Skocz do zawartości

WYBORY MODERATORÓW (wstęp)


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Przyszła pora na zaspokojenie demokracji i przeprowadzenie u nas wyborów na moderatorów dwóch najważniejszych działów - NBA i Inne. Pozostałe działy mają moderatorów "z nadania". Dla przypomnienia ogólna hierarchia na forum - na górze są ludzie z uprawnieniami administratorów, czyli Borys i PI3TR45. Pod nimi są różnego rodzaju moderatorzy. A wśród nich najwięcej do powiedzenia i roboty mają ci, którzy jednocześnie doglądają wspomnianych wcześniej działów.

 

Wybierać będziemy 5 osób. To, według jakiego klucza kto zagłosuje, to indywidualna sprawa każdego forumowicza. Nie ma podziału na to, kto czym sie zajmuje, ale sami głosujący mogą tak wskazywać swoich faworytów, by w tym gronie były zarówno osoby, ktore wedlug ich uznania zajmą sie dobrze jednym z tych działów lub oboma. Np. można wskazać 3 ludzi, których sie zna z aktywności w NBA i 2, którzy sie wyróżniaja w Inne. Jak kto woli.

 

Glosowanie będzie wyglądało w ten sposób, ze każdy wyborca wskaże 5 ksyw, którym według kolejności zostanie przyporządkowane odpowiednio 5, 4, 3, 2 i 1 punkt. Najlepsza piątka zostanie modami. Jeśli będzie remis, to decyduje ilość wskazań na pierwszym miejscu. Glosować mogą tylko forumowicze, którzy zarejestrowali sie na forum pół roku temu lub dawniej. Drugim warunkiem jest posiadanie na koncie przynajmniej 50 postów. W wyjątkowych przypadkach można odstąpić od któregoś z tych warunków, ale to indywidualne przypadki. Jeszcze sie oceni, kogo to obejmie i najdalej w momencie rozpoczęcia zbierania głosów będą ksywy tych ludzi podane do publicznej wiadomości.

 

Tyle informacji na teraz. Reszta w miarę postępu "prac". Póki co trzeba określić, kto będzie kandydował. Na zgłoszenia czekam/czekamy w tym temacie powiedzmy 2 tygodnie od dziś. Ewentualnie plus dzień czy dwa, bo chciałbym w ostatni weekend września rozpocząć głosowanie (które też potrwałoby jakieś 2 tygodnie) i założyć stosowny temat z informacjami z tym związanymi. Co do kandydowanie, to przyjmijmy, że wymagania formalne są takie same, jak przy głosowaniu, czyli minimum pół roku stażu i 50 postów na blacie.

 

Oto, dla przypomnienia, obecny skład modów NBA i Inne:

- Szak

- Josephnba

- Monty

- Van

- KarSp

 

Ja zgłaszam swoją kandydaturę. Jakiś czas temu się wahałem, ale jednak uznałem, że dalej chcę stać na straży porządku i demokracji 8) Z czasem bywa różnie, ale jednak w najgorszym razie to podstawowe minimum jak dotąd zawsze zdołałem sobie wygospodarować, żeby mieć kontakt z tym, co dzieje się na forum. Jeśli wola wyborców taka będzie, to jestem do dyspozycji :wink:

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA

 

Jak dotąd zdecydowali się:

- Szak

- Graboś

- Monty

- Van

- Kily

- Karsp

- Artek - presja ludu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czy przypadkiem nie powinny się odbyć już nastepne Forum Awards :?: tak teraz mi się przypomniało i postanowiłem zapytać. 8)

Wydaje mi się, że FA powinno odbyć się pod koniec roku.

Prace moderatorów oceniam wzorowo, więc najchętniej bym nic nie zmieniał.

 

Ja się nie zgłaszam do moderowania - mam swój honor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nie chciałem kandydować, ale stwierdziłem, że jednak czasami moja wizja na to jak powinno wyglądać to forum różniła sie w minionej kadencji z wizją niektórych moderatorów więc będę kandydował, żeby w razie wyboru była dalej taka różnorodność i myślę, jak najlepiej to wpływało na pracę forum ;) Jakoś dziwnie byłoby teraz po takim długim czasie nie być moderatorem. Może inni piszą więcej ode mnie, ale zaglądam na forum właściwie codziennie, często po kilka razy i myślę, że inni doceniają mój wkład i będą chcieli na mnie głosować za co z góry dziękuję. A więc - kandyduje.

 

P.S. Czy przypadkiem nie powinny się odbyć już nastepne Forum Awards :?: tak teraz mi się przypomniało i postanowiłem zapytać. 8)

Powinny być pod koniec czerwca/na początku lipca ale nie było wiec juz teraz bez sensu chyba, lepiej poczekać do Gwiazdki. Co nie?

 

Ja się nie zgłaszam do moderowania - mam swój honor :P

A szkoda, bo miałbyś mój głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te same stare twarze, trzymają sie stołków żeby zostac przy korycie :P skąd my, Polacy, to znamy :twisted:

 

od razu pragnę skreslić z listy Mich@lika, który na konkurs piosenki w Sopocie, własnymi "ręcami" wysłał zespół Feel, który okazał się grać piosenki przywłaszczone, zgapione 8) on wie o co chodzi

 

a do tego jako łże-newsman nie powinien piastować takich funkcji na forum 8)

 

żeby nam wszystkim zaoszczędzić dramaturgii, którą fundować nam chce Karsp, zgłaszam jego kandydaturę, bo i tak wszyscy doskonale wiemy, że to uczyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgłaszam do moderowania - mam swój honor :P

 

A szkoda, bo miałbyś mój głos.

 

Ostantio zabrakło mi pare głosów.. a jak raz mi sie nie uda, to drugi raz już dziwnie tak próbować.. Ale tym powyższym stwierdzeniem załatwiłeś sobie u mnie 5 pkt 8)

 

od razu pragnę skreslić z listy Mich@lika, który na konkurs piosenki w Sopocie, własnymi "ręcami" wysłał zespół Feel, który okazał się grać piosenki przywłaszczone, zgapione on wie o co chodzi

 

Bez komentarza 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się nie zgłaszam do moderowania - mam swój honor :P

A szkoda, bo miałbyś mój głos.

Ostantio zabrakło mi pare głosów.. a jak raz mi sie nie uda, to drugi raz już dziwnie tak próbować.. Ale tym powyższym stwierdzeniem załatwiłeś sobie u mnie 5 pkt 8)

O to chodziło, hehe. Ostatnio na Ciebie nie głosowałem, jeśli dobrze pamiętam. Może jednak spróbujesz, wystarczy że czujesz sie na siłach do sprawowania tej funkcji i czemu nie probować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgłaszam do moderowania - mam swój honor :P

mialem sie zglosic, ale poniewaz prawdopodobnie zdeklasowalbym wszyskich rywali, chce im tego oszczedzic i tym razem swojej kandydatury nie zglaszam

Wydaje mi się, że w tym temacie deklaruje się swoją chęć, a nie niechęć moderowania. :P Dlatego pisząc tego posta stosuje się do tego, co napisałem w poprzednim zdaniu. :D Myślę, że mając w tym jakieś doświadczenie i zaglądając często do obu działów, dałbym sobie radę, gdyby mnie przypadkiem wybrano. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zglaszam kandydature swoja i kore, dwoch najbardziej kontrowersyjnych uzytkownikow tego forum. Nie sorry kore powinienem mowic za siebie. Ale prawdopodopodobnie obaj nie mamy czasu na zabawe w tego typu sprawy a nawet gdybydmy mieli to i tak nie zostalibysmy wybrani. Haha ale gdyby to... lol bylo by smiesznie. Jaki jest cel mojego posta nie wiem, ale wiem ze pewnie X osob sie zastanawia bo bycie moderatorem, to swego rodzaju wyroznienie (?) czy pewnego rodzaju odpowiedzialnosc. A typowanie siebie samego wymaga pewnego rodzaju odwagi. Mnie osobiscie irytruje czasem praca coponiektorych moderatorow, i chetneie w tej roli widzialbym kore, Macka czy mastera... moze siebie gdybym juz kompletnie nie mial nic do roboty. Aaa wiec ja jako dobry doradca te trzy osoby namawiam do startowania w wyborach. I to juz calkowicie na powaznie. Trzeba zmian. Radykalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze chce startować, to zachęcam. Zgłaszać się można jeszcze dziś i jutro. Na razie łyso to wygląda, bo tylko sześciu kandydatów. Wyszłoby na to, że zamiast wybrać piątkę, prościej będzie głosować tylko na jednego - tego, który ma nie być modem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.