Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Siner ankiety nie wypełnij i chyba tylko on do ligi nie dołączył jeszcze. Najbliżej ideału jest 18 października ( nie pasuje Soobiemu i Januaremu). Później 16, 17 i 24 gdzie nie pasuje trzem graczom. January zaznaczyłeś jedynie 2 dni (2 i 4) w ankiecie, nie dasz rady wygospodarować jakiegoś wieczoru wolnego po 15 października?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:)

 

Ankietę wypełnili wszyscy...i tak to wygląda (najpopularniejsze dni):

 

16.10 (niedziela) - nie pasuje Szulimi i Kolek23, warunkowo odpowiada Killer7

17.10 (poniedziałek) - nie pasuje Dannygd i Koniu

18.10 (wtorek) - nie pasuje Siner (tutaj bardzo nie pasuje bo pytałem) i Sooobi

24.10 (poniedziałek) - nie pasuje Koniu i mi (ja mogę draftować bo termin zarezerwowałem dla innej ligi, ale nam idzie lepiej ogarnianie).

 

Teraz Panowie pytanie czy damy radę coś z tym zrobić? Proszę o odzew tych, którzy ewentualnie mogą zmienić zdanie. Wiemy wszyscy, że draft to jeden z najciekawszych elementów gry, więc fajnie byłoby draftować w komplecie. Jeżeli się to nam nie uda to są jeszcze inne rozwiązania (zastępstwo, ustalenie cen), z których można w ostateczności skorzystać.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się to nam nie uda to są jeszcze inne rozwiązania (zastępstwo, ustalenie cen), z których można w ostateczności skorzystać.

Pamietaj o najlepszym czyli transferze do II East tych GMow, ktorzy blokuja jakas popularna date, ale to mozna ustalac dopiero wtedy gdy tam jest znany termin lub problemy z jego znalezieniem. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj o najlepszym czyli transferze do II East tych GMow, ktorzy blokuja jakas popularna date, ale to mozna ustalac dopiero wtedy gdy tam jest znany termin lub problemy z jego znalezieniem.

Racja, zapomniałem o tej opcji.

 

Czyli zostaje 17.10 (Koniu/Dannygd) i faworyt 24.10 (Koniu). Bez presji Panowie, czas jest, ale może coś się Wam uda zmienić żeby było idealnie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje 17.10 (Koniu/Dannygd) i faworyt 24.10 (Koniu). Bez presji Panowie, czas jest, ale może coś się Wam uda zmienić żeby było idealnie:)

Ja mam 17 draft Liga Mistrzów i z tego Co mi wiadomo to Wróbel też tam gra, więc nie wiem jakim cudem mu pasuje ;)))

Pewnie niektórzy mają umiejętność bilokacji ;)

Albo brania udzialu w dwoch draftach jednoczesnie co sie tu zdarzalo.

Ale z tego brzmi, ze transfer Qooniu zalatwialby Wam temat, wiec tylko liczyc, ze mu bedzie pasowal termin w lidze obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo brania udzialu w dwoch draftach jednoczesnie co sie tu zdarzalo.

Ale z tego brzmi, ze transfer Qooniu zalatwialby Wam temat, wiec tylko liczyc, ze mu bedzie pasowal termin w lidze obok.

Wiesz w lidze drzewkowej mógłbym 2 drafty jechac równocześnie ale licytacje... To nie ma szans na dobry wynik w obu ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytać umiecie? Przecież pisałem ze sie dostosuje do większości, a probujecie mnie z ligi wywalić.

 

Na spokojnie. Nikt Cię z ligi nie próbuje wywalić, opieraliśmy się na ankiecie bo w końcu o to w niej chodzi żeby podać terminy, które nam pasują.

 

Więc wszystko jasne draft odbędzie się 24.10 o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie jutro draft, więc liczę na 100% obecność żeby nie było tłumaczeń, że wygrałem z Wami bo draft opuściliście :playful:  Rzućcie okiem jeszcze na ustawienia ligi czy wszystko ok. Zaopatrzcie się w alkohol czy inne naturalne środki wspomagające, w regulaminie nie piszą, że nie można ich stosować:) Do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.