Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Co do taktyki Matka - zakładałem, że nie pojdzie tak mocno w Howarda i Drumma, bo uznalem, ze skoro bierze LeBrona, to bedzie chcial zawalczyc na punktach, a walka na punktach kosztuje. I druzyny na te kategorie raczej z FA sie nie dozbiera. No i sie przejechalem. Ale nic to - skoro tak przeplacona, wyszarpana wrecz druzyna trzyma sie od biedy kupy, to moze i ten kurs nie jest taki calkiem spalony. Ot, trzeba tylko czujnym byc.

W sumie jestem ciekawy, jak pisałbyś o cenach DeAndre i Drumma, gdybyś wyciągnął ich dolara taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się i ja swoimi wrażeniami z draftu.

Był to mój trzeci z rzędu wieczór z draftem (w niedzielę w 20, w poniedziałek w 12, a we wtorek z Wami;). Wytypowałem ceny, wybrałem około 30 graczy z których miałem budować swoją prześwietną drużynkę;). Wachałem się czy by nie spróbować taktyki z kimś z top10 ale zdecydowałem się na sprawdzoną taktykę czyli krótko mówiąc: średniaki. Solidne średniaki bez większych wad. Na początek poszedł CJ-tu od razu włączył się marcos. Pociągnąłem do 31 choć typowałem że pójdzie za 28. Już byłem 3 w plecy. Dalej poszedł planowany Kemba za 1 mniej niż się spodziewałem. W międzyczasie trwało rozkminianie taktyk Wilqa, Sławka, Kriszota, marcosa i innych. Potem zgodnie z planem Crowder (znów podbijający marcos) za wytypowane 23 i w tym momencie zaczęły się promocje, np.Deng za 1 do QASa(!), albo B.Lopez za 25 u mnie. Niespodziewanie wpadł mi też Teague za 19, którego wyceniałem trochę wyżej. Pomyślałem-lipa jest, teraz nie wystarczy na jednego z zaplanowanych. Dalej poszli zgodnie z planem Batum i brat Lopeza(dzięki marcos), obaj troszkę taniej niż zakładałem. I w końcu ostatni element układanki czyli Gortat. Tutaj mój max bid mógł wynosić 25 i za tyle (3 więcej niż zakładałem) go wziąłem po licytacj z... oczywiście że z marcosem:) Z sensownych wysokich został już tylko Adams... Za ostatnie 4 dolce wziąłem Big Ala, Ilyasove, Afflalo i JrSmitha. Może któryś z nich odpali?

 

Nie jest źle uważam. Są staty do poprawki ale to się zobaczy listopadzie/grudniu co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem ciekawy, jak pisałbyś o cenach DeAndre i Drumma, gdybyś wyciągnął ich dolara taniej...

Podejrzewasz, ze pisalbym w kategoriach steali?:-) zwyczajnie zalozylem, że z moją wersją FT punt bede mogl sobie pozwolic, by zapłacić te kosmiczne kwoty. I byc może powinienem tego Drumma jeszcze pociągnąć, skoro i tak zostalem z kasą. Tylko potem Ty bys mial za dużo kasy ns Rondla :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy miałbym też Howarda :tongue:

 

No akurat dla mojej taktyki Drumm a Howard to lata swietlne. Wiec z przyjemnoscia pogodzilbym sie z utrata Howiego w takich okolicznosciach.

 

A co do planowania podwojnego punta - owszem wiLQ, to byl wiodacy plan na ten draft. Aczkolwiek nie byl jedyny i po drafcie LM troche spekalem, bo widzialem, ze Kriszot napalil sie znowu na calkiem podobna do mojej taktyke. I ze kosmicznie pojechal z cenami. Gdy na naszym drafcie zadeklarowal i bral inaczej, nieco sie uspokoilem. Zwlaszcza, ze dwoch kluczowych dla mojej wersji graczy wzialem na relatywnym spokoju.

 

I bylem gotowy do naprawde mocnego licytowania centrow. Ale to co sie stalo przeszlo moje najsmielsze oczekiwania :-(

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie trwało rozkminianie taktyk Wilqa, Sławka, Kriszota, marcosa i innych.

Udalo sie? Jesli tak to czy mialo jakis wplyw na przebieg licytacji?

 

w tym momencie zaczęły się promocje, np.Deng za 1 do QASa(!)

A wlasnie, co tu sie stalo?

Moja wymowka jest taka, ze pisalem wtedy dluga wypowiedz na czacie, a Wy jaka macie? ;-)

 

A co do planowania podwojnego punta - owszem wiLQ, to byl wiodacy plan na ten draft. Aczkolwiek nie byl jedyny i po drafcie LM troche spekalem, bo widzialem, ze Kriszot napalil sie znowu na calkiem podobna do mojej taktyke.

Czyli jaki byl ten wniosek wyciagniety z draftu w LM? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, co tu sie stalo?

Moja wymowka jest taka, ze pisalem wtedy dluga wypowiedz na czacie, a Wy jaka macie? ;-)

Ja się w tym momencie czaiłem na Centrów a że miałem niskie statsy względnie przypilnowałem to szkoda było mi każdego $.

Ale i tak liczyłem że w ostatniej sekundzie ktoś podbije i potem jeszcze parę będzie.

Ty lepiej powiedz czemu mu nikt nie podbił 44$ Lillarda czy 23$ Griffina?

Jak dla mnie to są efekty podbijań w ostatnich sekundach i każdy myślał na zasadzie: ktoś napewno podbije więc tym razem ja nie muszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek... nie ma to jak okres miedzy draftem, a sezonem... "Marvin Williams Suffers Fractured Finger".

 

Ale i tak liczyłem że w ostatniej sekundzie ktoś podbije i potem jeszcze parę będzie.

Ty lepiej powiedz czemu mu nikt nie podbił 44$ Lillarda czy 23$ Griffina?

Ja nie podbijalem Lillarda bo do Currego ni grzyba nie pasuje, a to juz bylo blisko mojej granicy zas odnosnie Blake'a to sam nie wiem, faktycznie przy tej kwocie pare razy mozna bylo jeszcze podbic. Coz...

 

A skoro jestesmy w tym temacie to wyjasnicie mi dlaczego gwiazdy byly tansze niz w LM?

Wydawalo mi sie, ze po tamtym drafcie wnioskiem numer 1 bedzie zeby mocniej sie o nie bic, a chyba tylko L.MP tak zrobil [i przegial w druga strone, ale to inny temat].

 

Jak dla mnie to są efekty podbijań w ostatnich sekundach i każdy myślał na zasadzie: ktoś napewno podbije więc tym razem ja nie muszę ;)

Nie wiem czy tak bylo w tych przypadkach, ale zgadzam sie, ze ten efekt istnieje ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszy trejd!

WspieramAkcjęPajacyk oddaje Greg Monroe i Eric Gordon do QASa za Joel Embiid i Jared Sullinger

 

Musze przyznac, ze kompletnie go nie rozumiem, Mac zmienia nazwe druzyny na WspieramMistrzaQASa? ;-)

Tzn to wyglada jak wymiana w lidze keeperowej... czy zakladasz, ze w tym sezonie Embiid > Monroe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszy trejd!

WspieramAkcjęPajacyk oddaje Greg Monroe i Eric Gordon do QASa za Joel Embiid i Jared Sullinger

 

Musze przyznac, ze kompletnie go nie rozumiem, Mac zmienia nazwe druzyny na WspieramMistrzaQASa? ;-)

Tzn to wyglada jak wymiana w lidze keeperowej... czy zakladasz, ze w tym sezonie Embiid > Monroe?

Wciaz jestem ciekawy opinii maca bo nie bylem fanem tej wymiany zanim bylo wiadomo, ze Sully opusci kawal sezonu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac ma napisać że był fanem tej wymiany zanim sie suly skontuzjowal czy o co chodzi :smile: ? Skoro przyklepał to dla niego była ok.

W to nie watpie tylko sie zastanawiam z czego w jego opinii wynika korzysc ;-)

Chyba musi przyjmowac, ze Embiid bedzie sporo lepszy od Monroe skoro dorzucil taka druga pare?

Zas jak na moje arkusze to sie dobrowolnie zepchnal w srodek tabeli... a propos...

 

Chyba juz nikt inny poza mna sie w to nie bawi, wiec tym razem projekcje w wersji skroconej...

 

Tier 1 - Walka o podium:

woLF-Pack

Florida Pensioners

QAS

Zdunia Squad

Unstoppables Bulls

 

Z tej grupy wg mnie Slawek ma najmniejsze szanse wyleciec poza nia [glownie dzieki przyjetej strategii], ale jednoczesnie mi sie wydaje, ze z tego samego powodu raczej nie wygra tylko zajmie miejsce drugie lub trzecie.

QAS po wymianie z maciem wg mnie wskoczyl do roli lekkiego faworyta, ale wiadomo, ze to jedna kontuzja lub wieksza pomylka w oszacowaniu by sie to zmienilo.

 

Odnosnie mojej druzyny to zebralem troche wiecej ryzyka niz zwykle, ale chyba mam realne szanse na three-peat przy sprzyjajacych wiatrach, na ktore oczywiscie tu licze ;-)

 

Tier 2 - srodek tabeli

Berdjusza

Sopockie Trefliki

WspieramAkcjęPajacyk

Underrated

BasketBoli

L.MP

Holy Grail

 

Z tej grupy evitacre i L.MP wydaja mi sie miec najwieksze szanse na strefe spadkowa.

Maca mialem w tierze wyzej przed trejdem, ale oczywiscie moge sie mylic ;-)

 

Tier 3 - walka o utrzymanie

Ball Lovin Criminals

Wrobel's Team

Kriszot's Team

 

Na dzis te 3 druzyny wg mnie odstaja jakoscia od pozostalych, wiec zaczynaja z najwiekszego dolka.

Z drugiej strony pabloboar wlasnie wystawil na block Townsa, wiec to moze szybko stracic na aktualnosci ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.