Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 6 głosy

Airball.pl

serwis dekady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
880 odpowiedzi w tym temacie

#1 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3563 postów

Napisano 14 październik 2016 - 14:55

*
Popularny

Siemanko Panowie,

Wiele lat zajeło mi dojście do momentu w którym jestem. Do zaczęcia realizowania małych marzeń.

Sfrustrowany paroma innymi serwisami pomyślałem, że może warto wreszcie zrobić coś na styl Gratlandu i dać trochę radości tym wszystkim ludziom, kótrzy tutaj piszą. Przy okazji może uda się wyedukować trochę laików do poziomu, gdzie Rajon Rondo to słaby rozgrywający, boxscore oszukuje, a podcast ma być w dobrej jakości.

W każdym razie udało mi się ściągnąć naszą forumową świtę i w składzie redaktorskim:

Cezary - Elwood

Roland - LBS

Marek - Biała Czekolada

Iga - Sachs

Przemek - Przemek Orliński

no i ja

No i oczywiście honorable mention, człowiek od San Antonio i Fantasy:

Przemek - mac

Stworzyliśmy parę niezłych tekstów, które mam nadzieje, że rozbuja nie tylko comment box na stronie jak i dyskusja przeniesie się tutaj. 

Zapraszam do czytania, bo grafomania, kłótnie i analiy już się wysypują. Dziś wjeżdza pierwszy dłuższy tekst, a póki co zapraszam do wstępniaka i dodania sobie nas zarówno na FB/Twitterze i zakłądek ulubione!

Dziś o 18 ruszamy na całego!

Pozdrawiam Was i chcę też podziękować Wam wszystkim, bo właśnie to forum ukształciło mnie na fana NBA jakim chciałem być!

http://airball.pl

https://twitter.com/airballpl

https://www.facebook.com/airballpl

Użytkownik kucio edytował ten post 14 październik 2016 - 15:47

Najlepszy sklep koszykarski

#2 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5897 postów

Napisano 14 październik 2016 - 15:19

Fajna inicjatywa, ciekawe na jak długo starczy Wam zapału (Mam nadzieję że na długo).

Nie chcieliście do redakcji ściągnąć Chytruza, Jendrasa albo Loraka jako gościa od cyferek? ;)

#3 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3563 postów

Napisano 14 październik 2016 - 15:46

Melodia przyszłości. Zapału na pewno starczy :)

#4 bankrut

bankrut

6th Man

• Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 14 październik 2016 - 15:48

No ale tą skórkę to bym zmienił,bo dla mnie wygląda jak zapleczówka na wordpressie. 

#bruklinstajl

#5 kulfon

kulfon

All-Star

• Użytkownik
  • 1442 postów

Napisano 14 październik 2016 - 15:52

też mi się layout strony nie podoba. czekanko na artykuły

#6 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3563 postów

Napisano 14 październik 2016 - 15:56

Layout to jak zwykle delikatna sprawa. Postawiłem na prostote. No, ale szanuje uwagi

#7 Maju

Maju

Role Player

• Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 14 październik 2016 - 16:14

Fajnie, ze ktos otworzyl fan club DeAndre. 

Powodzenia!

70e6jd.jpg

#8 TuPalnik

TuPalnik

Chicago Bulls General Manager - BeGM

• Użytkownik
  • 2690 postów

Napisano 14 październik 2016 - 16:22

Po pierwsze życzę wytrwałości bo to chyba najważniejsze. Skład super. Strona może na pierwszy rzut oka wygląda jak robiona na szybko w wordpressie ale tylko na pierwszy rzut oka. Na fonie też wygląda fajnie. Z resztą prawda jest taka, że najważniejsza będzie treść, wygląd można zawsze zmienić czy dopracować a co się przeczyta to już odprzeczytać się nie da i to w pamięci zostanie. Powodzenia, na pewno będę z chęcią zaglądał.

#9 Cloud

Cloud

All-Star

• Użytkownik
  • 1573 postów

Napisano 14 październik 2016 - 16:56

Inicjatywa bardzo fajna. Z forum się już dużo dowiedziałem o koszykówce i liczę, że na Waszej stronie także będzie się można czegoś fajnego dowiedzieć. Dużo wytrwałości Wam życzę.

A i jeszcze pytanie, macie zamiar dawać tam newsy ze świata NBA? Myślę, że to by mogło przyciągnąć dużo ludzi, którzy później zaczęliby czytać wasze artykuły czy dyskusje i tym samym pogłębialiby swoją wiedzę o NBA. Może warto się nad tym zastanowić. 

Użytkownik Cloud edytował ten post 14 październik 2016 - 16:57

'I'm here in Boston. I'm ready to rip someone's head off' - Jaylen Brown

#10 josephnba

josephnba

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6423 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 październik 2016 - 17:18

bede zadlądał

mi sie wygląd strony podoba, moze ciut za duzo białego co męczy trochę wzrok, ale generalnie postawienie na prostotę w dobie interaktywnych, zamulających i zaciemniających layoutów jest dobrym pomysłem (w mojej ocenie).

Użytkownik josephnba edytował ten post 14 październik 2016 - 17:21

#11 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3563 postów

Napisano 14 październik 2016 - 17:32

Dzięki Panowie! Naprawdę to budujące i całą redakcja jest zadowolona ze słów jakich piszecie. Nawet krytycznych :D

W każym razie zapraszam na pierwszy tekst - > http://airball.pl/20...hwest-division/

@cloud

Oczywiście będą, ale na TT. Stawiamy jednak na dłuższą formę, a newsy i tak ludzie sami zdobywają.

#12 BiałaCzekolada

BiałaCzekolada

Apostle of Russell Westbrook Church

• Użytkownik
  • 3114 postów

Napisano 14 październik 2016 - 17:52

*
Popularny

Spędziłem na forum kawał życia i są takie momenty w ciągu roku, że nie zrobię niczego i nie sprawdzę niczego zanim nie przeczytam co się "dzieje" na forum. To dzięki forum w ogóle podtrzymuje zajawkę na ten idiotyczny sport i dzięki za to

.

Jesteśmy grupą zdrowych pojebańców, którzy nie mają co robić tylko zastanawiać się kto był lepszy Kidd czy Nash, jak dobry był i jest kontrakt Tristana Thompsona i czy Mike Malone to trener na 30 czy może 45W.
Generalnie większość kibiców ma to wszystko w dupie, liczą się super wsady i super trójki i dlatego GwiazdyBasketu są portalem o największej sile, ludzie kupują Bravo Sport, czytają dział sportowy Onetu i podoba im się komentarz Michałowicza.

To wszystko jednak jest bez znaczenia, bo jesteśmy grupą, która wywodzi się z forum, gdzie nigdy nie było grzecznego pierdololo, lizania się po siusiakach i miałkich opinii. Dlatego zamierzamy robić portal w naszym, forumowym stylu i jeśli padnie jakaś "k****" to napiszcie do nas "ej czemu tylko jedna?"

taki to będzie portal - zero newsow, zero sentymentow i to że jesteśmy redakcją i lubimy się prywatnie wcale nie oznacza że nie będziemy się walić po ryjach na full-contact - zupełnie jak tutaj (np. na dniach pojawi się tekst o Knicks, w ktorym Orzeł zjebał mnie jak Carlisle Rondo :) )

a ja postaram się jechać na dwa fronty jak najbardziej - za bardzo lubię to szemrane towarzystwo tutaj, żeby sobie odpuścić.

dzięki i zapraszam.

dh12 is officially back

#13 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9168 postów

Napisano 14 październik 2016 - 17:57

Nie zaprosiłeś mnie, więc wiesz co w co.

#14 steve

steve

Starter

• Użytkownik
  • 615 postów

Napisano 14 październik 2016 - 18:01

żal wiesz co ściska

#15 Masud

Masud

6th Man

• Użytkownik
  • 306 postów

Napisano 14 październik 2016 - 18:36

Gratuluję Wam. Zacna inicjatywa. "Niegrzeczny" styl i ciekawe pomysły na pisanie o NBA. Ja raczej ze świata fantasy (ciekawe co "niepokorny" mac pokaże] ale w tym momencie widzę, że poczytam wszystko. Oby Wam się.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych