Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

http://basketball.realgm.com/wiretap/243593/NBA-Could-Begin-Expansion-Talks-After-Signing-New-CBA

 

Ciekawe czy coś z tego będzie tj. czy do jakichkolwiek rozmów dojdzie. Oczywiście Seattle faworytem pytanie kto poza nimi ( bo zapewne dołączy parzysta liczba ekip czyli 2 bo 4 już trochę nierealnie brzmi ). Teoretycznie faworytami są Seattle i czyba Las Vegas, gdzieś tam jest Vancouver uczące się na błędach przeszłości. Ale ja widziałbym Louisville w nba. To miasto kocha kosza i ma wszelkie warunki aby być fajnym graczem na rynku. Za Pittsburghiem przemawia to, że mają doświadczenie w prowadzeniu dużych ekip sportowych ale chyba jeszcze nie ten czas. Mexico City brzmi fajnie na początek ale będą mieć problemy ze ściąganiem FA do Meksyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Mac nie bądź LAFem Embiida :grin:

just trust the process..

 

Koleś tyle przeszedł, najpierw niesamowity hype po świetnej grze na uczelni, gdzie jak mało kto, z każdym meczem robił kolosalny postęp. Pewny na 1pick, by nagle dowiedzieć się, że ma mega ciężko kontuzję. Potem zmagał się z hejtowanie z różnych stron zespołu filadelfii, jakoby źle zrobili, że go wzięli. Następnie info o tym, żę kontuzja źle się goi i cały wysyp skreślenia go, philly, Hinkiego i całego procesu i porównanie do Grega Odena. Jedenego z nielicznych gości o podobnym talencie i potencjale, który jednak nie poradził sobie w tej trudnej sytuacji i popadł w alkoholizm.

 

To, że koleś wraca i prezentuje się tak na parkiecie i robi kolosalny postęp nie tylko z meczu na mecz, ale nawet z posiadania na posiadanie, moim zdanie może komuś - w tym wypadku mi - imponować.

 

Oczywiście masz prawo do własnej opinii.

 

p.s porównanie do LAFa uznaje za komplement bo to jeden z najlepszych userów na forum:

- bardzo mało wycieczek osobistych

- ograł wszystkich bez mydła w typerze i przyjął to niczym Kawhi FMVP

 

No z tego co slyszalem to gosciu juz dostal ROTY, DPOY i mocno prowadzi w glosowaniu na MVP.

To wszystko po 2letniej przerwie i zagraniu kilkudziesieciu minut w preseason.

 

GOAT

nigdy nie jest za późno na dołączenie na bandwagon takiego gracza :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/243593/NBA-Could-Begin-Expansion-Talks-After-Signing-New-CBA

 

Ciekawe czy coś z tego będzie tj. czy do jakichkolwiek rozmów dojdzie. Oczywiście Seattle faworytem pytanie kto poza nimi ( bo zapewne dołączy parzysta liczba ekip czyli 2 bo 4 już trochę nierealnie brzmi ). Teoretycznie faworytami są Seattle i czyba Las Vegas, gdzieś tam jest Vancouver uczące się na błędach przeszłości. Ale ja widziałbym Louisville w nba. To miasto kocha kosza i ma wszelkie warunki aby być fajnym graczem na rynku. Za Pittsburghiem przemawia to, że mają doświadczenie w prowadzeniu dużych ekip sportowych ale chyba jeszcze nie ten czas. Mexico City brzmi fajnie na początek ale będą mieć problemy ze ściąganiem FA do Meksyku.

 

#BringBackOurSonics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejszu philly uderzyłbym po Kawhiego i Buddiego.

Za tego pierwszego powiedzmy, Simmons + Okafor/Noel/Sarić za Buddiego dóch z Okafor/Noel/Sarić.

 

Fajnie, ale Spurs mają pod kontraktami LMA i Pau, więc ich też musieliby się pozbyć, jeśli sprzedaliby top5 i swojego franchise playera. Wg mnie Kawhi jest nietradowalny w tym momencie, a już na pewno nie za pakiet Simmons+Okafor/Noel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/243593/NBA-Could-Begin-Expansion-Talks-After-Signing-New-CBA

 

Ciekawe czy coś z tego będzie tj. czy do jakichkolwiek rozmów dojdzie. Oczywiście Seattle faworytem pytanie kto poza nimi ( bo zapewne dołączy parzysta liczba ekip czyli 2 bo 4 już trochę nierealnie brzmi ). Teoretycznie faworytami są Seattle i czyba Las Vegas, gdzieś tam jest Vancouver uczące się na błędach przeszłości.

 

Expansion w którym nie byłoby Seattle sobie nie wyobrażam. Las Vegas i Vancouver rzeczywiście wydają się być kolejnymi faworytami ale tu pojawiaja się wątpliwość co do tego czy Vegas które w tej chwili nie ma jeszcze żadnej franczyzy z Big League (do NHL dołączą bodajże za rok) miałaby zaraz utrzymać dwie a może i trzy (Raiders z NFL też myślą o przenosinach.

 

Jeśli chodzi o Vancouver to dolar kanadyjski cienko przędzie i jest to ponoć jeden z ważniejszych powodów dla których kanadyjskie teamy słabo radzą sobie w NHL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będziesz wrzucał gifa z każdym udanym zagraniem Embiida? ;)

 

ja tylko odpisuję na wiadomości.

 

W temacie o nazwie 'przypadkowe gówno' chyba nie jest to aż tak rażące? Poprzednio w temacie o philly też komuś to przeszkadzało, to jakie topici są odpowiednie?

 

Może Kubbas się pojawi i poinstruuje jak należy i co pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko odpisuję na wiadomości.

 

W temacie o nazwie 'przypadkowe gówno' chyba nie jest to aż tak rażące? Poprzednio w temacie o philly też komuś to przeszkadzało, to jakie topici są odpowiednie?

 

Może Kubbas się pojawi i poinstruuje jak należy i co pisać.

Mi to nie przeszkadza. Tak tylko pytam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

just trust the process..

 

Życzę Ci serdecznie, by podobnie jak mi pojawił się Tim Duncan 2.0, Tobie pojawił się Kobe Bryant 2.0

 Heh, na drugiego Shaqa nie mam niestety co liczyć....

 

 

Embiid jest wyższy od Noela przynajmniej o pół metra ;-)

092914-embiid-noel-mcw-600.jpg

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.