Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2016/17 - która siła zachodu?


jack

Rekomendowane odpowiedzi

http://bleacherreport.com/articles/2603818-2015-16-nba-power-rankings-how-all-30-teams-rate-heading-into-2016

 

Today mi nie znajduje, a cbsssports wali białym ekranem podczas skrollowania w dół, nie mniej jednak polecam budowac swoja baze wiedzy przez oglądanie meczów. Sponsorowane artykuły do mnie nie przemawiają.

Na zachodzie bedzie scisk jak sk****syn, serio g.hill, iso joe i spurs diaw zeby bic sie w czubie?

Mormoni muszo liczyc na rozwój młodych pipsiurków i dłuższe graby francuza.. Bedziemy bliskow tabeli. W serii do 7 wygranych stawiam na PTB, ba i nawet moge sie założyc o 100 cebulionów 

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bleacherreport.com/articles/2603818-2015-16-nba-power-rankings-how-all-30-teams-rate-heading-into-2016

 

Today mi nie znajduje, a cbsssports wali białym ekranem podczas skrollowania w dół, nie mniej jednak polecam budowac swoja baze wiedzy przez oglądanie meczów. Sponsorowane artykuły do mnie nie przemawiają.

Na zachodzie bedzie scisk jak sk****syn, serio g.hill, iso joe i spurs diaw zeby bic sie w czubie?

Mormoni muszo liczyc na rozwój młodych pipsiurków i dłuższe graby francuza.. Bedziemy bliskow tabeli. W serii do 7 wygranych stawiam na PTB, ba i nawet moge sie założyc o 100 cebulionów 

Nie wiem czemu wrzucasz ranking z zeszłego sezonu.

 

Tu jest jeszcze jeden:

http://www.cheatsheet.com/sports/nba-power-rankings-post-free-agency-2016.html/?a=viewall

 

Natomiast nie znalazłem rankingu, w którym Blazers byliby wyżej od Jazz. To, że Ci się coś nie wyświetla, to nie wiem, o czym ma świadczyć. Że te rankingi nie istnieją? Może, któryś z kolegów z forum potwierdzi, że się wyświetla? :nevreness:

 

Nikt nie twierdzi, że nie będziecie blisko w tabeli. Spodziewam się, ze Jazz będą 1-2 pozycje wyżej, no maksymalnie 3, nie więcej. Widzę, że pierwszego dnia sezonu połowa forum zamiast Spurs - Warriors będzie oglądać Jazz- Blazers :nevreness:

 

Sponsorowane artykuły? :nevreness:  Widać, że Blazers ostro się spłukali w offseason :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam że Lillard miał kontuzje w zeszłym sezonie. Fakt ze niezbyt długa ale PTB bilans bez niego miało akurat dobry

 

Generalnie jak dla mnie to mogą być gdziekolwiek- nawet gdyby grali jak 76 to bym oglądał tylko ich

 

Swoją droGa zobaczymy co ten super jazz zagra w tym sezonie vs PTB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poczytaj mirwir moje posty w temacie Jazz.... Dość mocno ich jechałęm za spieprzone końcówki,,, za jakieś dziwne zapaści w końcówce sezonu.... Za mnóstwo meczów wypuszczonych z rak ktorych nie powinni przegrać jak choćby mecze z Blazers czy Golden

 

A Balzers to dla mnie jest równie dobrze przypadek Suns czy Bucks sprzed dwóch lat... Roster miał być dnem a wyskoczyli super tylko że rok później już grali tak jak wszyscy się spodziewali rok wczesniej a co ciekawe obie ekipy dołożyły sobie niepasujący im klocek... Phoenix wzieli sobie IT a Bucks Monroe... Dziś Blazers wzieli sobie niepotrzebnego im Turnera .....

 

Pozyjemy zobaczymy.... Ale mi nie chodzi czemu Jazz odpadli tylko o to że Blazers było 100% zdrowe cały sezon a Jazz niekoniecznie.... Więc w tych samych warunkach JAzz powinno zrobić o wiele więcej zwyciestw ... zakładam progres +10 a Blazers wiele lepsze nie będzie bo nie bardzo z czego ma ten progres wynikać

Do tego dorzuc jeszcze że ci co robili różnice dostali kasę i nie wiadomo jak będą grać gdy są już nasyceni $
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ely nie jest odosobniony w swoich przekonaniach. Wielu ekspertów ma Jazz w TOP 4 Konferencji Zachodniej. Widziałem nawet ranking, gdzie byli w TOP 3 przed Clippers. Nie widziałam natomiast Blazers nigdzie tak wysoko.

 

Portland zawsze jest niedoceniane i zawsze gra na nosie. Życie.

Co do Utah to nie wiem, jak będą grać, czy lepiej czy gorzej od POR. Nie za bardzo rozumiem stawiania ich wyżej od POR, po sezonie w którym mieli być czarnym koniem...a w ostatnich kolejkach przegrali rywalizacje z taka "drużyną" jak HOU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland zawsze jest niedoceniane i zawsze gra na nosie. Życie.

Co do Utah to nie wiem, jak będą grać, czy lepiej czy gorzej od POR. Nie za bardzo rozumiem stawiania ich wyżej od POR, po sezonie w którym mieli być czarnym koniem...a w ostatnich kolejkach przegrali rywalizacje z taka "drużyną" jak HOU.

Nie wiem, czy doceniane, czy nie. Nie wiem, czy artykuły wcześniej były sponsorowane, czy nie, ale najlepiej chyba powołać się na buków, bo oni wolą nie tracić swojej kasy. Jeśli chodzi o Zachód i Williama Hilla to kolejność jest następująca:

1. Warriors

2. Spurs

3. Clippers

4. Oklahoma

5-6. Utah i Minnesota

7. Houston

8. Memphis

9-10 Dallas i Portland

 

Wszystkie sponsorowane rankingi, jakie wrzuciłem wyżej miały Portland w play-offs, ale bukmacherzy typują, że Blazers skończą tuż za ósemką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber akurat kwestia przekladania stawek u buka na szanse mistrzowskie / ogolne w Rs byla wielokrotnie poruszana i zeby nie zanudzac to nie ma to wartosci w ocenie potencjalu druzyn. Bo buk zaklada tez wiecej czynnikow niz sam potencjal druzyn, m.in. to jak ludzie obstawiaja.

 

Jesli chodzi o sam temat Utah i Portland to ja ich widze miedzy 4-7 i ciezko tu co wyrokowac zanin zobaczymy jak obie druzyny zaklikaja w nowych skladach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy doceniane, czy nie. Nie wiem, czy artykuły wcześniej były sponsorowane, czy nie, ale najlepiej chyba powołać się na buków, bo oni wolą nie tracić swojej kasy. Jeśli chodzi o Zachód i Williama Hilla to kolejność jest następująca:

1. Warriors

2. Spurs

3. Clippers

4. Oklahoma

5-6. Utah i Minnesota

7. Houston

8. Memphis

9-10 Dallas i Portland

 

Wszystkie sponsorowane rankingi, jakie wrzuciłem wyżej miały Portland w play-offs, ale bukmacherzy typują, że Blazers skończą tuż za ósemką.

Chętnie zobaczę jak typowali przed poprzednim sezonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy doceniane, czy nie. Nie wiem, czy artykuły wcześniej były sponsorowane, czy nie, ale najlepiej chyba powołać się na buków, bo oni wolą nie tracić swojej kasy. Jeśli chodzi o Zachód i Williama Hilla to kolejność jest następująca:

1. Warriors

2. Spurs

3. Clippers

4. Oklahoma

5-6. Utah i Minnesota

7. Houston

8. Memphis

9-10 Dallas i Portland

 

Wszystkie sponsorowane rankingi, jakie wrzuciłem wyżej miały Portland w play-offs, ale bukmacherzy typują, że Blazers skończą tuż za ósemką.

fajna retoryka :D Sam stajesz sie sponsorowany, moglbys sobie darować zlosliwosci. 

Sezon zweryfikuje, pozniej ukuciesz i wezmiesz pod ogon.

Obaczymy na ile jest realna sila jakis tam rankingow, a jak ma sie rzeczywistość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę jak typowali przed poprzednim sezonem...

Z pewnością się mylili, ale to nie znaczy, ze uwzięli się na Blazers. Być może w tym roku pomylą się w drugą stronę, kto wie. Na początku sezonu możemy oceniać tylko szanse i cała rozmowa zaczęła się od krytyki ely'ego i szans Jazz w przyszłym sezonie. Ja tylko przywołałem argumenty ekspertów. Nie znalazłem rankingu, w którym Jazz są poza play-offs, nie znalazłem rankingu, w którym Jazz są za Blazers. Na papierze Warriors są lepsi od Spurs, Spurs lepsi od Clippers, Clippers lepsi od Jazz, Jazz lepsi od Blazers itd. Jak to się skończy? Nie wiadomo.

fajna retoryka :grin: Sam stajesz sie sponsorowany, moglbys sobie darować zlosliwosci. 

Sezon zweryfikuje, pozniej ukuciesz i wezmiesz pod ogon.

Obaczymy na ile jest realna sila jakis tam rankingow, a jak ma sie rzeczywistość 

Każdy może oceniać każdy ranking. Moim zdaniem Blazers skończą w szóstce, ale bez przewagi parkietu. 

Poprzedni sezon może dawać nadzieję, ale rywale Blazers mieli ogromne problemy, nie wiem kiedy ostatnio 44 wygrane dawały miejsce w play-offs na Zachodzie, Dallas i Memphis straciły 2 mecze, Houston 3, Utah 4 spotkania do Portland i po wszystkich można spodziewać się lepszego sezonu niż ostatni (po Blazers zresztą też). Na Wschodzie Blazers byliby poza play-offs. Mają za mało minut dla zbyt wielu graczy

 

Z drugiej strony jest lider z prawdziwego zdarzenia, jest druga opcja z prawdziwego zdarzenia, wszyscy gracze są młodzi i mają jeszcze miejsce na rozwój. Rozumiem nadzieje fanów Blazers. Fajnie by było, zeby ta drużyna liczyła się w walce o mistrzostwo w następnych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można brać na serio te przewidywania buków skoro Thunder są tam na czwartym miejscu, jaka temu przyświeca koncepcja? Trade Dipo traktują jako zastąpienie Duranta w skali 1:1? Strata Ibaki też dla nich nic nie znaczy? Skąd pozycja Wolves? Na jakiej podstawie mają zrobić taki progres skoro dalej nie mają tam jednego solidnego grajka z dobrą tróją (no jest LaVine haha). Śmiejesz się z tegotamtego fluber, a sam opierasz się na czymś co nie ma większego przełożenia na rzeczywistość. Nikt z tego forum nie ułożyłby takiej ósemki, przynajmniej tak mi się wydaje. A już te rankingi gdzie Knicks są na 24 pozycji czy coś koło tego, k**** serio? Jeśli to mają być eksperci to ja wolę czytać tylko to forum, wydaje się, że statystyczny user ma większe pojęcie od tych gamoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 3 piwach to napiszę: jedyne czego na Zachodzie jestem pewien (i to na 90% będąc szczerym) to 1 miejsca Warriors. Dalej jest tak trudno poukładać cały ten galimatias - chyba nawet trudniej niż na ukochanym przeze mnie Wschodzie. 

 

SAS - nie wiadomo jak wpasuje się Gasol do systemu Popa, jak zgra z się z Aldridgem po koszem, czy Leonard dalej będzie się rozwijać w ataku, czy Pop częściej będzie sięgał po Patty Millsa niż Parkera i tak dalej i tak dalej.

LAC - jak po kontuzji wrócą Cp3 i Rudy Grzyb. Jak nowe (he he he) nabytki wpasują się do systemu, czy Paul będzie naciskał na wymianę już teraz? Czy Blejk uspokoi swoją naturę i przestanie odwalać manianę, czy Doc sam siebie poda do dymisji i ile Ballmer to jeszcze wytrzyma

Thunder - czy wkurwiony do granic możliwości Westbrook jest gwarantem 4 pozycji w lidze. Jak wypadnie Oladipo w nowym otoczeniu, jak poradzą sobie z brakiem Ibaki, czy Kanter i Adams dalej będą taką niespodzianką pod koszem, Sabonis? Czy to ostatni sezon Nicka Collisona? 

Portland - będzie skok do przodu, czy też Suns + Bucks A.D 2016. 

Jazz - och, ach Gobert, och, ach Hayward, och ach wzmocnienia. Na papierze wygląda to jak bajka, ale czy kokainowy kowboj ładnie to ułoży? I co z tym Exumem? Czy Diaw dalej będzie mieć ekspres do kawy w szatni?

Houston - oni rzucą więcej punktów niż przeciwnicy? Bo obroną to oni nie wygrają więc cała moc silników idzie w atak i Pringels już kręci wąsa przy linii bocznej

Memphis - Conley po kontuzji, Gasol po kontuzji, Parsons ma na drugie kontuzja. Nowy trener i pewnie aliwederczi Grit'n'Grind więc nowy system. Ponowie na papierze pięknie a w praktyce może nie być tak fajnie jak na feriach w Murzasichle gdzie oszukaliśmy tubylców na butelkę spirytusu. Cała klasa pijana :D 

Dallas - rzutem na taśmę coś zrobili. Barnes wypali? Bogutowi jeszcze się będzie chciało walczyć? Dirk jest jak Mercedes? Carlisle ponownie będzie musiał użyć magii.

Pelikany - czy to w końcu będzie zdrowe i ta Brew rozjebie ligę tak jak ma to w paszporcie napisane? 

Denver - dużo graczy z Ć na końcu od których dużo się wymaga. Mają przed sobą przyszłość i czy już teraz będzie atak na 8 miejsce i jakieś roszady w składzie?

Suns - śmierć dla wszystkich podrób Porzingisa! Mają tego tematu trochę i cudowną bombonierkę w postaci Bookera.

Kings - ewakuować Boogiego do innego zespołu - żebyśmy się zabawili w odrywanie nowej formy życia w innych warunkach, oraz oddać WCS do Bucks żebym mógł oglądać ludzką ośmiornicę w 3d bez bólu głowy. Resztę zalać wapnem...

Minnesota - czy TT nie zabije ich nazistowskim reżimem? Czy Rubio zostanie? Czy KAT wejdzie już teraz na poziom "wlata się", czy uda się zaatakować PO w tym roku? 

Lakers - śmichy chichy, ale Walton to nie Byron Scott więc tu już jest lepiej. Nie wiem na ile, ale lepiej.

 

Więc tak do końca nie wiadomo, co jest chłopcem a co dziewczynką. Przekonamy się jak wsadzimy rękę w krocze i albo poczujemy miłe wilgotne ciepło, albo twardą porażkę. 

 

Wasze zdrowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się założył że Okla skończy na 4. Oczywiście z jakims uwzględnieniem kontuzji RW.

Jazz niestety w końcu powinni skonczyc w po. Nie widzę opcji żeby Blazers nie weszli do Po, na moje skończą na 5 o ile Houston w jakiś dziwny sposób nie wypali w tym roku.

Tvolves na 5-6? Nie wejdą do PO w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland zawsze jest niedoceniane i zawsze gra na nosie. Życie.

 

Zawsze? Zawsze?

Przytocz jakiś przykład oprócz ostatniego sezonu.

Bo już mam dość tego biadolenia jak jest źle to się już nadaje na polski kawałek hip hopowy z przełomu wieku + obszarpane bloki i patologia z kamienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze? Zawsze?

Przytocz jakiś przykład oprócz ostatniego sezonu.

 

W sezonie 2013/14 mieli bić się o PO a skończyli z 54 zwycięstwami. Oczywiście zostało to uznane za fuks bo wszyscy podstawowi zawodnicy byli zdrowi :-)

W pierwszej rundzie PO 70% glosujących na forum obstawiło wygraną Houston, skończyło się 4-2 dla Blazers :-)

 

Mało kto oczywiście pamiętał o tym, że końcówkę sezonu 2012/13 Blazers odpuścili i przegrali ostatnie 13 meczów stąd mylący niski bilans.

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo Fluber te przytoczone przez Ciebie "rankingi" buków dotyczą zakładów kto wygra ligę/konferencję zachodnią czy tego kto wejdzie do playoffs? Jeśli dotyczą tego drugiego to za c***a Wolves nie będą przed Blazers, jeśli tego pierwszego to może tak bo Wolves jako zespół oparty na młodych Townsie i WIgginsie ma większe szanse zaskoczenia (wciąż marginalne ale już c*** z tym) niż PTB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo Fluber te przytoczone przez Ciebie "rankingi" buków dotyczą zakładów kto wygra ligę/konferencję zachodnią czy tego kto wejdzie do playoffs? Jeśli dotyczą tego drugiego to za ch**a Wolves nie będą przed Blazers, jeśli tego pierwszego to może tak bo Wolves jako zespół oparty na młodych Townsie i WIgginsie ma większe szanse zaskoczenia (wciąż marginalne ale już c*** z tym) niż PTB

Kto wygra konferencję i stąd Thunder i Wolves przed PTB. Na kolejność nie znalazłem żadnych zakładów. Są jeszcze tylko typy na MVP i kolejność jest taka:

1. Curry

2. Westbrook

3. James

4. Durant

5. Davis

6. Harden

7. Leonard

8. Griffin

9. Towns

10. Irving

11. Anthony

12. Paul

13. George

14. Lillard

15. Cousins

16. Green

17. Gianis

18. Butler

19. Klay

20. Wade

 

Rzeczywiście w tych typach Portland i Lillard są niedoceniani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.