Skocz do zawartości

[2025-2026] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Pick Bucks jest TOP13 protected. :smile:

 

2027 jest, 2028 nie :playful: - nie bez powodu napisałem 8kę na końcu :)

Po sezonie 2024-2025 karierę zakończyli:

 

Michael Beasley (Pistons) :((((

Jason Thompson (Sonics)

Eric Gordon (Sonics)

 

Mój Jason, wychowany od małego :sorrow:

 

Beastley i Gordon są (byli) na takim gazie, że jeszcze ze dwa sezony spokojnie pograli na wysokim poziomie, szkoda

Po losowaniu:

 

2. Celtics (from Raptors)

 

2h4koxt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2027 jest, 2028 nie :playful: - nie bez powodu napisałem 8kę na końcu :)

A gdzie Bucks oddają pick z 2028?

 

 

Mój Jason, wychowany od małego :sorrow:

 

Beastley i Gordon są (byli) na takim gazie, że jeszcze ze dwa sezony spokojnie pograli na wysokim poziomie, szkoda

Liczyłem, że Beasley powalczy o rekord Wagnera, potrzebował do tego dwoch pełnych sezonów z 30 ppg, ale liczyłem się z tym, że kończy mu się kontrakt i może skończyć karierę. Szkoda, bo tak jak mówisz spokojnie jeszcze dwa sezony mógł pograć na bardzo wysokim poziomie, a później kolejne dwa być fajnym wsparciem z ławki czy nawet w S5 dając 15ppg.

 

A rekord Wagnera najprawdopodobniej pobije Mayo, który nie skończył kariery a traci mało punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddają 2027, ale realnie patrząc na ich skład i transfery nie liczę na ich wyjście z loterii w 2027.

W związku z czym pick 2027 zostaje u nich i automatycznie oddają unprotected 2028.

A czy jesteś w stanie już teraz mi powiedzieć czy ten pick z 2028 to będzie pick nr 1? A może TOP3? TOP5? Najlepiej od razu po losowaniu, abym wiedział na kogo mogę liczyć w drafcie. Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto zawita do Bostonu.. Celtics już w przyszłym sezonie będą mieli kozacką pakę. W najbliższych latach będziemy na wschodzie rywalizację Bulls vs Celtics..

Na chwilę obecną mam dwa typy i wiele zależy od tego kto poleci z nr 1. Problem się zrobi jak obaj zawodnicy zostaną do mojego wyboru. Wtedy będę miał bardzo duży dylemat kogo wybrać, bo jest jeszcze pick nr 8 i dobrze by było wybrać zawodników na różne pozycje. Takiego problemu raczej bym nie miał, gdybym posiadał picki nr 4 i 7 (tak jak przed losowaniem).

 

Jednak największym newsem dnia dla Celtics, nie jest draft i losowanie, a fakt, że Beasley postanowił zakończyć karierę. To w znacznym stopniu osłabia Pistons i w przyszłym sezonie nie będą już tak mocni jak w ostatnim. Wiele jeszcze zależy od 76ers, kogo uda im się podpisać. Bo raczej ktoś Millsowi złoży propozycję i pytanie tylko jaką i gdzie zdecyduje się grać. Podobnie z Bulls, którzy pewnie będą dawać MLE W.Johnsonowi, ale może też znajdzie się ktoś, kto będzie chciał powalczyć o majstra z znim w składzie. Zobaczymy jak składy będą się prezentowały po FA i campach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jesteś w stanie już teraz mi powiedzieć czy ten pick z 2028 to będzie pick nr 1? A może TOP3? TOP5? Najlepiej od razu po losowaniu, abym wiedział na kogo mogę liczyć w drafcie.

 

Co prawda póki co, moje typy bardziej się sprawdzają niż Twoje (a przynajmniej te które podajesz do wiadomości publicznej ^_^ ), ale nie mam zielonego pojęcia kto Ci się trafi w drafcie 2028 :)

Zresztą Twój punkt widzenia w tym transferze jest dla mnie mało istotny - zdecydowanie bardziej ciekawi mnie czym się kierował GM Bucks :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kasą. A Daye to sie nie wybiera na emeryturę?? Razem z kolega Beastleyem? Ponoc razem na ryby lubią jeździć...

Moze Daye do Pistons za MB , wcale bym sie nie zdziwił jakbyś wyciągnął z niego kosmiczne cyferki jak z MB.

BTW: Isiah Thomas i Biedrinis największymi hamulcowymi ostatniej dekady????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto zawita do Bostonu.. Celtics już w przyszłym sezonie będą mieli kozacką pakę. W najbliższych latach będziemy na wschodzie rywalizację Bulls vs Celtics..

 

Nie do końca się zgadzam :)

 

Tak Geddo słusznie zauważył dużo w moim przypadku zależy od FA (choć może nie aż tak bardzo jak w przypadku 76ers) - nie mam nic na tacy podane, będę musiał pokombinować tu i ówdzie.

 

Natomiast Celtics są mistrzami w zbieraniu assetów. Jednakże samo to nie wystarczy - to już nie te drafty z pierwszej połowy lat 80tych gdzie rookie wchodził do zespołu i rządził. Teraz się trochę unormowało - rookiego trzeba odchować, a zanim do tego dojdzie to już trzeba podpisać z nim tłusty kontrakt. A Celtics już teraz puchną od kapuchy na salary.

 

Przed nami bardzo ciekawe offseason :)

BTW: Isiah Thomas i Biedrinis największymi hamulcowymi ostatniej dekady????

 

Jeden i drugi po 2 tytuły mają :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda póki co, moje typy bardziej się sprawdzają niż Twoje (a przynajmniej te które podajesz do wiadomości publicznej ^_^ ), ale nie mam zielonego pojęcia kto Ci się trafi w drafcie 2028 :smile:

To bardzo szkoda, że nie masz zielonego pojęcia, bo już myślałem, że wiesz wszystko o picku Bucks z 2028.

 

Zresztą Twój punkt widzenia w tym transferze jest dla mnie mało istotny - zdecydowanie bardziej ciekawi mnie czym się kierował GM Bucks :playful:

A co do mojego punktu widzenia, to nawet o nim nie wspomniałem, ani tym bardziej nie zaproponowałem, że mogę przedstawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.