Skocz do zawartości

Zmiany pozycji zawodników na Yahoo!


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Poki co akcja srednio sie udala, wiec za rok chyba trzeba ja polaczyc ze zbieraniem potwierdzen...

Choc w sumie organizujacy nowopowstale ligi wciaz maja szanse na poinformowanie o niej wiecej ludzi.

Za jaki rok? Jak średnio się udała? Ta akcja trwa i można oddawać głosy do chwili gdy Yahoo pomysł odrzuci.

Na razie jest bardzo wcześnie i mnostwo userów się obudzi po draftach, gdy problem zacznie dotyczyć ich własnych druzyn.

Trzymamy rękę na pulsie i nie poddajemy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podbijam temat skoro wiecej osob moze zagladac na forum wokol draftow.

 

Plus pytanie... jak czesto moze glosowac jedna osoba?

Kazdy ma chyba pulę 50 punktow do dyspozycji. Każdemu pytaniu mozna dać 1, 2 lub 3 punkty poparcia.

Po jakims czasie to się resetuje, ale nie wiem czy to miesiąc czy dłużej.

A nasza akcja odnosnie Draymonda trafiła właśnie pod obrady komisji Yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podejrzewam, że zamiana tych dwóch literek jako pozycji na której gra, będzie dla nich trudniejsza do zrealizowania niż zmiana w konstytucji. Wiecie ...brak odpowiedniego wykwalifikowanego personelu, który by się podjął tego wyzwania. Poza tym oni wolą pisać wprowadzające w błąd notki na temat zawodników niż zastanawiać się kto na jakiej pozycji się melduje. Maybe someday...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vajnie, ze ktos odswiezyl temat bo:

 

Czy juz widzisz jak niestosowne byla Twoja teza, jakoby Kawhi nie nadawal sie na SG ?

Oceniliśmy sytuację z poprzednich lat. Fakt, że ktoś może grać na jakichś pozycjach nie jest chyba wg ciebie wystarczającym czynnikiem, który miałby dawać Yahoo prawo do przydzielenia takiej pozycji. Pokazałem Ci ile Kawhi spędził czasu na SG w swojej karierze. Tyle, że nie ma prawa mieć sg/sf zamiast sf/pf. Ale nadal gramy z błędem i tyle. Wiele to nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniliśmy sytuację z poprzednich lat. Fakt, że ktoś może grać na jakichś pozycjach nie jest chyba wg ciebie wystarczającym czynnikiem, który miałby dawać Yahoo prawo do przydzielenia takiej pozycji. Pokazałem Ci ile Kawhi spędził czasu na SG w swojej karierze. Tyle, że nie ma prawa mieć sg/sf zamiast sf/pf. Ale nadal gramy z błędem i tyle. Wiele to nie zmienia.

Z poprzednich lat wynikało, że grał tak w poprzednim sezonie +100minut. Jeśli dany zawodnik jest w doghouse trenera i nie gra w oógle, to nie powinien mieć żadnej pozycji, tylko powinien być móc wystawiany na Util?

 

Wymień mi prosze lepszych SG w lidze od Kawhiego Leonarda.

 

Mnie dużo mocniej kuje w oczy, że drugi SG w lidze Paul George nie ma takowego znaczka, bo idealnych skilli do gry na tej pozycji (np dużo lepsze od takie DWadea) lub brak znaczka PG u najlepszego tego typu gracza w historii LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki funny fact: Markieff Morris ma 3 pozycje teraz: SF, PF, C. Nie wiem, kto mu SF dopisał :tongue: ale to chyba znak, że Yahoo coś zmienia (chociaż bardzo podważam grę Morrisem jako SF). Może jest nadzieja z Draymondem i Kawhi'm, ale raczej dopiszą pozycję (odpowiednio C i PF) niż wywalą te niepasujące (odpowiednio SF i SG).

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wytłumacz, skoro jesteś mądrzejszy. Miłoby mi było, jakbyś odpowiedział na zadane Ci przeze mnie pytania, nawet jeśli uważasz je za głupie lub nieodpowiednie.

 

Nie chodzi o to, kto jest mądrzejszy. Po prostu masz wg mnie błędne podejście do problemu pozycji na Yahoo. Widzę, że po części wyjaśnił Ci już to wiLQ w innym temacie, ja mam zdanie podobne do niego - nie oceniamy możliwości gracza w teorii lub zajmowanych przez niego pozycji wyłącznie w obronie, oceniamy to, ile spędził % czasu w ataku faktycznie. Kawhi praktycznie nie grał na SG u Popa w poprzednich latach, więc Y! popełnia błąd dając mu SG/SF, zamiast SF/PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wytłumacz, skoro jesteś mądrzejszy. Miłoby mi było, jakbyś odpowiedział na zadane Ci przeze mnie pytania, nawet jeśli uważasz je za głupie lub nieodpowiednie.

Wtrącę się między wódkę a zakąskę.

Jezeli Kawhi grał jako SG 100+ minut, to stanowi to ~5% całkowitego czasu gry (według danych z basketball-reference.com). I był to bardzo nietypowy sezon w jego karierze.

Natomiast dane z 82games.com sugerują incydentalną grę na SG w poprzednim sezonie oraz podobny udział widać w latach poprzednich.

 

Zapewne mamy tu różnice w metodzie pomiaru. W przypadku Leonarda prędzej zakładałbym że b-r.com zwyża jego grę na dwójce przez lineupy defensywne, gdy Kawhi ugania się za najlepszym zawodnikiem drużyny przeciwnej którym akurat jest SG.

 

Dlatego ja w ogóle nie rozpatrywałbym Leonarda jako SG, tylko dominującego SF'a, który okresowo gra jako silny skrzydłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.