Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2016/17


Dude

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio się nie udzielałem na forum, ale już wróciłem :).

Gra Pelicans nie wygląda najlepiej, można nawet stwierdzić, że wygląda kiepsko. Nawet AD nie kryje sfrustrowania, co raczej nikogo nie dziwi. 0-4 bo taki aktualnie mamy bilans nie wróży dobrze i jeśli nie wygramy jak najszybciej jakiegoś meczu to chyba będzie można poważnie myśleć o wysokim picku w drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dopiero 4 mecze. Może reszta zawodników się obudzi i nie będzie tak źle (nadzieja umiera ostatnia). A jeśli chodzi o Gentry'ego to gdy okaże się, że jednak będziemy tankować, on idealnie będzie się nadawał do roli trenera, więc na ten sezon można go zostawić ;)

 

PS. Co się dzieje z Buddy'm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komedia. 19 punktów S5 w meczu z dogrywką.

 

Mając Davisa Pelicans nie powinni tankować, powinni wywalić tego szkodnika Gentrego, bo szkoda zawodnika pod takim marniakiem.

 

Generalnie poza Davisem pozostali starterzy to ogóry, którzy w większości klubów nie mieścili by się w rotacji. Smutne to jest jak taki zawodnik jak Davis musi się męczyć w klubie zarówno z fatalnym trenerem, jak i beznadziejnym GM-em.

Moim zdaniem najpierw powinni wywalić Dempsa, który od wielu już lat wykonuje fatalne ruchy, ze zwolnieniem Williamsa akurat wtedy jak zaczęło coś iść i weszli do PO. Mógł do zwolnić dużo wcześniej, a wybrał na to najgorszy z możliwych momentów. Podpisywanie wolnych agentów to totalna kompromitacja zarówno rok temu (Asik) jak i teraz (Hill). Jak jeszcze jakoś Asika można zrozumieć(centrzy ogólnie są mocno w NBA przepłacani) tak dawania 12-13mln za rok dla zawodnika z końca ławki Indiany nie można racjonalnie wytłumaczyć. W zasadzie to tylko bronią go niezłe minimalne kontrakty( Frazier, Jones, Stephenson), ale na takich zawodnikach PO się raczej nie zrobi. Już o rozdawaniu picków z pierwszej rundy na lewo i prawo wspominał nie będę.

Gentry też kompletnie nic nie potrafi zrobić. Nie widać żadnego sensu w jego rotacjach. Z Milwaukee nieźle z ławki gra Asik, to po 4 minutach wprowadza Ajincę i gra się sypie. W drugiej połowie podobnie z Asikiem nieźle szło to zaraz wrócił Cunningham, który akurat wtedy był kompletnie bezużyteczny w ataku, a i w obronie nic nie potrafił zatrzymać. Porażki z Golden i SAS były w kalkulowane i do nich nie mam pretensji, ale już z Denver, Milwaukee czy Memphis ( po kompromitacji w Minnesocie) powinny być co najmniej 2 zwycięstwa.

Władze powinny jak najszybciej zdecydować, czy walczyć o PO i wywalić Gentry'ego, czy zatankować, ogrywać Hielda czy Diallo i liczyć na dobry draft i powrót Holidaya i Pondextera. I można spróbować opchnąć gdzieś Evansa (najlepiej z Asikiem) i spróbować za rok z nowym trenerem.

 

Co do Davisa, to myślę, że ten rok jeszcze wytrzyma, ale już za rok jak nie będzie poprawy to zacznie szukać sposobu odejścia, bo nie zechce tracić kolejnych lat.

Edytowane przez Ficko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PO to Pelikany raczej nie mają co liczyć, bo Evans wróci za późno, a też nie wiadomo kiedy Holiday.

Asika nikt nie weźmie...

Zwolnić Gentry'ego, zatrudnić na rok Scotta #tankcommander,

Na walkę o PO jest jeszcze czas, fakt że szanse są małe, ale ze 2-3 zwycięstwa i poprawa gry paru zawodników jeszcze da na to nadzieję. Jak dla mnie to w kontekście walki ważniejszy jest powrót Pondextera i Holiday'a niż Evansa.

A co do Asika to rozumiem, że jego samego nikt nie weźmie, ale w pakiecie z Evansem może ktoś się skusi. Zastanawiałem się nieraz nad Bucks i Monroe'm, którego podobno próbują sprzedać.

 

A do tankowania nie jest potrzebny Scott. Mamy Gentry'ego, który idealnie potrafi przegrywać :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten lineup mialby wygladac teraz czyli bez dwoch z nich?

Bo w tym momencie trojki Hield, TJ i Antek nie ma nawet w Top20 3-Man Combinations...

Obecnie jak w ostatnim meczu z MEM:

 

Langston - Buddy - Lance - TJones (go nie było w tym meczu ale wolę go niż Asika) - ADavis.

 

Stąd ekipę nie wiem jaki bym bilans wykręcił jako coach, ale ze zdrowy Jrue i Reke top4 easy. EASY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lance to chyba lepiej pasuje do grania z lawkowiczami?

Ale aktualna rotacja Pelikanow mi wyglada jakby decydowaly tylko kontrakty...

a najgorsze, że są totalnie bez jakieś głębszej myśli.. Bird nie chciał Solomona (w pewnym sensie 3 & D, 3 pkty na mecz i gra jak dupa).

 

Najgorsze to Buddy i TJones. Grają super i nagle z niewiadomych przyczyn lądują na samym dole rotacji. Chyba oczywiste, że będąc tak traktowani mentalnie siądą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz już Kawhiego w top10? czy to nadal sytem player dla Ciebie ? ;)

 

A co ma jedno do drugiego?

 

Zasadniczą nie tworze sobie top, bo szkoda mi na to czasu, wole oglądać spotkania i mieć z tego fun.

Na spotkaniu na którym spożywałem alkohol podstępem pomiędzy jednym klinem, a drugim wygenerowałem jakoś tam top, której nawet za bardzo nie pamiętam.

 

Co do system playera - to nadal uważam, że tak jest. Leonard został wykuty w systemie Popa i to nie jest jeszcze produkt gotowy, tak wiem Twoje słowa:

 

"Ja akurat twierdzę, że to Kawhi stworzył Popa, ale to też nie ma znaczenia, a liczy się zdanie większości."

 

No ale to powyższe zdanie to coś jak w sporze co było pierwsze jajko czy kura, przyjść i powiedzieć, że pierwszy był omlet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma jedno do drugiego?

 

Tak mi się skojarzyło ze zlotem + tam tez hejtowałeś TJonesa, który był traktowany w HOU słabo. To że gość ma talent to widać, raczej ma problem z głową, ale nie rozwiążą się one przez niego same siedząc na ławce i obserwując scrubów.

 

Zasadniczą nie tworze sobie top, bo szkoda mi na to czasu, wole oglądać spotkania i mieć z tego fun.

To ile spotkań SAS obejrzałeś? może z tego sezonu? Widziałeś jak w pojedynkę jedzie po raz kolejny dwóch HOFów w prime razem w teamie, sam nie mając żadnego ?

 

 

Co do system playera - to nadal uważam, że tak jest.

A możesz podać przykład systemu, w którym Kawhi by się nie sprawdził, czy może uważasz, że w każdej drużynie poza SAS?

 

Leonard został wykuty w systemie Popa

Tak często używasz zwrotu system Popa, możesz go opisać?

 

"Ja akurat twierdzę, że to Kawhi stworzył Popa, ale to też nie ma znaczenia, a liczy się zdanie większości.

No i tak dokładnie uważam, bo legacy popa najbardziej urosło po ostatnim tytule, za które w głównej mierze był odpowiedzialny Kawhi. Jedyna rola popa, to że nie zjebał jak rok wcześniej. Ale dla Ciebie pop by samego siebie wpuścił na boisko to byś klaskał i twierdził jakie to genialne.

 

No ale to powyższe zdanie to coś jak w sporze co było pierwsze jajko czy kura, przyjść i powiedzieć, że pierwszy był omlet.

Nie do końca, bo Pop nie jest ani kurą, ani jajkiem ani omletem, jest tylko 'poop' (z angielskiego) kury. Zbędnym i nie potrzebnym ogniwem jajek i kur (zawodnicy) i omletem (puchar).

 

Tak czy siak EOT, bo sądzę, że każdy z nas ma własne zdanie i nic go do zmiany nie przekona.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tak mi się skojarzyło ze zlotem + tam tez hejtowałeś TJonesa, który był traktowany w HOU słabo. To że gość ma talent to widać, raczej ma problem z głową, ale nie rozwiążą się one przez niego same siedząc na ławce i obserwując scrubów.

 

Nie hejt tylko chłodna ocena kibica, który widział wszystkie spotkania Houston w poprzedni sezonie. Zacytuje siebie z podsumowania poprzedniego sezonu bo trochę szkoda mi prądu na pisanie o Jonesie.

 

Terrence Jones - jak nie gówno to sraczka. To chyba jeden z najbardziej spektakularnych regresów zawodnika w lidze. W sezon wchodził z jako starter, stopniowo tracił miejsce i minuty, aż do punktu gdy był zupełnie poza rotacją. Contract year, a tu taka kupa. Gdy pojawiał się na boisku przeciwnicy zdobywali punkty jak w pinballu. Ostatnia wizyta na boisku w spotkaniu z TWolfes i też się nie popisał.

 

Ma problemy z głową i dlatego dostał kasę jaką dostał jak się nie sprawdzi to nie będzie go w lidze.

 

 

To ile spotkań SAS obejrzałeś? może z tego sezonu? Widziałeś jak w pojedynkę jedzie po raz kolejny dwóch HOFów w prime razem w teamie, sam nie mając żadnego ?

 

Spotkania w którym w pojedynkę Leonard jedzie dwóch HoF nie widziałem. Jeszcze w prime byli? Kurde HoF i prime wow. A na dodatek po raz kolejny. Wow.

 

Gracze trafiają do HoF po zakończeniu kariery.

 

 

 Tak czy siak EOT, bo sądzę, że każdy z nas ma własne zdanie i nic go do zmiany nie przekona.

 

Zadajesz kilka pytań, a potem nie chcesz odpowiedzi. No cóż warto rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma problemy z głową i dlatego dostał kasę jaką dostał jak się nie sprawdzi to nie będzie go w lidze.

Ciekawe jak ma to zrobić, jak po dwóch świetnych spotkaniach ląduje daleko w rotacji za totalnymi scrubami. To nie pytanie, głośno się zastanawiam.

 

Spotkania w którym w pojedynkę Leonard jedzie dwóch HoF nie widziałem.

Różne rzeczy różni ludzie widzą:

 

http://niepoprawni.pl/blog/72/w-krolestwie-slepcow-jednooki-krolem

 

Jeszcze w prime byli? Kurde HoF i prime wow. A na dodatek po raz kolejny. Wow.

Gracze trafiają do HoF po zakończeniu kariery.

Myślę, że to nie jest duże nadużycie, jeśli stwierdzę, że trafią tam Kevin Durant, Stephen Curry czy Russel Westbrook.

 

Zadajesz kilka pytań, a potem nie chcesz odpowiedzi. No cóż warto rozmawiać.

Zupełnie przypadkiem nie opisałeś co to ten magiczny system Spurs, jakoś mnie to nie dziwi.

 

Nie zadałem żadnego pytania (upewniłem się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.