Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra. 

 

Dziękuję wszystkim za ciekawy sezon. Cieszę się, że również za rok będę mógł mierzyć się w I lidze, mimo że od samego draftu moje szanse na pozostanie w tym gronie były oceniane średnio. Zdążyłem się już przyzwyczaić, podobnie było przed rokiem. W poprzednim sezonie skończyłem z takim samym wynikiem, więc forma równa :)

 

Ogólnie byłem spokojny w końcówce i się zbytnio nie emocjonowałem zakończeniem - w przeciwieństwie do niektórych analizujących moją sytuację - obserwowałem, chociaż odpuszczanie spotkań ze strony LeBrona wkurwiało i było jedynym, co mogło mnie ewentualnie załatwić. Żałuję trochę wymiany Drumma za Lopeza (i połamanego za chwilę Waitersa), bo finalnie dała mi chyba tylko spadek w reb. Poza tym transfery raczej udane, chociaż było ich mało jak na mnie. 

 

Przydałoby się porównanie przewidywań z finalnymi wynikami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez duze podziekowania za sezon i walke do konca, mimo ze od poczatku bylem skazywany na spadek i pewnie tak sie stanie to ciezko sie z tym pogodzic- ostatecznie kontuzje Love i w ostatnim miesiacu Haywarda,Hardena,Milsapa  załatwily mi spadek. Gratki dla wygranych, II ligo witaj ponownie .

 

 

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,zabrakło 2 stl do szczescia u mnie ...  ekscytujaca koncowka sezonu ,gratulacje za walke do konca .

Yup, wrobel nas zawiodl, ale poza tym byly emocje w kazdej czesci tabeli - podium, srodek, utrzymanie.

Bylo wiele tiebreakerow jednoczesnie, wiec dzieki za walke Panowie!

 

Najbardziej to mi szkoda Masuda bo wychodzi na to że gdyby nie wystawił dzisiaj nikogo to by się utrzymał a tak przez katastrofę na tov (szczególnie Dragic) poleciał -2pkt roto.

Bez niego to już nie będzie ta sama liga ...

Ano, dodac do tego Slawka i zostajemy jako jedyni w I bez przerwy od poczatku...? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia musi zatoczyć koło i póki nie wrócę do 1 ligi i nie odzyskam korony którą mi zabrałeś, to nikt inny jej nie tknie :P.

 

A tak w ogóle przydał by się przypięty temat z historią 1 ligi i z wszystkimi medalistami od początku powstania ligi. Bo linki archiwalne z yahoo to nigdy nie wiadomo czy kiedyś nie przestaną działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, czy ma ktos moze zapisana cala tabele ligi ze stanem na czwartek 6 kwietnia?

Nikt? To przepadlo.

 

Historia musi zatoczyć koło i póki nie wrócę do 1 ligi i nie odzyskam korony którą mi zabrałeś, to nikt inny jej nie tknie :tongue:.

 

A tak w ogóle przydał by się przypięty temat z historią 1 ligi i z wszystkimi medalistami od początku powstania ligi. Bo linki archiwalne z yahoo to nigdy nie wiadomo czy kiedyś nie przestaną działać.

Przeciez co roku jest temat zbiorczy z wynikami, wiec przejrzysz kilka postow i voila.

 

A tak poza tym, kiedy przyznacie, ze mi dajecie wygrywac w ramach podziekowania za organizacje?

Bo cos kurde za dobrze mi idzie... three-peat i 5 razy na podium z rzedu??? oj bo uwierze, ze dobry jestem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za dużo przeglądania, gdyby był jeden temat, to w jednym poście od razu by można było zobaczyć wszystkich medalistów ze wszystkich poprzednich lat z 1 ligi. No ale dobra, przecież jest widok All Time w lidze na yahoo, teraz skojarzyłem, że można to zobaczyć tak jak chcę.

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, dzięki panowie za ten sezon, ja spadam.

Przez cały sezon nie miałem tak mało punktów roto jak po ostatnim dniu. Trzeba było po leszczarsku nikogo wystawiać, pogodzić się ze stratą jednego punktu w PTS i z 72 czekać na to co zrobią matek i Berdziu. Jak już pisał Marcos (dzieki za miłe słowa), Dragić mnie pogrążył. 

 

Jeszcze raz dzięki za walkę, gratulacje dla TOP3 : WiLQa-hegemona, Marcosa i QASa.

 

Spadam w wyborowym towarzystwie i obiecuję, że widzimy się znów  w październiku 2018;-) 

 

PS: Ta taktyka L.TM to całkiem niezły myk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając po 72 u każdego i tak byłbyś za nami.

Gdybym zdecydował się nikogo nie wystawiać, na pewno zakładałbym, że obydwaj nie będziecie mieć 72 pkt. 

Niestety zakładałem , że obydwaj dacie radę zrobić te 72 pkt.(widziałem tie-breakeryi dlatego chciałem powalczyć z Bułkiem o PTS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.