Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że jeszcze ten sezon się nie skończył, nie było jeszcze Draftu, ani drużyny nie poczyniły żadnych trejdów więc na konkretne dane nie można liczyć ale gdybyście już teraz mieli wskazać drużynę która w przyszłym sezonie może namieszać i może być takim "czarnym koniem" to kto to według was może być? W zeszłym roku typowaliśmy Minny i jak się okazało najbardziej zaskoczyli Wizards. Jestem bardzo ciekaw jak to będzie w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giphy.gif

 

no miał być hottejk to dałem hottejk ;)

 

a co ten 5-6 seed taki niemożliwy? Grizzlies i Thunder to nie są jacyś masakratorzy, ,macie assety, żeby zrobić fajne ruchy latem,wielu młodych ma szansę na breakout, jak będzie zdrowie to why not?

 

no ale dobra to hca to już była przesada, musiałby najpierw jakiś meteoryt jebnąć w texas i wymazać z mapy HOU i SAS

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miał być hottejk to dałem hottejk ;)

 

a co ten 5-6 seed taki niemożliwy? Grizzlies i Thunder to nie są jacyś masakratorzy, ,macie assety, żeby zrobić fajne ruchy latem,wielu młodych ma szansę na breakout, jak będzie zdrowie to why not?

 

no ale dobra to hca to już była przesada, musiałby najpierw jakiś meteoryt jebnąć w texas i wymazać z mapy HOU i SAS

Te assety to Chandler i jeden rok Bartona, który i tak odejdzie za darmo pewnie. Na rynku na dziś dzień jedynymi opcjami są Favors i Sap, patrząc z perspektywy rynku będziemy pewnie na końcu kolejki po ich usługi, chyba, że Jazz odpuszczą DF. W nadchodzącym sezonie nic się raczej nie wydarzy, a samym talentem nie zajedziemy dalej niż 8 Speed, NOP i Sota słabsi nie będą, a z reszty czołówki nie widzę nikogo kto miałby spaść za Nuggets, nawet Grizz wciąż wyglądają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te assety to Chandler i jeden rok Bartona, który i tak odejdzie za darmo pewnie. Na rynku na dziś dzień jedynymi opcjami są Favors i Sap, patrząc z perspektywy rynku będziemy pewnie na końcu kolejki po ich usługi, chyba, że Jazz odpuszczą DF. W nadchodzącym sezonie nic się raczej nie wydarzy, a samym talentem nie zajedziemy dalej niż 8 Speed, NOP i Sota słabsi nie będą, a z reszty czołówki nie widzę nikogo kto miałby spaść za Nuggets, nawet Grizz wciąż wyglądają lepiej.

 

No ale sam wiesz, że gdyby nie debilne rotacje Malone'a na początku roku to byście mieli playoffy - jak dla mnie wystarczy że Juancho lub Murray zrobi krok do przodu, a obok Jokica będzie czwórce dobry obrońca i to może starczyć na walkę ze starzejącymi się grizzlies. Thunder też nie wiadomo co będą grali, bo jak Russ nie podpisze extension to się tam zrobi mega ciekawie.

 

Jedyne co mi się bardzo nie podoba w Denver to front office, który dał się tak oc***ać na tym dealu z Masonem, co wskazuje, że mogą to zrobić jeszcze nie raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sam wiesz, że gdyby nie debilne rotacje Malone'a na początku roku to byście mieli playoffy - jak dla mnie wystarczy że Juancho lub Murray zrobi krok do przodu, a obok Jokica będzie czwórce dobry obrońca i to może starczyć na walkę ze starzejącymi się grizzlies. Thunder też nie wiadomo co będą grali, bo jak Russ nie podpisze extension to się tam zrobi mega ciekawie.

 

Jedyne co mi się bardzo nie podoba w Denver to front office, który dał się tak och**ać na tym dealu z Masonem, co wskazuje, że mogą to zrobić jeszcze nie raz. 

Ale Blazers z Nurkicem są zespołem lepszym od Denver... A Nuggets miałoby PO tylko dlatego że Blazers zaliczyli bolesny upadek. W następnym roku powinni być o mocniejsi.. Memphis grało cały sezon bez Parsonsa. Cięzko będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Blazers z Nurkicem są zespołem lepszym od Denver... A Nuggets miałoby PO tylko dlatego że Blazers zaliczyli bolesny upadek. W następnym roku powinni być o mocniejsi.. Memphis grało cały sezon bez Parsonsa. Cięzko będzie

 

parsons to nie wiadomo czy go nie czeka medyczny retirement...Nurkic moim zdaniem po miesiącu dobrej gry jest najbardziej overrated graczem w tej chwili, ja chcę zobaczyć jak cały sezon tak niszczy jak w marcu

 

nie mówię, że nuggets będą mieli łatwo ale z tym talentem jaki mają i dobrymi ruchami latem mogą coś wykombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/pennyccwai/videos/1464640840261759/?fref=mentions

 

nowa reklamowka tej ligi Big3, w sumie spoko bardzo

 

tylko mi sie wydaje ze te liga do ogladania akurat bedzie taka sobie, znaczy wiadomo ze dla starszych ludzi lekko, w sensie nie nastolatkow to duzy factor to jest nostalgia i po to ta cala liga jest, ale to bedzie taki all-star game w zwolnionym tempie raczej

 

fajnie bedzie popatrzec na AI od czasu do czasu, ale przeciez nikt nie bedzie tego uwaznie sledzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś coś więcej opowiedzieć. bo nie w temacie jestem

 

liga stworzona przez Ice Cube'a i promowana przez legendy NBA ktorzy tez tam graja jak Iverson

ogolnie jest dla bylych graczy do grania w formacie 3vs3 

startuje tego lata

sklady juz byly sa wybrane, byli kapitanowie druzyn i sobie dobierali reszte, mozesz sklady obczaic na wiki np

 

https://en.wikipedia.org/wiki/BIG3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga stworzona przez Ice Cube'a i promowana przez legendy NBA ktorzy tez tam graja jak Iverson

ogolnie jest dla bylych graczy do grania w formacie 3vs3 

startuje tego lata

sklady juz byly sa wybrane, byli kapitanowie druzyn i sobie dobierali reszte, mozesz sklady obczaic na wiki np

 

https://en.wikipedia.org/wiki/BIG3

 

 

naprawdę gruba rzecz się szykuje, KMart, Junkyard Dog, Magette, White Choco, Moochie Norries --- naprawdę zebrali tam śmietankę ludzi z wysokim poziomem testosteronu, dobrą stylówą i jednocześnie niskim IQ. To się będzie oglądać.

 

Nie kumam tylko czemu to nie jest grane na jakiś ulicznych boiskach tylko w halach, to będzie słabo w TV wyglądało te puste hale.

A na streeta zleciałoby się sporo ziomów z dzielni, braci i sióstr, byłby klimat prawdziwie prawilny. Ale i tak może być nieźle

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę gruba rzecz się szykuje, KMart, Junkyard Dog, Magette, White Choco, Moochie Norries --- naprawdę zebrali tam śmietankę ludzi z wysokim poziomem testosteronu, dobrą stylówą i jednocześnie niskim IQ. To się będzie oglądać.

 

Nie kumam tylko czemu to nie jest grane na jakiś ulicznych boiskach tylko w halach, to będzie słabo w TV wyglądało te puste hale.

A na streeta zleciałoby się sporo ziomów z dzielni, braci i sióstr, byłby klimat prawdziwie prawilny. Ale i tak może być nieźle

 

graja na hali pewnie dlatego zeby nie byc zaleznym od pogody po za tym w hali chyba wiecej miejsc jest niz na takim boisku, chociaz pewnie sa jakies w sercu Harlemu etc gdzie i trybuny sa ogromne 

 

co do tego jak to sie bedzie ogladac to juz pisalem, wg mnie to bedzie All-Star game w zwolnionym tempie, na dluzsza mete ludzi bedzie trzymala tylko nostalia, ale ludzie ktorzy tych nazwisk nie znaja kompletnie tego ogladac nie beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.