Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę psuć dobrych humorów, ale masz mikrofala, błąd w FG%. Mam u Ciebie 2 punkty zamiast 14, a to sporo zmienia.

 

Ciekawy jestem tej końcówki, zwłaszcza rywalizacji z Berdem. Na średnich bezpośrednio sąsiadujemy ze sobą w FT%, punktach (tutaj ma bezpieczną przewagę), asystach, przechwytach, blokach i stratach. Masakra ile tu się może jeszcze pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę. Przez te durne teamlogi podawanie przez Yahoo jestem zmuszony przepisywać FGM i FGA (wraz z FTM i FTA). Gdzieś zdarzyła się mała pomyłka i przez to niemal całość tego co napisałem nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Tak naprawdę to jesteś wysoko nad TheBerd w predykcjach i jesteś zdecydowanie bliższy dwójki Owls i MJ-Team niż on jest bliższy 3 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki za grę panowie, to był na prawdę fajny sezon! Szkoda, że do końca nie udało mi się powalczyć o top3, ale mam poczucie, że zrobiłem co mogłem i wyciągnąłem maxa z tej druzyny. Żałuję, że w decydującym momencie połamał mi się Lowry i kilku innych graczy, bo mogło się to skończyć nieco inaczej, ale cóż, takie uroki tej gry. Pozostaje mi czekać na ostateczne rozstrzygnięcia w innych ligach i być może uda się tylnymi drzwiami dostać do II ligi, dzięki karnym degradacjom. Pobieżnie sprawdziłem wyniki w innych ligach i chyba jest na to spora szans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym podziękować wszystkim za wspólną. W pewnym momencie myślałem, że za pierwszym razem uda mi się awansować do drugiej ligi ale nie zawsze jest pięknie. Trzeba wyciągnąć wnioski z braku ruchów w FA w najważniejszych momentach sezonu i liczyć na lepszy wynik w przyszłym :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.