Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II West w sezonie 2016/17

 

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza:

[w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]

 

dannygd - Wolves

killer7/Krzysztof - gilusie

julekstep - HuWDu

Lew [komisz] - BC Dzidzia

kolek23 - Kolek's Rednecks

Szulim - Dragons Nest

Mentor - Dziki Wschód

Qooniu/Łukasz - Love's Broken Hand

Gerard - Gerard's Hicks

Siner - Fc Siner

January/Jan - January

Leszczur - Alphabet Suxxx

MKA/Marcin - MKAllstars

sooobi/Bartek - sama-sama

Zodd - Ferajna

 

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I i najnizszych 6 miejsc spada na poziom III.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Komisarzem ligi jest Lew bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

 

Draft sie odbyl 24.10 od godziny 21.

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30354

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne towarzystwo się nam trafiło, więc zapowiada się ciekawie i coś mi się wydaje, że ten wątek będzie jednym z aktywniejszych;)

 

Link do wglądu ligi tutaj:

 

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30354

 

Natomiast link do dołączenia został wysłany na pw. 

 

Link do ankiety:

 

http://doodle.com/poll/n99zvc3f74ctfvn6

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem w stanie się dostosować - odpada tylko weekend 14-16.10 (jestem poza zasiegiem internetu w górach ) i środy ( mam treningi kosza ;)

Piątki i soboty które oznaczyłem na nie - moga się zmienić w zależności od ilosci głósów. Najwyżej będę draftował miedzy wódką a zakąską :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "prawie wszystkim" to pokechałeś, bo raptem połowie pasuje czyli tak samo jak 18.10 ;)

 

Ps. Jak coś ja mam drafty już na 12.10 (keeper) i najprawdopodobniej 17.10 (liga mistrzów zastępcze daty to 23-24.10, a więc podobnie ja tu), także te daty proponuje od razu wyjąć bo będzie kilka automatów jak nic.

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "prawie wszystkim" to pokechałeś, bo raptem połowie pasuje czyli tak samo jak 18.10 ;)

 

Ps. Jak coś ja mam drafty już na 12.10 (keeper) i najprawdopodobniej 17.10 (liga mistrzów zastępcze daty to 23-24.10, a więc podobnie ja tu), także te daty proponuje od razu wyjąć bo będzie kilka automatów jak nic.

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Ja patrzyłem było 8/9 czyli 88,9% tych którzy wzięli udział w ankiecie, ale oczywiście znowu tworzę nowe sposoby liczenia, żeby udowodnić swoją teorię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankiety jeszcze nie wypełnili killer7/Krzysztof, Siner i January. Panowie znajdźcie chwilę i miejmy to już za sobą.

 

MKAllStars - Ty powaznie nie mozesz zadnego dnia i o zadnej godzinie pomiędzy 1 a 24 października???

Bart - to samo do Ciebie - nic przez 16 października? 

 

Ponawiam pytanie Leszczura, szczególnie do MKA bo nic nie zaznaczyłeś w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankiety jeszcze nie wypełnili killer7/Krzysztof, Siner i January. Panowie znajdźcie chwilę i miejmy to już za sobą.

 

 

Ponawiam pytanie Leszczura, szczególnie do MKA bo nic nie zaznaczyłeś w ankiecie.

sorki po prostu pozaznaczalem tylko to co mi nie pasuje, a reszte zostawilem puste i ankieta zaznaczyla jako nie, zaraz to poprawie, generalnie nie chciał bym draftowac w piatek ani w sobote i wolal bym zeby to była jak najwczesniejsza godzina, ale dostosuje sie

Edytowane przez MKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.