Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga IV New York


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dostaniesz PM. Natomiast warto zawsze mieć w głowie, żeby wpaść na forum na początku września.

Dokladnie tak.

 

Dodam jeszcze uwage, ze przez nowe zasady odnosnie preseason w przyszlym sezonie NBA rusza istotnie wczesniej niz zwykle, wiec i my powinnismy. Takze nastawiajcie sie na organizacje w okresie ostatnie tygodnie sierpnia i gdzies do okolic polowy wrzesnia [nie wiem kiedy dokladnie bo czekam na oficjalny terminarz].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze uwage, ze przez nowe zasady odnosnie preseason w przyszlym sezonie NBA rusza istotnie wczesniej niz zwykle, wiec i my powinnismy. Takze nastawiajcie sie na organizacje w okresie ostatnie tygodnie sierpnia i gdzies do okolic polowy wrzesnia [nie wiem kiedy dokladnie bo czekam na oficjalny terminarz].

Jakie to nowe zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to nowe zasady?

 

Nie ma konkretów, podejrzewam, że NBA zacznie grę tydzień wcześniej, niż zwykle.

 

 

Silver also said Friday he expects the league will reduce the number of preseason games, though doesn't know how many would be played. The schedule currently allows for a maximum of eight per team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę. Bardzo fajny sezon w tej lidze i mocna walka w górnej części tabeli. Stryder - gratulacje za kosmiczny wynik. 109 punktów i wygrana w 4 kategoriach to była miazga :)

Ja się cieszę z awansu mimo małej plagi kontuzji na koniec sezonu. Mam nadzieję, że z kimś z Was się jeszcze spotkam w 3 lidze w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem nie wziąłbym tego drugiego miejsca w ciemno, bo czułem, że draftowałem dobrze. Z perspektywy sezonu jednak czuję, że musiałem je wydrzeć i cieszy jak pierwsze. Stryder wygrał zasłużenie, pięknie ustawił się trade'ami. Ja po kontuzji CP3, przy mocno bustowych sezonach od Bazemore'a, Fourniera i początkowo Covingtona (potem pięknie odbił) myślałem, że jest po wszystkim, ale dołatałem tymczasowymi asystami od Nelsonów tego świata i podgoniłem na koniec.

 

Myślałem jeszcze z tydzień temu, że do ostatniej prostej będę walczył z Koczkodanami o trzecie, ale pojawiła się szansa na drugie i zacząłem kalkulować jak ograniczyć straty w FT% i TO, maksymalizując zyski (3P, FG%, REB). Więc finalnie sezon na plus. Szkoda tylko, że duża część tabeli miała wywalone przez większość sezonu. Powodzenia w przyszłym Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że będę z Tobą walczył o pudło, ale Lowry wrócił za późno, Milsap za długo pauzował, a na ostatniej prostej chyba tylko Hassan i Beal trzymali równy poziom. Ratowanie się z FA i trade, w którym wziąłem Jru za Haywarda chyba uratowały mi awans, bo inaczej mogłoby być słabo. Ostatnich kilka dni sezonu były mega rozczarowujące dla mnie i ledwo obroniłem punkty w trójkach, zbiórkach, asystach i FG%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.