Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2016/17


Dude

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie przypadkiem nie opisałeś co to ten magiczny system Spurs, jakoś mnie to nie dziwi.

 

Dziwisz się? Pytałeś o "system Popa" to nic dziwnego, że nie odpisałem o "magicznym systemie Spurs"

 

A jak zobaczyłem edit z eot to zakończyłem pisanie, od cała historia.

 

Jeśli piszesz EOT oznacza to, że kończysz temat, chyba, że widzisz to tak

 

https://www.youtube.com/watch?v=f1nYWf5eZqY

 

Ułatwię Ci to przegrałem dyskusje. Jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Pytałeś o "system Popa" to nic dziwnego, że nie odpisałem o "magicznym systemie Spurs"

myślałem, że dla ludzi o podobnych poglądach do Twoich to znaczy to samo.

 

A jak zobaczyłem edit z eot to zakończyłem pisanie, od cała historia.

 

Ale na ostanie zdanie odpisałeś, mimo że znajdowało w dalszej części pytającej o magiczny system popa..

 

Jeśli piszesz EOT oznacza to, że kończysz temat, chyba, że widzisz to tak

Mogę napisać EOT jak i wiele innych słów, kiedy mi się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booker zagrał dziś fantastycznie!!! A my tankujemy...

Tylko żeby się za to tankowanie porządnie wzięli i nie wpadli na pomysł jakiejś walki.

3 mecze u siebie z drużynami z poza PO i 3 porażki. Gentry kompletnie nie wie co robić. Stosuje jakieś dziwne rotacje, nie daje zadnych szans Diallo, który od Asika czy Ajincji gorszy chyba nie może być. Zawsze uważałem Williamsa za słabego trenera, ale Demps pokazał, że potrafi znaleźć jeszcze słabszego, ale mam nadzieję, że teraz nie wpadnie na pomysł zwolnienia Alvina, bo na jakąkolwiek walkę to chyba już za późno, a z resztą z kim mogliby wygrać skoro nie z Phoenix, Denver czy Milwaukee.

 

Jedyne plusy to Davis i gracze na minimalnych kontraktach( Jones,Stephenson, Frazier) tylko niestety 2 pierwsi mają roczne kontrakty, a po genialnych ruchach Dempsa ( Asik, Ajinca, Hill) to nie będzie kasy za rok żeby ich zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Stephensonie :neglected:.

 

Kontuzja i zwolnienie w w jego miejsce Goodwin. Coś tam go pamiętam z Suns, ale wg mnie do klasy Lance'a to mu sporo brakuje.

Stephenson był jedną z 2-3 dobrych decyzji Dempsa w tym marnym offseasonie, a teraz zamiast w spokoju zatankować, porządnie ogrywać Hielda i poczekać na wyzdrowienie jego i reszty Demps zatrudnia kolejnego gracza.

 

Nie wiem czy w całej lidze jest gorszy GM. Do spółki z Gentrym naprawdę robią wszystko, żeby Davis się wkur..... i zaczął żądać wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja i zwolnienie w w jego miejsce Goodwin

Trafnie to skomentował Jeremias Engelmann:

 

‏@JerryEngelmann 4 godz.4 godziny temu

Pelicans continue to sign the lowest rated (RPM) players possible

Davis can score 55 with this squad and they'd still lose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli chodzi o tank - czy Pels powinni za jakiś czas oddawać Holidaya i Evansa? To jest dość istotna kwestia

 

Holidaya wg mnie absolutnie nie powinni oddawać. Po tym co przeszedł, powinien obok Davisa być podstawą przyszłorocznej ekipy. Myślę, że i sam zawodnik zechce zostać i w jakiś sposób podziękować klubowi za zachowanie tegoroczne.

Evansa z kolei bym się pozbył, ale raz, widziałem na jego miejsce właśnie Stephensona, a dwa to raczej nikt za niego nie da nic wartościowego chyba. Jedyną szansę widzę, żeby spakować Tyreke razem z Asikiem i wziąć cokolwiek( spadające kontrakty, picki z 2 rundy).

Bo wymienianie Tyreke za tylko spadający kontrakt jest wg mnie bezsensowne, a picka w 1 rundzie, czy jakiegoś dobrego prospecta raczej nikt nie da.

 

Przyszły sezon powinni budować wokół trójki Holiday, Davis, Hield i jakiegoś C bądź SF z przyszłorocznego draftu. Bardziej bym skupił się na centrze, bo na SF widzę Pondextera.

Na wolnych agentów kasy raczej nie będzie ( chyba, że nie podpiszą Holidaya, to wtedy by było około20 mln), bo kontrakty Asika i Hilla skutecznie to zablokowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jestem wkurzony, że tak z miejsca wyrzucili Lance'a, ale z drugiej... może po dojściu do siebie zaczepi się w jakiejś zjadliwej drużynie :smile:

 

Przecież obiecali mu podpisanie nowego kontraktu, jak tylko wyzdrowieje. Musieli go zwolnić, bo mają zdaje się 11 aktywnych graczy tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś się, że nie będą w bottom5 ligi?

Marne szanse, ale jest nadzieja w powrocie Holidaya.

 

0-7, jak Pels dostaną teraz w d.. w Sacto i w Milwaukee to chyba Gentry już powinien polecieć.

Tzn on już powinien polecieć, ale tak myślę z perspektywy trzymających go właścicieli..

Jak przegrają te 2 mecze to nie powinni zwalniać Gentry'ego, bo kto inny nada się do tankowania jak nie on :onthego:. Teraz już nawet nowy trener nie pomoże bo do PO bardzo daleko, a i zapewne wygra kilka spotkań co utrudni szanse na wysoki pick.

 

 

Przecież obiecali mu podpisanie nowego kontraktu, jak tylko wyzdrowieje. Musieli go zwolnić, bo mają zdaje się 11 aktywnych graczy tylko.

 

Raczej nie obiecali tylko nie wykluczyli tego, bo żeby go zatrudnić znowu musieliby kogoś zwolnić, a ten Goodwin dostał chyba kontrakt na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież dyskusja się już zaczęła, widzą go w Bulls i ewentualnie w 76ers. ;)

 Jeszcze Boston się pojawia. :rugby:

 

Ja myślę, że jeszcze Davis poczeka sezon i jak za rok nie będzie poprawy wtedy powie dość. Stosunkowo niedawno podpisał nowy kontrakt i nie sądzę, że tak szybko zacznie się buntować. A za rok nowy trener(obowiązkowo), zawodnik z top5 draftu, zdrowy Pondexter i Holiday i może powalczymy o co więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miało ostatecznie dojść do wymiany to TYLKO z Celtics za picki Brooklynu + jakieś spadające kontrakty, ewentualnie za jakiegoś młodziaka. Nie zapominajcie jednak, że Davis jeszcze nic nie powiedział o chęci ucieczki z Nowego Orleanu.

 

Boston mi się najlepiej podoba i odpowiednio więcej mogą za niego dać

ogólnie NOP to jest lipa, skasować ich :tongue:

 

#freeDavis

 

A powiedziałbyś to samo o Warriors kilka lat temu?

Edytowane przez Dude
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.