Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga IV New York


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony powiem, że zaznaczałem tylko te terminy, które pasują mi na 100%, bo np. w poniedziałki mogę draftować od 21(a nie jak w ankiecie od 20), z kolei niedziel nie zaznaczałem, bo NFL(nie bijcie!), ale taka niedziela o 13-14, do rosołu i schabowego zamiast Małysza(który mamy rok?) to też jest jakaś opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wyraźnie, że są u nas osoby, które mogą w tygodniu a w weekend nie i osoby, którym tylko weekend odpowiada :smile:

Jak będzie bliżej to mogę zmienić zaznaczenie, ale ogólnie to nie wiem czy w piątek lub sobotę nie wyskoczę na piwo dlatego nie zaznaczam. W tygodniu oprócz środy pewnie będę mógł.

Ciężko to widzę :smile:

Wiesz co, zawsze możesz spróbować przeanalizować swoje priorytety i zastanowić się, czy nie dałoby się podjąć takiej nadzwyczajnej decyzji, w której termin piwa dostosujesz do draftu, a nie draftu do piwa. Podpowiem Ci, że przemawia za tym szereg argumentów: 1. piwo możesz pić w czasie draftu (smakuje równie dobrze, a może nawet lepiej, bo masz większy wybór), 2. na piwo na mieście można pójść po rozpoczęciu sezonu, a draft już wtedy nie może się odbyć, 3. jak draft będzie w weekend, to w sumie można pójść na piwo jeszcze po drafcie i nawet nie być do tyłu z ilością ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę uelastycznić grafik i dodać dostępność w terminach w tygodniu roboczym (pon-pt). Czy chcecie, żeby zmienić dostępne opcje w ankiecie Doodle jeżeli chodzi o godziny? Wpisałem 20:00-22:00, bo uznałem, że wieczorem każdy będzie miał czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czepiacie się tego piwa :)

Nie chodziło o konkretne piwo a wyjście a niektóre można dostosować do draftu a niektóre pewnie nie, nie przewidzę co będzie za miesiąc dlatego wolałem nie zaznaczać piątków i sobót. Proste.

Jestem elastyczny, jeżeli będzie to godzina 21a a nie jak zaznaczono 20ta to i środa też mi pasuje, czyli prawie cały tydzień. Większość terminów zaznaczyłem tak lub niech będzie (wtedy dopiero od 21ej) a Wy czepiacie się tych piątków i sobót :)

W razie czego się dostosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.10 Niepewne. Może zdążę a może nie :( Loteria. Inaczej - na 20tą to 1% szans - na 21ą 10%. Dałem tyle terminów a i tak celujeceie w te, które nie pasują :( W razie czego dostosuję się, ale ryzyko, że mnie nie będzie.

Nie lepiej coś wcześniej by w razie niepowodzenia mieć drugą szansę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.10 Niepewne. Może zdążę a może nie :( Loteria. Inaczej - na 20tą to 1% szans - na 21ą 10%. Dałem tyle terminów a i tak celujeceie w te, które nie pasują :( W razie czego dostosuję się, ale ryzyko, że mnie nie będzie.

Nie lepiej coś wcześniej by w razie niepowodzenia mieć drugą szansę?

 

Pasuje Ci 18.10 o 21:00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.