Skocz do zawartości

[2025-2026] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałeś więcej postów przez ostatnie 2 godziny niż przez ostatnie 2 tygodnie :nevreness:

Wpadłem w depresję po finałach konferencji.. :panda:

 

A tak poważnie to rzeczywiście mam ograniczony dostęp do kompa, w ostatnich dniach to w sumie korzystałem z komputera tylko wtedy gdy musiałem simnąć. Do tego doszło to, że dzisiaj musiałem ogarnąć sprawy organizacyjne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam o team cutach btw :P

Pamiętam, pamiętam, ale musiałem już schodzić z laptopa a te cuty mogą poczekać. :)

 

Nie wiedziałem, że aż tak mocno kibicujesz Xamowi :panda:

Chciałem, żeby Jordan po tym jak pierwszy raz w karierze udało mu się przejść drugą rundę wszedł już do tych finałów, ale niestety chłopak się przestraszył i w końcówkach prosił chłopaków żeby mu nie podawali. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak największym newsem dnia dla Celtics, nie jest draft i losowanie, a fakt, że Beasley postanowił zakończyć karierę. To w znacznym stopniu osłabia Pistons i w przyszłym sezonie nie będą już tak mocni jak w ostatnim. Wiele jeszcze zależy od 76ers, kogo uda im się podpisać. Bo raczej ktoś Millsowi złoży propozycję i pytanie tylko jaką i gdzie zdecyduje się grać. Podobnie z Bulls, którzy pewnie będą dawać MLE W.Johnsonowi, ale może też znajdzie się ktoś, kto będzie chciał powalczyć o majstra z znim w składzie. Zobaczymy jak składy będą się prezentowały po FA i campach.

No niestety, liczyłem na to że Beasley pogra chociaż jeszcze jeden sezon i skończy wtedy gdy skonczy się kontrakt Koufosa wtedy miałbym full kasy do wydania. Teraz też niby mam 20 mln, ale tak się złożyło że to FA jest dosyć ubogie i nie bardzo mam na kogo to wydać, a na pozycjach SG/SF to juz w ogóle tragedia.

 

Mam jednak nadzieję, że duet Iverson+Malone da mi PO. Ogólnie ten sezon to będzie raczej Iverson show. :)

Pewnie kasą. A Daye to sie nie wybiera na emeryturę?? Razem z kolega Beastleyem? Ponoc razem na ryby lubią jeździć...

Moze Daye do Pistons za MB , wcale bym sie nie zdziwił jakbyś wyciągnął z niego kosmiczne cyferki jak z MB.

 

Może i lubią razem wędkować, ale w ostatnich latach cały ten wyjazd na ryby musiał organizować Daye, bo Beasley trochę później na nie jeździł. :panda:

 

Jak po 3 etapie nikogo nie podpiszę to mogę oddać Ci koszulkę Beasleya i trochę kasy za Daye. :)

Nie do końca się zgadzam :)

 

Tak Geddo słusznie zauważył dużo w moim przypadku zależy od FA (choć może nie aż tak bardzo jak w przypadku 76ers) - nie mam nic na tacy podane, będę musiał pokombinować tu i ówdzie.

 

Natomiast Celtics są mistrzami w zbieraniu assetów. Jednakże samo to nie wystarczy - to już nie te drafty z pierwszej połowy lat 80tych gdzie rookie wchodził do zespołu i rządził. Teraz się trochę unormowało - rookiego trzeba odchować, a zanim do tego dojdzie to już trzeba podpisać z nim tłusty kontrakt. A Celtics już teraz puchną od kapuchy na salary.

 

Przed nami bardzo ciekawe offseason :)

 

Po decyzji Beasleya zostało tak naprawdę trzech contenderów - Bulls, Celtics i Sixers. Z czego zdecydowanie największą niewiadomą są Sixers bo w ich przypadku zdecydowanie najwięcej zależy od FA. Bulls na FA mogą stracić tylko Wesa, może za MLE gościa na takim samym poziomie się nie znajdzie, ale jakieś ciekawe zastępstwo się wykombinuje więc Bulls za dużo nie stracą. Tym bardziej, że cały RS grali bez Wesa.

 

Co do Celtics to Pierce ma jeszcze 3 lata kontraktu, dwóch rookie z tego draftu będzie 4 lata na rookie contract, reszta jest podpisana.. Jasne, jakieś problemy z kasą będą, ale Celtics mają tyle talentu, że strata np. Hawkinsa nie powinna ich tak mocno boleć.

 

Poza tym nie zapowiada się by do grona faworytów wskoczył ktoś nowy więc podsumowując.. Tutaj nie ma się z czym nie zgadzać. :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol >>>>> Parker (Gasol już jest spoko a Parker tylko może) - do tego Joe Johnson, Michael Redd, Chandler lepsi + kilku porównywalnych (Arenas, Wallace, K-Mart)

 

czaję, że Spursi mają niby Favoursa - ale to nie jest grajek przez pryzmat którego się pickuje :D

 

PG bez trójki nie ma życia w simce - been there done that

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to Parker też mnie jakoś specjalnie nie przekonuje i też trochę dziwi mnie ten wybór. Gasol imo jest najlepszym grajkiem w tym drafcie.

 

Teraz pytanie co zrobią Celtics, bo nie chce mi się wierzyć, że będą na ławce kisić kogoś z trójki Robinson-Mutombo-Gasol, a jest jeszcze solidny Abdur-Rahim. Z drugiej strony Gasol jest na rookie contract, a w sytuacji Celtics to dosyć ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to Parker też mnie jakoś specjalnie nie przekonuje i też trochę dziwi mnie ten wybór. Gasol imo jest najlepszym grajkiem w tym drafcie.

 

Teraz pytanie co zrobią Celtics, bo nie chce mi się wierzyć, że będą na ławce kisić kogoś z trójki Robinson-Mutombo-Gasol, a jest jeszcze solidny Abdur-Rahim. Z drugiej strony Gasol jest na rookie contract, a w sytuacji Celtics to dosyć ważne.

 

przecież Celtics mają teraz idealną 3-osobową rotację na PF-C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol >>>>> Parker (Gasol już jest spoko a Parker tylko może) - do tego Joe Johnson, Michael Redd, Chandler lepsi + kilku porównywalnych (Arenas, Wallace, K-Mart)

 

czaję, że Spursi mają niby Favoursa - ale to nie jest grajek przez pryzmat którego się pickuje :grin:

 

PG bez trójki nie ma życia w simce - been there done that

Gasol lepszy wiadomo i w sumie był dla mnie pewniakiem do nr 1. Aczkolwiek jeśli chodzi o Parkera, to jeszcze wczoraj wieczorem nie był w kręgu moich zainteresowań. Jednak po kilku próbnych simkach, stał się u mnie nr 2. W zasadzie za każdym razem rozwijał się bardzo dobrze, albo wręcz rewelacyjnie (będąc jednocześnie czołową postacią simki). Więc ja bym go jednak stawiał wyżej od pozostałych uczestników (za wyjątkiem Gasola naturalnie) i tak też przesunął się wyżej na mojej liście. Na Gasola w zasadzie nie liczyłem. Więc jak zobaczyłem, że z nr 1 poleciał Parker to nawet przez minutę się nie zastanawiałem na wyborem.

 

Teraz pytanie co zrobią Celtics, bo nie chce mi się wierzyć, że będą na ławce kisić kogoś z trójki Robinson-Mutombo-Gasol, a jest jeszcze solidny Abdur-Rahim. Z drugiej strony Gasol jest na rookie contract, a w sytuacji Celtics to dosyć ważne.

Nie widzę powodu pozbywania się obecnie kogoś z trio: Robinson, Mutombo, Gasol. Wiele zależy od campu, ale wielce prawdopodobnym jest, że Mutombo będzie wybiegał jako rezerwowy. Jedynie szkoda Abdur-Rahima, bo on nawet przy bardzo dobrym campie nie ma szans przeskoczenia jednego z w/w. Dlatego też jeśli ktoś ma opuścić Boston, to raczej będzie to SAR. Co do PG, to tutaj też nie widzę powodu robienia zmian na siłę. Zarówno Hawkins jak i Hardaway pokazali w poprzednim sezonie, że potrafią grać solidnie na tej pozycji. Więc raczej pozostanie tak również na przyszły sezon. No chyba, że jesteś Slakb gotowy oddać Iversona ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi proszę, dlaczego wybór Parkera był zły w Waszej ocenie, bo nie rozumiem :) 

 

Potrzebowałem w drużynie kogoś do scoringu, Parker ma niezłe parametry z inside i outside scoring, poza tym ma świetny handling. Myślę, że będzie PG na lata.

 

Skreśliłem Gasola z powodu Favoursa, to fakt, myślę, że mogłem to bardziej przemyśleć i mieć całkiem udany frontcourt w drużynie. 

 

Zobaczymy, co sezon pokaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie to chodzi o to, że w tym drafcie dla mnie no-brainerem jako jedynka był Gasol, a Favours to tak jak napisał julek nie jest gość przez którego wybiera się inaczej a drafcie. Tym bardziej, że przecież Gasol może spokojnie grać razem z Favoursem.

 

A co do Parkera to to kim on będzie w tej lidze zależy od tego jak bardzo rozwinie swoją trójkę. Jeśli będzie rzucał przynajmniej na solidnym poziomie to powinien być kozakiem jeśli nie to będzie pewnie solidnym starterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.