Skocz do zawartości

Nowa liga Roto Keeper - zapisy


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się zwłaszcza nie podoba 1 punkt w regulaminie - że keeperami mogą być tylko typy pow. 10$.

Jordan, jesteś w tamtym keeperze, daj link do aktualnego regulaminu, bo widziałem tylko ten stary z początku ligi, nie wiem, może coś się zmieniło?

No i jeśli uczestniczysz w tym facebookowym, są tam zasady, które można by było tu wprowadzić?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! moze wzorem pierwszego keepera zmienimy nazwy swoich druzyn na te z nba ?

 

ja ustawilem na Atlanta Hawks

 

ps- co sadzicie o zwiekszenie mozliwej do zachowania (po sezonie) liczby keeperow do max 6 ?

 

Jestem za drużynami NBA ;) wziąłem Spurs ;)

 

6 keeperów to według mnie trochę za dużo - skoro jest 8 pozycji, które się liczą, 11 w ogóle (+IL), to uważam, że 5 to odpowiednia liczba - nie więcej niż połowa zawodników, a można zachować całą podstawową piątkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ1-ale te 6 to jedynie mozliwosc-jak ktos nie chce moze nikogo nie zachowac i po sezonie bedzie mial caly budzet do dyspozycji (+ kasa za zajete miejsce)

 

ale 5 keeperow tez byloby ok

 

Wiadomo, że można mieć mniej niż maksymalna ilość ;)

 

6 na 8 zawodników (których staty się liczą), których by się zostawiło, to 75% składu :tongue: co uważam za zbyt dużo (bliżej dynasty niż keepera) ;) 5 na 8 to mimo wszystko więcej niż 50%, więc trzon składu mógłby być zachowany ;) a jak ktoś chce się przebudować, to nie musi brać nikogo ;) przy 6 keeperach draft mógłby nie być tak ekscytujący ;) a tak (przy 5) więcej zawodników trafi do puli draftu i draft powinien być co roku ciekawy ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jordan, jesteś w tamtym keeperze, daj link do aktualnego regulaminu, bo widziałem tylko ten stary z początku ligi, nie wiem, może coś się zmieniło?

 

 

Aktualny regulamin jest zawsze w pierwszym poście tematu na dany rok.

Tu masz:

http://www.e-nba.pl/topic/4989-liga-roto-keeper-2016-2017/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 keeperów to według mnie trochę za dużo - skoro jest 8 pozycji, które się liczą, 11 w ogóle (+IL), to uważam, że 5 to odpowiednia liczba - nie więcej niż połowa zawodników, a można zachować całą podstawową piątkę ;)

 

No i tu właśnie jest kwestia tego czego oczekujecie od gry tzn. zachowania jak największej ilości własnych grajków czy tego żeby jak najwięcej trafiało ich do puli na draft, bo wtedy będzie on bardziej atrakcyjny.

Im więcej grajków na drafcie tym większe szanse na zbudowanie ekipy od nowa i bardziej wyrównana rywalizację.

A o to chyba chodzi w tej zabawie.

Poza tym my nie gramy ze slotem IL.

Uznaliśmy że on ograniczał będzie trejdy bo jak skontuzjuje Ci się dobry keeper to przy IL slocie przechowujesz go do końca sezonu bezkosztowo, a jak Ci blokuje bencha to może to zaważyć na niedograniu meczów więc może to wymusić jego sprzedaż do drużyny która o nic juz nie walczy ale ma wartościowych grajków na wymianę do gry na tu i teraz.

 

Ale to tylko sugestie, a nie narzucanie jakichś rozwiązań.

Założyliście ligę i wcale nie musicie sztywno trzymać się naszych ustawień, macie jakiś punkt wyjścia 

i wolność Tomku w swoim domku ;)

A to czy stworzy się wspólny regulamin i głosowania nad zmianami to już kwestia do dogadania jeżeli taka będzie wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym jak było w tam tym keeperze z linku.

4 jest dobrze bo daje większe szanse gorszym graczom a wiem że po sezonie niektórym się odechce jak nie będą mieli szybkiej możliwość walki o cokólwiek a tylko tankowania

6 za dużo, bo ilu Masz dobrych graczy? No właśnie przeważnie 6-7

Co więcej to mnie przekonało do tego keepera więc prosiłbym bez zmian

Edit: biorę Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.