Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2016/17


Dude

Rekomendowane odpowiedzi

Jake Madison: I’m going to talk more about it on the pod tomorrow, and play you the clips, but when Gentry and Demps speak it sounds like Holiday is gone

 

Wcale mnie to nie dziwi, słaba te lata były dla Jrue, a salary NOP wygląda jak wygląda i poza rozwojem obecnych graczy raczej (przy ewentualnym nowym kontrakcie Holidaya) nic by ciekawego nie sciągnęli. Stawiam, że może trafić do NYK, bo obaj z bratem nie ukrywają, że chcieliby grać razem. Chociaż w Chicago też bym nim nie pogardził.

 

Edit: inaczej, bo teraz zobaczyłem, że wg bball reference Justin nie ma ważnej umowy na 2017/18 z NYK, więc nie koniecznie Bracia w Nyk. Tak czy inaczej Holidaye dostępni raczej w pakiecie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jake Madison: I’m going to talk more about it on the pod tomorrow, and play you the clips, but when Gentry and Demps speak it sounds like Holiday is gone

 

Wcale mnie to nie dziwi, słaba te lata były dla Jrue, a salary NOP wygląda jak wygląda i poza rozwojem obecnych graczy raczej (przy ewentualnym nowym kontrakcie Holidaya) nic by ciekawego nie sciągnęli. Stawiam, że może trafić do NYK, bo obaj z bratem nie ukrywają, że chcieliby grać razem. Chociaż w Chicago też bym nim nie pogardził.

 

Edit: inaczej, bo teraz zobaczyłem, że wg bball reference Justin nie ma ważnej umowy na 2017/18 z NYK, więc nie koniecznie Bracia w Nyk. Tak czy inaczej Holidaye dostępni raczej w pakiecie.

Ten Jack Madison to nie jest jakieś wiarygodne źródło. Ja bym poczekal do lata, albo na jakieś sygnały od Jrue czyli wypowiedzi do mediów czy jakiś news od Woja czy innego Steina.

Niedawno czytałem, że Jrue był zadowolony z atmosfery w drużynie po tym jak zjawił się DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

przepraszam, ze nie zakladam nowego tematu o Pelicans, ale widze ze jak ktos zaklada taki temat to po 1 mocniej przyglada sie takiej druzynie, a po drugie wypada napisac kilka slow, a na to nie jestem gotowy :)

 

tak tylko zobaczylem newsy, ze Gentry i Demps zostaja na kolejny rok.

 

http://www.sportando.com/en/usa/nba/234604/pelicans-will-keep-coach-alvin-gentry-and-gm-dell-demps.html

 

Demps spoko, ale Gentry? tego kompletnie nie rozumiem, przeciez on byl fatalnym coacem, bez zadnego pomyslu na atak przede wszystkim bo oczy to az krwawily czasem jak sie ogladalo Pels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaga? to oficjalne?

ja pierdziele, ja naprawde zaczynam wątpić czy ludzie którzy ogarniają kluby nba znają się na tej grze

przeciez każdy widział lipe jaka była z ławki, pierwszy do wywalenia był po sezonie

Tak oficjalne. Coś mi się wydaje , że nie chcieli znowu Cousinsa pakować to co miał w Kings czyli kolejna szybka zmiana trenera. Zobaczymy co się wydarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oficjalne. Coś mi się wydaje , że nie chcieli znowu Cousinsa pakować to co miał w Kizngs czyli kolejna szybka zmiana trenera. Zobaczymy co się wydarzy

 

Kurcze, ale nie pakować na szybką zmianę trenera to jest jedno. I to jest może i droga, ale gdy na ławce siedzi ktoś choć przyzwoicie ogarniający. Gdyby ta końcówka sezonu była jakaś obiecująca i coś by się zaczęło dziać. A była jedna wielka improwizacja. Gentry ewidentnie był do zwolnienia od razu po sezonie i współpraca z nowym terenem, pod którego trzeba by przesuwać klocki. 

Chyba, że DMC tak się zakochał w ewentualnych wytycznych od coacha typu "grajta co chceta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.