Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - Sloty C i Util


kolek23

  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile slotow "C" bedziemy miec w sezonie 2016/2017 w Lidze Roto Dynasty?

    • Jeden slot C, drugi zamieniamy na dodatkowy slot Util.
    • Dwa sloty C.


Rekomendowane odpowiedzi

Przez moj blad wczesniejsze ankiety nie mialy opcji podgladu kto glosowal na jaka opcje. Przepraszam za niedogodnosci.

 

W temacie o proponowanych zmianach padla propozycja zamiany jednego ze slotow "C" na "Util". Chcielibysmy poznac w tym temacie Wasze zdanie. Ankieta jest wiazaca gdy ktoras z opcji osiagnie poparcie minimum 11 GM'ow grajacych w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Brakuje dwóch głosów, panowie decydujcie się proszę.

Tak dla jasnosci to ja czekam na wyniki ankiety w drzewku. Tzn jesli tam wygra 3xUtil to tu zaglosuje 2xC i odwrotnie bo nie chcialbym tego nowego ustawienia wprowadzac we wszystkich swoich ligach jednoczesnie, ale gdzies trzeba sprobowac. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasnosci to ja czekam na wyniki ankiety w drzewku. Tzn jesli tam wygra 3xUtil to tu zaglosuje 2xC i odwrotnie bo nie chcialbym tego nowego ustawienia wprowadzac we wszystkich swoich ligach jednoczesnie, ale gdzies trzeba sprobowac.

Dałem się przekonać do testu C+U w miejsce 2xC i temu zmiana u mnie głosu. Co z tego wyniknie - wyjdzie w praniu :smile:

I caly plan szlag trafil...

 

Obyscie mieli racje odnosnie tej zmiany... bo jak nie to bede zly ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.