Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy czy wolisz szybciej wiedzieć i grać z trzema botami, czy później i w pełnym składzie ;)

Ano wlasnie.

 

Skoro zaczeliscie tydzien wczesniej to IMO jest wiecej czasu na ogarniecie sytuacji, a nie o tyle wczesniej trzeba zaczac poganiac i sie niepokoic. Na dobra sprawe wszystko zalatwione we wrzesniu to jest organizacyjny bonus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ogarnięty temat draftu, więc ogłaszam oficjalnie, że startujemy 24.10 o godz. 21.

Super, to jeszcze jakby mozna prosic o dopiecie nazw druzyn, Chicago Warriors to Wojtek czy Bartek?

Zgadywalbym, ze Brain's Perfect Plan to Wojtek, ale wlasnie to problem, ze to byloby zgadywanie ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moja drużyna:

 

GRB Budget $200 1. (1) Stephen Curry (GS - PG,SG) $80 2. (30) Enes Kanter (OKC - C) $12 3. (36) Myles Turner (Ind - PF,C) $21 4. (66) Ryan Anderson (Hou - PF,C) $16 5. (76) Rudy Gay (Sac - SF,PF) $13 6. (88) Elfrid Payton (Orl - PG) $6 7. (90) Thaddeus Young (Ind - SF,PF) $15 8. (109) Darren Collison (Sac - PG) $14 9. (122) Kent Bazemore (Atl - SG,SF) $8 10. (124) J.R. Smith (Cle - SG,SF) $8 11. (132) Bismack Biyombo (Orl - PF,C) $5 12. (152) Roy Hibbert (Cha - C) $1 13. (167) Amir Johnson (Bos - PF,C) $1 Unused $0

 

 

Zastanawiałem się, czy liderem zespołu uczynić Stepha, czy Leonarda. Postawiłem na Kurę, bo jeszcze nigdzie go nie miałem w tym sezonie. Gdyby jednak ktoś przebił 80, na pewno bym już nie licytował. 

 

Kanter wpadł mi jako drugi zupełnie niechcący, ale się nadał ostatecznie do podtrzymania procentów.

 

Po wylicytowaniu Turnera i Andersona (chciałem szczególnie tego pierwszego) musiałem się mocno wstrzymywać przed licytacjami. Wyszło różnie. Jak udało mi się złapać taniego Gaya, to wpadł mi niechciany Elf. Young, Collison i Bazemore to moi tegoroczni faworyci, więc musiałem ich mieć - tym bardziej, że znienawidzony Kula podpierdolił mi Redicka ;) Ceny wporzo. JR za drogo, ale już mi się znudziło czekać. A ostatnie 3 picki to kwestia podreperowania bloków. 

 

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie dobrze. Ale wiadomo, że to różnie bywa, o czym przekonałem się w ubiegłym roku, gdy wytrejdowałem George'a za Bledsoe na dzień przed kontuzją tego drugiego na cały sezon...

 

Powodzenia, chłopaczyny.


A tak to wygląda na BBM. Popatrzcie na Neverwins i powiedzcie, kto się nie zna? ;]

 

yPZJ6RA.png

 

 

O kurde, dość szokujące zestawienie w kontekście drużyny Pumeksa :)

Edytowane przez GRB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w fantasy 10 lat. Draftowałem pewnie z 50 razy i chyba pierwszy raz nie lubie swojego składu  :smile:

 

1. (16) Al Horford (Bos - PF,C) $44
2. (20) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) $50
3. (34) Draymond Green (GS - SF,PF) $34
4. (67) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C) $15
5. (71) Goran Dragic (Mia - PG,SG) $27
6. (94) Harrison Barnes (Dal - SF,PF) $6
7. (102) Dwyane Wade (Chi - PG,SG) $14
8. (112) Danny Green (SA - SG,SF) $3
9. (139) Tim Frazier (NO - PG) $3
10. (169) Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF) $1
11. (179) Andre Iguodala (GS - SG,SF) $1
12. (185) Tyler Johnson (Mia - PG,SG) $1
13. (191) Miles Plumlee (Mil - PF,C) $1

 

Moje projekcje wycen zupełnie nie trafiły w rzeczywistość. Nim jednak to w pełni pojąłem wypsztykałem sie dolarów próbując zachować ramy obranej przed startem taktyki ;) Wyszło tak, że mam płytki skład z ogromną biedą na niskich pozycjach. Największy błąd to chyba wzięcie Dirka. 15$ to moim zdaniem uczciwa cena, ale powinienem się powstrzymać i inaczej zainwestować tą kase. 

 

Pozostaje mi liczyć że Draymond dalej będzie dawał intrygujący statline, Barnes przypomni sobie jakim miał być wymiataczem przychodząc do ligi, a Danny Green przypomni sobie jak trafiać do kosza. A miało być tak pięknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon jest długi. Na pewno będą problemy i niespodzianki.

Ja mam zamiar awansować i nic mnie więcej nie interesuje.

... a projekcje tak jak sondaże nie są precyzyjne, chociaż mogłoby tak zostać do końca   ;-)

 

Co do draftu to wyszło wg mnie średnio dobrze. na dziś pierwsza piątka powinna być ale to druga linia zdecyduje o punktach na końcu.

Kilku zawodników mi uciekło na koniec. Zgapiłem się np. z Andersonem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki mojego draftu:

Anthony Davis - 67 $

Chris Paul - 60 $

DeMar DeRozan - 24 $

Jrue Holiday- 13$

Robin Lopez - 13$

AlFaruq Aminu - 6$

Jahill Okafor - 6$

Nerlens Noel - 4$

Solomon Hill - 2$

Ben Simmons - 2$

Mirza Teletović - 1$

Allen Crabbe - 1$

Raymond Felton - 1$

 

Dość szybko wyciągnąłem dwie gwiazdy w raczej niskich cenach. Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, bo nigdy nie draftowałem na dwóch 50+ graczy. Holiday w promocji, parę osób chyba chciało podbić, ale nie zdążyło. DeRozana wrzuciłem, zanim wszyscy się zorientowali, że mają kupę kasy i zadaniowcy zaczęli iść za grube pieniądze swój szczyt osiągając przy Mirotiću. Udało mi się jeszcze wyciągnąć Lopeza zanim przyzwoici centrzy zaczęli kosztować kupę kasy.

Z graczy. których planowałem mieć wyciągnąłem Aminu w niezłej cenie. Jeżeli chodzi o uzupełnienia...

 

Okafora podbijałem, żeby osiągnął wyższą cenę. Miałem go wycenionego o wiele wyżej przy kontuzjach Noela i Simmonsa + nie wiadomo, kiedy Embiid sie połamie lub kiedy zacznie grać więcej niż kwadrans na mecz. Nie będę narzekał.

 

Noel - to już w ogóle szok. Przed draftem sprawdzałem, że wraca pod koniec listopada, podbiłem i dostałem go za 4 dolce. Jak nie będzie komplikacji przy operacji, to cena jest śmieszna.

 

Simmons - mimo posiadania Noela i Holidaa podbiłem w ostatniej sekundzie, żeby mieć coś wartościowego na IL spocie. Kasa żadna, za 2 dolce może tam posiedzieć nawet do lutego, choć podobno wraca w styczniu.

 

Hill - był na mojej liście życzeń za dolara, ale jak się pojawił w licytacji to podbiłem i wygrałem, i tak planowałem iść spać.

 

Dolarowcy pewnie długo nie posiedzą choć na 6g piszą, że Felton zdobędzie nagrodę dla najlepszego rezerwowego w lidze.

 

Atmosfera na drafcie była tak drętwa, jak na żadnym innym ,w którym brałem udział, a draftowałem już kilkadziesiąt razy. Prawie nikt nie odzywał się na czacie. Poza tym, zostałem zrugany przez paru menedżerów, kiedy ośmieliłem się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat kilku niewydraftowanych jeszcze zawodników, złamałem jakąś niepisaną od 20 lat zasadę zakazu pisania o graczach, którzy nie zostali wylicytowani (choć odkąd draftuję zawsze to robię i pierwszy raz o tym usłyszałem).Pierwszy raz widziałem, żeby upominać menedżera, że pisze coś o zawodnikach na czacie.  Szkoda, że większość miała tak spięte poślady na drafcie :nevreness:

 

Ciekawostka:

Curry - 80

Jokić - 29

Marc Gasol - 29

Reggie Jackson - 13

Thaddeus Young - 15

Nikola Mirotić - 21

Marvin Williams - 15

Avery Bradley - 15

DeMarre Carroll - 15

Jrue Holiday - 13

Amir Johnson - 1

Trevor Booker - 1

Harkless - 0 

 

Wybory Wilqa z 1 ligi kosztowały u nas 247 dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday w promocji, parę osób chyba chciało podbić, ale nie zdążyło.

 

ja chciałem, ale przez 2s laga nie zdążyłem ;/

 

Noel - to już w ogóle szok. Przed draftem sprawdzałem, że wraca pod koniec listopada, podbiłem i dostałem go za 4 dolce. Jak nie będzie komplikacji przy operacji, to cena jest śmieszna.

 

no ale zgadnij czemu właśnie ta cena taka była ;]

 

ja tam projekcje dla top 10 liczę ci bez Noela i wychodzisz ostatni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje realne oczekiwania są takie, żeby nie spaść niżej. Mam za dużo zdrowotnych znaków zapytania, żeby wszystko wypaliło. Bardziej podoba mi się Twoja ekipa niż moja, ale wierzę, że jak zawsze znajdę coś na FA do uzupełnienia składu. Zwykle planuję zakup 8 zawodników, w tym roku siedmiu, bo wypadł jeden slot centra, więc projekcje na 10 slotów tak bardzo mnie nie przerażają. Gorzej, że w projekcjach na 7 slotów nie jest tak różowo jak planowałem :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to wygląda na BBM. Popatrzcie na Neverwins i powiedzcie, kto się nie zna? ;]

Wydraftowal kilku graczy, ktorych Monster mocno ceni w stosunku do reszty [wysocy Nuggets, Smart, Aldrich].

Jakby co wg moich projekcji jest blizej do Yahoo niz tych Monstera...

 

Gram w fantasy 10 lat. Draftowałem pewnie z 50 razy i chyba pierwszy raz nie lubie swojego składu :smile:

To gratulacje bo to chyba jakas rekordowa seria zadowolenia z draftow ;-)

 

 

Atmosfera na drafcie była tak drętwa, jak na żadnym innym ,w którym brałem udział, a draftowałem już kilkadziesiąt razy. Prawie nikt nie odzywał się na czacie. Poza tym, zostałem zrugany przez paru menedżerów, kiedy ośmieliłem się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat kilku niewydraftowanych jeszcze zawodników, złamałem jakąś niepisaną od 20 lat zasadę zakazu pisania o graczach, którzy nie zostali wylicytowani (choć odkąd draftuję zawsze to robię i pierwszy raz o tym usłyszałem).Pierwszy raz widziałem, żeby upominać menedżera, że pisze coś o zawodnikach na czacie.  Szkoda, że większość miała tak spięte poślady na drafcie :nevreness:

To faktycznie dziwne, bez komentarzy to jak draftowanie z botami... czyzby presja awansow/spadkow?

 

Ciekawostka:[...]

Wybory Wilqa z 1 ligi kosztowały u nas 247 dolarów.

Jaki z tego moral? To mowi pozytywnie o moim drafcie czy ze zrobiliscie poprawki po nim? ;->

 

moja ekpia? przecież tak słabo wybierałem, że jeśli się utrzymam to będzie cud.

A co sie stalo, ze tak wyszlo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie dziwne, bez komentarzy to jak draftowanie z botami... czyzby presja awansow/spadkow?

 

Czułem się jakbym grał w jakiejś zawodowej lidze :nevreness:  Pełne skupienie, mnóstwo aktywnie licujących, nikt nie czaił się z kasą, nikt nie skończył draftu po 30 minutach i prawie nikt się nie odzywał poza wyjątkowymi sytuacjami :nevreness:

 

 

Jaki z tego moral? To mowi pozytywnie o moim drafcie czy ze zrobiliscie poprawki po nim? ;->

 

Chyba jedno i drugie  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie stalo, ze tak wyszlo?

nie chciałem iść w tankowanie FT%, bo zakładałem, że kilka osób tak zrobi (co okazało się błędem - znowu...), ani pakować się w drogie gwiazdy, wiec wyszło mi tankowanie punktów, tyle że ceny były nie do końca takie, jakich oczekiwałem, więc mimo że mam 7 z 10 zawodników których chciałem, to tych trzech brakujących mega boli.

 

BTW, nie jestem pewien jaką to ma wartość (mnie w każdym razie pociesza ;]), ale w ramach ciekawostek porównanie wydanej kasy z wycenami ninjy (oczywiście dla LGW jest to mylące):

 

$	$ninja	diff	GM
200	230	30	Brain's Perfect Plan
200	220	20	lorak
200	208	8	MELBEST
200	204	4	Tloki III Warszawa
200	203	3	Six Sigma
200	201	1	GRB
200	195	-5	StraightOuttaPoznan
200	190	-10	Chicken Team
200	189	-11	Chicago Warriors
200	184	-16	BlackMamba
200	183	-17	Seagull Hunters
200	181	-19	Wazki Wroclaw East
200	170	-30	Kasztaniaki Bulls
200	165	-35	NEVERWINS
200	92	-108	LGW CLIQUE

PS

NEVERWINS też jest u mnie niżej niż w BM, a zdecydowany faworyt do zwycięstwa to LGW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.