Skocz do zawartości

NBA 2k17


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

Będą dawali masę kart momentowych z jakichś historycznych spotkań, sezonów, z wyższymi ratingami. Rozdając obecnym graczom NBA takie ratingi sprawili, że takie karty faktycznie mają sens. Jak Curry ma 85, to Jordan z sezonu 96-97 z ratingiem 97 będzie robił różnicę.

Dzięki za odpowiedź,niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiają mnie niesamowicie te przerywniki w grze, podczas przerwy czy kwart. Jakieś porównania rzutów, wywiady z graczami, gadki coachów, 2k halftime show, etc. Ja chce być w ciągu, w grze, a tu mi co chwile jakieś gówno przerywa grę. 

 

A co do gry jako takiej to na razie mam za mało godzi na liczniku coby się wypowiedzieć.

 

 

MyPark mi jakoś zamula na pc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo

Przerywniki bardziej wkurwialy w 16, dont even get me started on rzuty wolny albo sedzia ballhog

Gameplay z 17>16, wszystko wyglada bardziej naturalnie I plynnie, nie ma juz animacji z ktorych nie mozna sie wydostac przez 30 sekund, obrona jest duza lepsza,w 16 obronca byl praktycznie przyklejony do swojego goscia

Zielone rzuty wpadaja ZAWSZE jesli cie nie zablokuja

Wkurwiaja mnie faule przy kazdej akcji na centra czy drive

No I jest wiecej glupich cegiel, ktore ledwo dolatuja doo obreczy I wychodza OOB, to na minus

Takie wrazenia z mycareer/parku

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko moje wrażenie, że gameplay jest gorszy niż w 2k16? 90% wjazdów na kosz to faul, o wiele trudniej rzucić idealnie, bardzo łatwo zrobić przechwyt i nadal nie doszedłem jak ustawić zagrywkę np post up.

A może jeszcze za mało grałem żeby się wypowiadać? Nie wiem...

 

A mi się gra najlepiej od chyba 2k10, wreszcie gracze sterowni przez CPU szukają pozycji a nie stoją jak kołki, łatwiej teraz o przechwyt to akurat imo dobrze, polepszyli też chyba grę w obronie, lepiej mi się broni 1v1.

 

Wiggins 82, Towns 88 wtf?

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.