Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie żółtodziobowi, ale czy gdzieś można zobaczyć Wasze składy i ile pieniędzy zostało? Podejrzeć? Oczywiście w ramach szkolenia :) Pieniądze, które zostały, mogą się przydać w przypadku waivers - wtedy też jest licytacja?

Kilka mock draftów już zaliczyłem, ale ogólnie wyczuć pieniądze jest trudno by wyjść na zero. Zależy pewnie od innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie żółtodziobowi, ale czy gdzieś można zobaczyć Wasze składy i ile pieniędzy zostało? Podejrzeć? Oczywiście w ramach szkolenia :smile:

Link jest wyzej, ale jeszcze raz - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/40680/draftresults

 

Pieniądze, które zostały, mogą się przydać w przypadku waivers - wtedy też jest licytacja?

Tak, ale nie taka na zywo tylko automatyczna z uwzglednieniem wczesniej wpisanych kwot.

 

Kilka mock draftów już zaliczyłem, ale ogólnie wyczuć pieniądze jest trudno by wyjść na zero. Zależy pewnie od innych graczy.

Albo bardzo latwo jak sie szybko je wydaje - przykladowo spojrz na druzyne air_mja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Check, check, proba pisania posta w tym watku... wszystko sprawnie dziala, wiec to nie sa klopoty techniczne...

 

Ta liga idzie na jakis rekord w milczeniu ;-) Ale na szczescie jest aktywnie na Yahoo, a to najwazniejsze.

Po prostu przyjęłliśmy taktykę Kawhiego Leonarda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 Ale się ciasno porobiło w TOP5. Cały miesiąc na prowadzeniu, ostatni słaby okres kilku moich zawodników i grupa pościgowa dojechała ;). Kilkanaście meczy za Nami, a do kwietnia jeszcze daleko:)

Cały miesiąc? Mam wrażenie, że w czołówce co noc zachodzą jakieś zmiany ;) Zastanawia mnie tylko bierność niektórych managerów odnośnie transferów. Praktycznie w każdej kategorii ktoś ma grubego overkilla, a tymczasem minął miesiąc a u nas nie było żadnej wymiany. Co do mojego zespołu to jestem w miare spokojny o przyszłość. Od dłuższego czasu utrzymuje się w okolicach top3 w tabeli jak i na średnich a nadal moi wysocy nie grają tego co powinni. Nurkic po dobrym początku ostatnio gra tragicznie, Favors jak zaczął po niemrawym początku grać lepiej, to znowu się połamał. P.Gasol ostatnio gra dobrze, ale u Popa to zawsze loteria jeśli chodzi o minuty na parkiecie i wychodzi mi na to, że najbardziej stabilnym centrem w mojej drużynie od początku sezonu jest Alex Len :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem DeRozana na Klaya. Ciągle szukam punktów, ale łatwo nie jest.

Fakt, wypadła mi z głowy ta wymiana. W każdym bądź razie jeden deal po blisko miesiącu rozgrywek, gdzie w niektórych zespołach występują spore dysproporcje to jednak mierny wynik. Sam nie jestem jakoś specjalnie aktywny jeśli chodzi o wysyłanie propozycji, staram się cierpliwie czekać na lepszą grę moich wysokich. Ale od początku sezonu wysłałem bodaj 3 propozycje i każde kończyły się kliknięciem 'rejected' bez słowa wyjaśnienia, także słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko wychodzę z propozycją wymiany zwłaszcza w tak wczesnej fazie sezonu. Jak dostaje sensowną ofertę, ale coś mi w niej nie pasuje to skrzętnie napiszę czemu się boję w to wchodzić, ale jak ktoś mi wysyła takie coś to sorry, co ja mam myśleć, ktoś chce mnie okraść?

i7epI8F.png

Edytowane przez sowacx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko wychodzę z propozycją wymiany zwłaszcza w tak wczesnej fazie sezonu. Jak dostaje sensowną ofertę, ale coś mi w niej nie pasuje to skrzętnie napiszę czemu się boję w to wchodzić, ale jak ktoś mi wysyła takie coś to sorry, co ja mam myśleć, ktoś chce mnie okraść?

i7epI8F.png

 

http://i.imgur.com/wtWCbcf.mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowacx no nie powiem ciekawa propozycja trade'u, ale obczaj też to:

y6dPEWF.png

Niestety w tym sezonie w 4 ligach, na 10-15 propozycji dostałem tylko 1, która zmusiła mnie do naprawdę sporego namysłu. Podobnie jak sowa nie lubię trejdować ledwo miesiąc po rozpoczęciu rozgrywek, jednak jeśli ktoś wysyła rozsądne oferty zawsze znajdę czas na przeanalizowanie i odpisanie drugiej osobie jakie można podjąć dalsze kroki w ewentualnych rozmowach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to była próba kradzieży z mojej strony? Muscala był wtedy lekko plusowym zawodnikiem, a Bledsoe nie mieścił się w top100 (dzisiaj, po paru lepszych meczach jest 93 w rankingu). Dodatkowo przypominam, że wisi nad nim injury prone. Tak byłeś oburzony, że rzuciłeś kontrę w postaci Afflalo za Lowry’ego. Pewnie nie była to najciekawsza propozycja w mojej fantasy karierze, ale nie bardzo wiem jakich ofert oczekuje się za mocno rozczarowującego do tej pory EB. Pewniaków z top50? W każdym razie ja już swoimi propozycjami Twojej skrzynki zapychał nie będę.

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.