Skocz do zawartości

Trades 2016/2017


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia sprawa. WiLQ zamknij ten temat i odepnij.

 

Mi szkoda czasu na przeglądanie takich wymian. Dodatkowo nowy gracz, którzy nie czyta innych wątków i zajrzy tylko tu może pomyśleć, że z taką wymianą było rzeczywiście coś nie tak i jest prawidłowo zawetowana - i do tego właśnie służy weto. Ja do tego nie chcę przykładać ręki więc wypisuję się z tego tematu.

Jakby co to czekam na potwierdzenie tej deklaracji gdy emocje opadna. Szkoda zeby taki fajny zbiorczy temat przepadl przez [w skali rozgrywek] male zamieszanie [jeden trejd w jednej lidze] i pare postow z mocno przesadzona trescia/tonem wypowiedzi [za ktore autorzy pozniej przeprosili!].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to czekam na potwierdzenie tej deklaracji gdy emocje opadna. Szkoda zeby taki fajny zbiorczy temat przepadl przez [w skali rozgrywek] male zamieszanie [jeden trejd w jednej lidze] i pare postow z mocno przesadzona trescia/tonem wypowiedzi [za ktore autorzy pozniej przeprosili!].

W tym post z niczego od prowadzącego temat, który chyba próbował przywrócić zamieszanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym post z niczego od prowadzącego temat, który chyba próbował przywrócić zamieszanie.

Jak to z niczego? Wrzucil przeciez aktualizacje z ta wlasnie sytuacja...

A watek z podsumowaniem trejdow to jak najbardziej odpowiednie miejsce do komentowania wymian... ;-)

Ot liczylismy na rzeczowe dyskusje i analizy samych trejdow, a nie zjezdzanie innych wypowiadajacych sie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to z niczego? Wrzucil przeciez aktualizacje z ta wlasnie sytuacja...

A watek z podsumowaniem trejdow to jak najbardziej odpowiednie miejsce do komentowania wymian... ;-)

Ot liczylismy na rzeczowe dyskusje i analizy samych trejdow, a nie zjezdzanie innych wypowiadajacych sie w tej sprawie.

Ciekawa była forma tego komentarza/wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa była forma tego komentarza/wypowiedzi.

Wlasnie wyszla nieciekawa i stad ogolna reakcja... ale chyba nie mialbys nic przeciwko gdyby napisal dlaczego jego zdaniem to weto bylo nieuzasadnione na podstawie oceny zawodnikow/sytuacji itp i bez osobistych wycieczek wobec wetujacych? Bo wg mnie tego tam mocno zabraklo, z proby ostrej krytyki bez zelaznych argumentow ja popierajacych wychodzi tylko zlepek bluzgow nie wnoszacy zadnej wartosci do dyskusji.

 

Jak ktos mi napisze samo "jestes idiota" to ciezko odebrac inaczej niz bardzo negatywnie, ale jak ktos poda mi liste np 5 powodow dlaczego jakas konkretna decyzja byla idiotyczna i sie chociaz z czescia z nich bedzie mozna zgodzic to nie wywola u mnie zadnego oburzenia pomimo uzycia takiego samego okreslenia.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzułmanin też ma prawo lać swoją żonę za nieposłuszeństwo, ale to nie znaczy, że ja będąc na bliskim wschodzie muszę uważać, że jak gość ma prawo to robić to jest wszystko OK.

Być może powinien zachować swoje zdanie dla siebie, co by było, gdybyś ty się wychował na bliskim wschodzie, ale skoro tak uważam, to czemu miałbym nie pisać.

 

Otóż, jakbyś ty się urodził i wychował na bliskim wschodzie, to raczej należał byś do osób, co uważa bicie żon za świętość, którą należy za wszelką cenę bronić i pielęgnować oraz nazywałbyś idiotami tych, co chcą zavetować ten proces bicia żon.

 

Chciałbym jeszcze sprostować, że nie jestem ani ateistą, ani muzułmaninem, ani katolikiem i ogólnie nie wyznaje żadnej innej religii, tylko jestem agnostykiem.

Dodam też, że nigdy nie pobiłem kobiet, dzieci, mężczyzn i ogólnie żadnego człowieka.

nie rozwijajmy tej dyskusji dalej w tym wątku.

Nie ma Borysa więc ciężko wyjaśnić jak to jest na tym forum, jednak wydaje mi się, że to nie jest tak, że ty sobie możesz założyć topic i obrażać w nim innych użytkowników forum, oczekując że nikt inny w żaden sposób nie może się do tego odnieść. Nawet jak uważasz się za super inteligentną osobą, co ma zawsze rację i nie widzisz sensu, by ktoś kwestionował coś, co Ty stwierdziłeś. 

Ostatnia sprawa. WiLQ zamknij ten temat i odepnij.

Według mnie wiLQu, trzymaj ten temat i nadal niech będzie podpięty. Jak jakiś nowy gracz, będzie chciał się zapisać, to może wejdzie to tego wątku i zobaczy, jaka jest kultura tej gry i dzięki temu sam będzie mógł uznać, czy chce w niej uczestniczyć, czy nie. 

Cytat z Trumpa: "Nie rozumiem, skoro mamy broń jądrową to czemu jej nie używamy?"  ... tak samo z tym przyciskiem weta. Mamy dostępny przycisk, naciskajmy go za każdym razem kiedy to możliwe, przecież mamy taką możliwość ;)

Szkoda-czasu, masz rację ;) cytat z Trumpa idealnie pasuje

Domyślam się, że wy wielcy zwolennicy używania broni nuklearnej w dowolnym celu, chętnie byście karali tych co sprzeciwiają się użyciu broni nuklearnej wedle uznania. Nie zdziwiłoby mnie nawet, jakby szkoda-czasu będąc w sztabie Trumpa, wręcz lobbował opcję, by użyć broni nuklearnej na tych vetujących wymiany w wirtualnej grze internetowej.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.