Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2016-2017 (Ankieta dot. zmian w regulaminie W)


dannygd

Ograniczenia przy wyrzucaniu/pobieraniu W.  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za ograniczeniem czasowym (do max. 2 tyg. przed końcem sezonu) pobierania zawodnika z W jako potencjalnych RFA

  2. 2. Czy uważasz, że gracz zrzucający na W zawodnika może uczestniczyć w licytacji bez ograniczeń?



Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz powiedzieć że ewentualny zrzut gwiazd przez tankujacych w ost. tyg i branie ich za pół darmo jest tym rodzajem "aktywności" jaki chcielibyśmy mieć - tym bardziej jeśli np. nic nie robili w ost. 3 mcach żeby tylko zaczekać aż reszta ligi się pozbędzie kasy?

Tak. Bo ten problem rozwiązaliśmy już podnosząc FAAB. Wątpię by pod koniec sezonu brakowało drużyn z dużym budżetem, więc nie martwi mnie ewentualna cena gwiazd. A jak uda się komuś skubnąć troszkę taniej? Na zdrowie.

 

Jeśli chodzi tylko o status RFA to jestem za - nawet 2 tygodnie.

Czyli nawet 2 tygodnie czy miesiąc?

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barcalover i jackso - to jeśli taka opcja wam pasuje, to zmiencie swój głos w ankiecie i w przypadku jej przejścia - zrobię od razu ankietę odnośnie okresu w stylu 1 tydzień, 2 tyg, 3 tyg.? Pasuje?

 

JEZUSICKU! A co to za ręczne sterowanie demokracją i wynikami głosowania????

Ja wiele rozumiem, jestem niesłychanie spolegliwym człowiekiem i można mi generalnie na język nadepnąć, ale to co się tu wyprawia to jakieś wybory w republice bananowej, albo innej Rosji. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tu była Rosja to już od miesiąca byłyby inne zasady ;)

 

Dla jasności wpisalem w ankiecie wartość max. 2 tyg. - zrobiłem szybka ankietę dodatkową z opcja 1-2 tyg do wyboru, bo po głosach nie ma sensu chyba innych opcji wstawiać.

 

http://www.e-nba.pl/topic/5042-liga-roto-keeper-2016-2017-ankieta-dot-ograniczenia-czasowego-rfa/

 

Ps. Sixers chyba powinniśmy dążyć do tego żeby gracze byli max. aktywni cały sezon a nie tylko w końcówce. Zobacz na zeszły sezon - jak niewiele zdecydowało o miejscach 1-3, gdzie nieukrywajmy że niektóre punkty wynikały za małej aktywności graczy i niedogranych meczy, a ciułanie $ na ost. dni raczej tego nie poprawi...

No ale niech zdecydują gracze.

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to pepedzcie innych, od kilku dni nic się nie zmieniało po stronie Nie, a ruszyła opcja Tak z dużym prawdopodobieństwem remisu. W związku z tym, że pytanie (do czego ja się przyznałem - pierwszy raz wyrzuciłem tu ankiety) nie było precyzyjne, postanowiłem coś zrobić, żeby jakaś decyzję podjąć.

 

Niestety jak zawsze na tym forum, każda inicjatywa to na pewno spisek ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to pepedzcie innych, od kilku dni nic się nie zmieniało po stronie Nie, a ruszyła opcja Tak z dużym prawdopodobieństwem remisu. W związku z tym, że pytanie (do czego ja się przyznałem - pierwszy raz wyrzuciłem tu ankiety) nie było precyzyjne, postanowiłem coś zrobić, żeby jakaś decyzję podjąć.

 

Niestety jak zawsze na tym forum, każda inicjatywa to na pewno spisek ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

 

Przeciwnie, pytanie jest dobre. Albo tak albo nie, idealne do ankiety, tylko wygląda na to, że wyniki nie do końca Ci odpowiadają. Każdy z nas sezonu się doczekać nie może, ale robienie czegoś na siłę to nie rozwiązanie. Wątpię żeby wszyscy się wypowiedzieli w tych ankietach bo nie każdego to tak bardzo interesuje jak innych, niektórzy mają na to wyjeb... i chcą po prostu pograć, więc ustal czas kiedy ona się kończy. Jeżeli wygra "tak" to robisz drugą (którą już zrobiłeś), jeżeli "nie" to koniec tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jeden dzień wyjechać a tu od razu dom na głowie postawili :)

 

Danny

Po pierwsze: próbujesz manipulować głosowaniem.

Po drugie: zmieniasz założenia ankiety w trakcie

Po trzecie: zakładasz kolejną przy założeniu że wynik tej będzie na TAK, a póki co jeszcze takiego wyniku nie ma. 

 

Tylko nie mów że skoro kiedyś nie ustaliliśmy kto może założyć ankietę i w jakiej sytuacji to znaczy że teraz mamy mieć wysyp pytań średnio doprecyzowanych i to takich które nie wyniknęły z dyskusji że jest taka potrzeba.

Była dyskusja o spekulacjach na waiverach i podniesieniu budżetu. O ograniczeniu czasowym pobierania większość usłyszała w momencie założenia przez Ciebie ankiety.

Nie miałem czasu żeby wcześniej się do tego odnieść ale moim zdaniem to ograniczenie nie jest potrzebne, bo skoro mamy ograniczenie związane z pobieraniem własnego gracza z waivera i wyższy budżet FAAB to nie grozi nam problem ze zbyt niskimi cenami grajków zrzuconych pod koniec sezonu. Jaki ma sens to ograniczenie poza tym że zachowasz się jak pies ogrodnika na zasadzie "chcę zrzucić gwiazdę ale nie chcę żeby ktokolwiek ją wziął bo może będzie za tanio". Co jak co ale to na pewno nie wpływa na aktywność GMów a ponoć o to nam chodziło. A to że ktoś liczy na jakieś okazje pod koniec sezonu to coś złego?

 

Nie chcę się bawić w Stalina aka bulek ale chyba będę musiał i nie uznam tej ankiety za wiążącą ze względu na duże kontrowersje.

Albo nie będzie kworum bo się głosy wycofają ;)

 

Pomyślę nad tym i ustalę na przyszłość zasady zakładania ankiet, terminy głosowania i założenia kiedy będzie wiążąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.