Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga Mistrzów


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Przy poparciu i braku sprzeciwow trzymam sie tej propozycji jak ma dzialac liga - http://www.e-nba.pl/topic/4387-sezon-201516-liga-mistrzów/page-16#entry420032

 

W zwiazku z tym na ten moment zaproszenia i informacje organizacyjne poszly PMami do mistrzow:

LM = bigfucker/Kriszot - Peaches N Cream

Liga I = wiLQ - High End Averageness

Liga II East = bulek - Sopockie Trefliki

Liga II West = wroblon - Lysy z Wizardsa

Liga III Atlantic = dannygd - Wolves

Liga III North = Dida.84 - LGW TEAM

Liga III South = maryjan - Tłoki II Warszawa

Liga IV California = shevcu - MKS Milejów

Liga IV Florida = Mikowal83 - WARSAW HORNETS

Liga IV Texas = kemizo - HKS 1946 Kemizo

FB Best = HubertJ - Wild Snails

sznur A licytacja = KapitanPlaneta - Planetarianie LM

sznur B licytacja = szkoda-czasu - Nocna Straż

sznur C licytacja = L.TM - L.MP

Dynasty = mac - Daily Tomorrow

 

Mogli grac w tej lidze julekstep [Liga III Pacific] i cieglo [Liga IV NY, nie pasowala data draftu] oraz GMowie ze sznurowki, ktorzy odrzucili zaproszenia Andrew23 [wezyk I], Bax [wezyk II] i Pafsen [wezyk III A].

 

Draft sie odbyl 17 pazdziernika od godziny 21:00 i trwal do 0:05.

 

Link do ligi na Yahoo to http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/4367

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Troche trwalo czekanie na deklaracje od sznurowkowiczow i niestety ci spoza rozgrywek odrzucili zaproszenia, ale pomimo tego niepowodzenia udalo sie zebrac na Yahoo komplet 15 mistrzow i mamy zaklepany termin draftu, wiec glowna czesc organizacyjna uznaje za zalatwiona... Liga jest w pelnej gotowosci bojowej, wiec zostalo tylko czekanie na licytacje... ewentualnie jest czas na docinki o tym jak to inni sa slabi i nie zasluguja zeby tutaj byc ;-)

 

Swoja droga, tak mnie naszla uwaga, ze udzial w tej lidze swiadczy o tym iz ktos mial udany zeszly sezon, ale nic nie wiadomo jaki beda mieli nastepny... takze z tego wychodzi ciekawy test na ile zeszloroczne mistrzostwo bylo zbiegiem sprzyjajacych okolicznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, tak mnie naszla uwaga, ze udzial w tej lidze swiadczy o tym iz ktos mial udany zeszly sezon, ale nic nie wiadomo jaki beda mieli nastepny... takze z tego wychodzi ciekawy test na ile zeszloroczne mistrzostwo bylo zbiegiem sprzyjajacych okolicznosci.

 

Może to ten brakujący element ,co poniektorzy szukali dodatkowej motywacji w partycypowaniu w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ten brakujący element ,co poniektorzy szukali dodatkowej motywacji w partycypowaniu w tej lidze.

 

Umówmy się, jak ktoś potrzebuje motywacji spadkiem/awansem, by zlać tyłki takim graczom, jacy przewijają się w LM, to znaczy, że jest weak ass nigga :tongue: Do nikogo tutaj nie piję konkretnego, po prostu ja np. nie byłbym w stanie odpuścić ligi, w której gra 15 aktywnych GMów, z których każdy w poprzednim sezonie zaliczył przynajmniej 1 zwycięstwo w swojej lidze.

Tym samym zamiast się załamać po spadku z III ligi, wmówiłem sobie, że w LM i Keeperze zaliczyłem solidne występy, więc nie jestem aż takim słabiakiem :)

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

 

Byłem przez kilka dni z córką w szpitalu wiec nie za bardzo miałem czas i głowe do spraw związanych z liga.

 

 

Mój Team to: WARSAW HORNETS

 

Co do terminu draftu to się dostosuje. 17/10 wygląda sensownie ale czy mi będzie idealnie pasował to się dowiem jak wróce do pracy i poznam grafik. Ale to tak naprawde bez znaczenia bo skoro większosci pasuje 17/10 to ja się dostosuje. Zawsze można brac udział w Drafcie przez aplikacje w telefonie :P

Poza tym to nawet dobrze się składa bo Draft do Ligi Mistrzów, w której w tym roku mam zaszczyt grać, prawdopodobnie będzie 23/10 a raczej słabo byłoby mieć dwa drafty tego samego dnia o tej samej godzinie.

 

 

Mam pytania dotyczące ustawień ligi:

 

 

1. W zeszłym sezonie w lidze IV Florida, w której grałem pozycje do gry zawierały C,C, UTIL, UTIL.

 

W tym roku w ustawieniach zarówno w lidze III Atlantic ( w której będe grał) jak i w lidze Mistrzów, widze że w pozycjach do gry będzie tylko raz C za to aż trzy UTIL.

 

Z czego wynika ta zmiana? Nie wiem czy to zmiana na lepsze czy na gorsze. Ciężko mi to teraz ocenić. Możliwe że nie bedzie to miało większego wpływu na gre ale po prostu zastanawiam się skąd ta zmiana.

 

 

2. W zeszłym roku w ustawieniach zmiany w składzie były ustalone na Daily - Tomorrow

 

W tym roku widze że jest zmiana na Daily - Today.

 

Z czego wynika ta zmiana? Pytam też z ciekawości bo akurat ta zmiana wydaje mi sie korzystna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyznam że nie wiedziałem o tym. Jak to drugi draft w rozgrywkach? O co w tym chodzi? na czym to polega? Co się z tym wiąże? Mniej możliwości "ściągania" ? Czyli co? Chodzi o FA? nie rozumiem. prosze o wyjaśnienie bo jak widać jestem debiutantem w Lidze mistrzów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie wiedziałem o tym. Jak to drugi draft w rozgrywkach? O co w tym chodzi? na czym to polega?

Drugi w kolejnosci organizowania tzn inne ligi draftuja w terminie pozniejszym...

 

Co się z tym wiąże? Mniej możliwości "ściągania" ? Czyli co?

Czyli nie mozna podpatrzec jakie byly ceny w innych ligach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś draft LM, ale będę szczery, nie będę się orał, żeby osiągnąć tutaj jak najwięcej. Dzisiejszy draft potraktuję jako dobrą opcję zorientowania się w sytuacji przed jutrem  ;)

 

Obecność Wilqa w tej lidze będzie dodatkowym atutem, ciekawe, czy będzie on tuszować swoją strategię ;)

 

Edit: Budżet na W tylko 50?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś draft LM, ale będę szczery, nie będę się orał, żeby osiągnąć tutaj jak najwięcej. Dzisiejszy draft potraktuję jako dobrą opcję zorientowania się w sytuacji przed jutrem  ;)

To jakas dziwna filozofia i kiepsko wrozy... masz tylko jeden mozliwy plan na draft?

Bo to pytanie zaklada, ze tak wlasnie jest...

 

Obecność Wilqa w tej lidze będzie dodatkowym atutem, ciekawe, czy będzie on tuszować swoją strategię ;)

 

Edit: Budżet na W tylko 50?

Dlaczego "tylko" jak taki powinien byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakas dziwna filozofia i kiepsko wrozy... masz tylko jeden mozliwy plan na draft?

Bo to pytanie zaklada, ze tak wlasnie jest...

Chyba nie zrozumiałeś. Nie olewam żadnej ligi, ale jeśli się ma ich sporo, to są ligi o większym priorytecie, inne o mniejszym.  A jeśli draft LM jest w przeddzien 1 ligi, to chyba normalne, że posłuży on także jako analiza porównawcza. więc zapewne zwrócisz Ty również sam uwagę na taktykę moją, wroblona, maca czy LTM-a. Swoją drogą 5 1 ligowców w LM, fajnie, ale to tym lepiej ;)

 

Dlaczego "tylko" jak taki powinien byc?

Myślałem, że tutaj jest tak samo, jak w innych ligach, czyli 100.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.