazwę jak są jakieś inne wolne ? 

 

Jutro się wdrożę w temat regulaminu itd.

Jak ktoś jest chętny żeby podać linki do tematów, które muszę znać(regulamin, składy itd.) to będę wdzięczny. Ale oczywiście jutro mogę to sam znaleść.

Aha i nie głosowałem w ankietach bo wydaje mi się, że nie powinienem decydować jako nowy bez doświadczenia z poprzedniego sezonu. Więc na razie nie głosuję bo mój głos teraz to byłby strzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i nie głosowałem w ankietach bo wydaje mi się, że nie powinienem decydować jako nowy bez doświadczenia z poprzedniego sezonu. Więc na razie nie głosuję bo mój głos teraz to byłby strzał.

Ja bym jednak prosił o oddanie głosu, bo może go brakować. Masz rozum, trochę w roto grasz, możesz sobie wyobrazić różnice między opcjami i zagłosuj jak uważasz za najlepsze.

 

A jak nie, to znajdź kogoś, kogo lubisz i głosuj jak on :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak prosił o oddanie głosu, bo może go brakować. Masz rozum, trochę w roto grasz, możesz sobie wyobrazić różnice między opcjami i zagłosuj jak uważasz za najlepsze.

 

A jak nie, to znajdź kogoś, kogo lubisz i głosuj jak on :tongue:

biorąc pod uwagę, że w sezonówce głosował za opcją C+C to jestem uważam, że szkoda - czasu słusznie sądzi, że tu nie fair by głosował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak prosił o oddanie głosu, bo może go brakować. Masz rozum, trochę w roto grasz, możesz sobie wyobrazić różnice między opcjami i zagłosuj jak uważasz za najlepsze.

 

A jak nie, to znajdź kogoś, kogo lubisz i głosuj jak on :tongue:

 

 

biorąc pod uwagę, że w sezonówce głosował za opcją C+C to jestem uważam, że szkoda - czasu słusznie sądzi, że tu nie fair by głosował ;)

 

Jednak zagłosowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.