Skocz do zawartości

Nowa liga Roto Keeper - zapisy


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm może ja. Jaki termin draftu? Dużo od tego zależy

zapisałem cię.

 

Mamy już prawie komplet. Jak pisałem jest mało czasu więc odpuszczę ankiety i na razie kilka decyzji podejmę samodzielnie.

 

Ilość drużyn:

Moim zdaniem można zacząć w niepełnym 20os składnie. więc uruchamiamy tę ligę. OCZYWIŚCIE ZAPISY DALEJ TRWAJĄ. Dążymy do tego żeby liga była 20 osobowa. Jak nie zbierzemy pełnego składu 20 drużyn zaczniemy z mniejszą liczbą (15,16,17,18 lub 19). W kolejnym sezonie dobierzemy drużyny do pełnej 20.

Ale widząc tępo zapisywania się GMów myślę, że będzie pełna 20 już teraz.

 

Draft:

link do ankiety odnośnie draftu: http://doodle.com/poll/efbf6cspirhd3gbh

 

Widzę to tak, że już sporo osób ma terminy w innych ligach więc mi nie przeszkadza nawet draft po starcie sezonu w NBA w 1 czy 2 dniu jak liga NBA już będzie grała - oczywiście jak nie ustalimy wcześniejszego wspólnego terminu.

 

Osobiście zaznaczyłem 3 terminy w które mi nie pasują ale jestem w stanie być "elastyczny" - robić 2 drafty naraz czy zmienić plany.

 

Regulamin:

Ewentualne zmiany w regulaminie itp. przez np. mniejszą ilość GMów ogarniemy później jak będzie wiadomo kto gra.

Wstępnie ja też, chociaż chyba jest limit 8 gier na koncie yahoo tak? i pewnie musialbym zalozyc nowe :grin:

Zapisałem. odnośnie ilości - nie wiem.

 

Dobra, widzę, że zapisy krążą w ekstraklasowym tempie.

 

Zapisz póki co osoby;

 

1. Skorup

2. Decos

3. El-Maniaque

 

Jeśli któryś się nie zdecyduje, dam znać. Jeśli się zdecydują, każdy potwierdzi.

Dodam, że są mocno zainteresowani.

 

zapisani. czekam na potwierdzenia.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniajcie ankietę na draft : http://doodle.com/poll/efbf6cspirhd3gbh

 

PM z linkiem ankiety dodatkowo do wszystkich zapisanych wyślę później.

 

Lista uczestników:

Cały czas otwarta. Będzie lista rezerwowa bo mogą być problemy z terminem draftu. Ale oczywiście pierwsza 20 ma pierwszeństwo.

 

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszce jedno pytanko bo grałem/gram tylko raz w keepera

wybor draftów wężykiem czy można ustawić licytację? jeśli tak to bym był za aukcjami, większa zabawa ;)

no i Keeper normalny nie h2h?

 

- licytacja

- nie jest to liga h2h (gramy Roto)

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę nie załapałem się

 

Wpisać Cię na listę rezerwową? Na bank będą zastępstwa bo musimy mieć 100% GMów na drafcie a ciężko będzie ustalić termin dla wszystkich więc będziemy kombinować z zastępstwami. Podejżewam też że jeszcze ktoś może zniknąć przed startem.

 

a więc wpisywać na rezerwę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.