Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2016/2017


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z chęcią zagram.

Raczej mi chodziło z rezygnacją o to żeby Wam nie robić problemu z jakimś głosowaniem czy zastanawianiem się czy mnie usunąć. Ostatni sezon zgapiłem na końcu i nie udało się nadrobić  gier, niestety nie tylko tutaj. Więc ogólnie to też przeprasza, że nie udało się mi dograć wymaganej ilości gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś trzeba zrobić z ankietami.

 

Nie będę jednak pisał do ludzi, którzy nie zagłosowali, dopóki nie będzie zatwierdzonej listy uczestników.  Trzeba zrobić deklaracje. Sprawa Timberwolves wyjaśniona (i dobrze, no byłoby trochę niefajnie, gdyby pod wpływem nowego komisha, dotychczasowy zrezygnował), ale myślę, że zasadne będzie pytanie co zrobić z Clippersami?

 

Ja jego tu ściągnałem i poniekąd jego podejście to również moja porażka.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pierwszy raz przy obietnicy poprawy jestem w stanie uznac za ok.  Sama zmniejszona kasa na zawodników jest wg mnie wystarczającą kara, wiec Clippers jeśli sie zadeklarują to niech zostają.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.