Skocz do zawartości

Zmiany pozycji zawodników na Yahoo!


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Widziałem na forum głosy o tym, że niektorzy zawodnicy mają "złe" pozycje - na przykład Draymond Green jest "SF,PF" a powinien być "PF,C".

 

Yahoo! daje mozliwość użytkownikom zgłaszania problemów i reaguje na te ktore zbiorą wystarczająco wiele głosów społeczności.

 

Tutaj jest link do forum na którym można zgłaszać swoje problemy:

https://yahoo.uservoice.com/forums/206157

 

Założyłem wątek dla Draymonda: https://yahoo.uservoice.com/forums/206157-fantasy-basketball/suggestions/16285762-draymond-green-position-is-sf-pf-and-should-be

 

Wejdzicie, oddajcie glosy i zobaczymy jak szybko Yahoo się zbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra inicjatywa! W zwiazku z tym zaglosowalem...

Gdyby to zadzialalo dla wybranej grupy zawodnikow to IMO byloby lepszym rozwiazaniem niz zmiana ustawien pozycji.

 

BTW, wg b-ref tez gral tylko na PF/C.

 

Znaczy mam kliknąć ten link: "Flag idea as inappropriate"? ;]

"Vote" obok tytulu. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem te zgłoszenia i biorąc pod uwagę, że niektóre powstały dwa lata temu, to nie wróżę, że coś to da, ale z pewnością warto próbować.

Niezbyt często tam pisywałem, ale logiczne propozycje w koncu zyskiwały przynajmniej odmowną odpowiedź, albo były wprowadzane :smile:

Form e-NBA ma na tyle wielu userów, że powinno mieć solidną siłę rażenia.

 

Na przykład mędzenie na temat slotu IL zaczęło się zaraz po jego likwidacji, ale w koncu się udało i znowu można z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ważniejszych graczy jeszcze Kawhi ma SG/SF, a na SG nie spędził ani minuty w poprzednim sezonie.

Form e-NBA ma na tyle wielu userów, że powinno mieć solidną siłę rażenia.

Ano, nawet gdyby to nie byla przydatna zmiana to ciekawy eksperyment na grupowa sile GMow w drzewku.

 

W tym momencie propozycja jest "24th ranked" co jest ladnym poczatkiem skoro zaczynalismy od ponad setki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ważniejszych graczy jeszcze Kawhi ma SG/SF, a na SG nie spędził ani minuty w poprzednim sezonie.

 

w play-by-play masz 5% na SG:

 

http://www.basketball-reference.com/players/l/leonaka01.html

 

Dodatkowo, jak oceniać to na jakej ktoś gra pozycji? W obronie Kawhi gra od 1-4 praktycznie w każdym meczu.

 

Jeśli zaś liczy się tylko to co ktoś gra w ataku, to RW, Harden, LBJ powinni mieć TYLKO PG bo bez piłki to nie grają na żadnej pozycji.

 

Chociaż głównym kryterium jest chyba to, jaki wzrost ma zawodnik, który kryje danego gracza - czyli obrońca.

 

I tak, jak LBJa kryją goście od ~201-203 to SF, jak kogoś 195-200 to SG itp..

 

Wydaje mi się, że jak yahoo na starcie sezonu dała jakiemuś graczowi pozycję to już jej nie zabierze. Więc obecnie jest możliwe tylko SG/SF/PF (ale chyba, wydaje mi się tak tylko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To potwierdza, że Kawhi SG nie powinien mieć.

 

 

Dodatkowo, jak oceniać to na jakej ktoś gra pozycji? W obronie Kawhi gra od 1-4 praktycznie w każdym meczu.

 

Na pewno nie tak, jak zrobiłeś to w drugim zdaniu, bo byśmy musieli każdemu podokładać po 2-3 pozycje.

 

 

Jeśli zaś liczy się tylko to co ktoś gra w ataku, to RW, Harden, LBJ powinni mieć TYLKO PG bo bez piłki to nie grają na żadnej pozycji.

 

Westbrook ma tylko PG, a LeBron i Harden grają bez piłki na innych pozycjach + z piłką też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potwierdza, że Kawhi SG nie powinien mieć.

Jak niby potwierdza? 5% u niego to 119 minut w lidze NBA na pozycji SG. Jak ktoś gra w nba tyle minut na jakieś pozycji, to myślę że potrafi na niej grać. No chyba że uważasz, że Jego coach nie za bardzo się orientuje w temacie..

 

 

Na pewno nie tak, jak zrobiłeś to w drugim zdaniu, bo byśmy musieli każdemu podokładać po 2-3 pozycje.

W którym? Ja tylko gdybam jak to jest robione, z czego wynikają te podziały na PG-SG-SF-PF-C.

 

Tzn chciałbym poznać jaki to jest schemat. Póki co pozostaje mi wierzyć w BR, chociaż pewnie nie są idealni. Ty zaś skąd masz swoje źródło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.82games.com/1516/15SAS11.HTM

 

W lineupach też widać, że na SG nie grał.

No to zgodzisz się, że żadna z tych stron nie jest jedynie słuszną by werdykt jednej był definitywny? Stąd imo bezpieczniej przyjąc opcje z obu stron i tam gdzie dany gracz występował.

 

Np taki Harden PG-SG-SF-PF.

 

Przy okazji, jaki element koszykarski Kawhi nie spełnia by grać na pozycji SG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zgodzisz się, że żadna z tych stron nie jest jedynie słuszną by werdykt jednej był definitywny? Stąd imo bezpieczniej przyjąc opcje z obu stron i tam gdzie dany gracz występował.

 

Np taki Harden PG-SG-SF-PF.

Przy position eligibility mają znaczenie minuty spędzone na danej pozycji. W przypadku Hardena fakt, że wyszedł w jakimś ultraniskim lineupie jako PF jeszcze nie jest wystarczającym powodem, żeby dawać mu eligibility na silnym skrzydle.

 

Przy okazji, jaki element koszykarski Kawhi nie spełnia by grać na pozycji SG?

Jeden, jedyny, ale za to kluczowy. Popovich tam go nie widzi. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też 2 razy dałem po 3 głosy: na Kawhi'a i Draymonda ;) zdecydowanie widzę Kawhi jako bardziej 4 niż 2 i wydaje mi się, że na 2 grał niewiele, choć na 4 pewnie też, ale myślę, że w tym sezonie będzie grał więcej jako PF, szczególnie z jego defensywnymi możliwościami krycia nawet tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.