Skocz do zawartości

Ligi Roto 2016/17 NOWE zgloszenia


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zapiszcie mnie. Kilka lat temu grałem chwilę, chyba w roto, ale traktujcie mnie jak rookie. Chętnie się pobawię

zgłaszam się. doświadczenie zerowe, chcę grać w jednej lidze z graczem Stryder

Jestescie juz dopisani do ligi IV New York... niedlugo komisz powinien Wam przeslac informacje co i jak.

 

Niniejszym jesli nikt nie zrezygnuje to mamy komplet 10 lig, wiec nastepne zapisy sa na liste rezerwowa ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chciałbym się zgłosić na listę rezerwową, doświadczenie póki co zerowe :smile:

Tak informacyjnie to w tym momencie jeszcze nie pojawilo sie w sumie 6 osob, wiec szansa na zastepstwo wciaz jest, ale oczywiscie moze sie to zmienic w przyszlym tygodniu.

 

Plus dopisala sie druga osoba na liste rezerwowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zadebiutuje na e-nba. W fantasy śmigam już ok. 5 lat. Obecnie szukam ligi z draftem na zasadzie aukcji - dobrze trafiłem ? :smile:

Swietnie trafiles!

Ale niestety troche za pozno bo ligi juz ruszyly z organizacja, wiec zostalo tylko dopisanie do listy rezerwowej i liczenie, ze zwolni sie miejsce [wciaz brakuje kilku GMow, wiec jest na to szansa, ale bez obietnic].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK jasne, nie wiem jaki zasięg tutaj ma post. W jakiś dział warto jeszcze zajrzeć żeby podpytać czy ten post tutaj poleci w świat, że jestem chętny ?

Ten post ma "zasieg" tylko na ten dzial Roto. Jak chcesz sie dopisac do innych lig [w formacie fantasy points] to uderzaj tu:

http://www.e-nba.pl/forum/188-fbl-east/

http://www.e-nba.pl/forum/195-fbl-west/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zapisania się jeszcze do jakiejkolwiek ligi? Co prawda jestem początkujący, ale bardzo chciałbym spróbować moich sił. :smile:

Szkoda, ze tak pozno sie na to zdecydowales... bo mozliwosc zapisania sie oczywiscie jest, ale teraz tylko na liste rezerwowa gdzie jedyna nadzieja to, ze uzbiera sie chetnych na nastepna nowa lige [15].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę przespałem, a tak bardzo chciałem zagrać już od zeszłego roku.

Ech, a bylo ogloszenie w dziale glownym NBA ;-)

 

Gdzie w takim razie miałbym oczekiwać na nią i jak zostanę poinformowany w razie wystartowania ligi?

Juz sie zapisales, wiec teraz tylko zostalo poczekac. Jak chcesz aktywnie sprawdzac sytuacje to co pare dni zagladaj do tego watku czy sie dopisuja nowe osoby - jak nie to nie ma szans na nowa lige. Ale nawet jesli do tego dzialu ani razu nie zajrzysz to w momencie gdy sie uzbiera 14-15 chetnych to ona powstanie i dostaniesz o tym informacje PMem. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno wiLQ, czy jak liczba chętnych będzie mniejsza np. 12 GM'ów lub coś takiego, to istnieje szansa na założenie odpowiednio mniejszej ligi, czy musi spełnić to minimalne i zarazem maksymalne 15 slotów?

To byloby problematyczne bo ligi rownolegle bylyby sporo wieksze, wiec 14stka moze przejsc, ale mniejsze raczej nie.

 

Przy czym pisze o lidze dodatkowej jaka moglaby powstac teraz, ale to byloby mozliwe po zakonczeniu zapisow gdyby wszystkie ligi na tym poziomie wyszly takiej mniejszej wielkosci.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.