Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 5 głosy

Airball.pl

serwis dekady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
792 odpowiedzi w tym temacie

#781 TuPalnik

TuPalnik

Chicago Bulls General Manager - BeGM

• Użytkownik
  • 2493 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 21:20

Ogólnie moje propozycje.
-piszcie regularnie - chociaż te 2 może 3 tekty na tydzień
-trzymajcie się jakś ram, jak robicie jakąś serie to niech ona czymś się charakteryzuje.
-wykorzystujcie okazjonalnie potencjał ludzki z forum. Na pewno będą chętni by okazjonalnie o czymś o czym mają wiedzę napisać.
-niech wszystkie teksty nie będa w żartobliwym tonie, czasem tego było za dużo.
-Elwood pisz wiecej o historii bliższej i dalszej nba. bo to się zawsze zajebiście czytalo. Może znany z forum temat p.t gdzie oni są?

Najlepszy sklep koszykarski

#782 Dnc

Dnc

Be GM: Orlando Magic

• Użytkownik
  • 4635 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 16:27

white chocolate pewnie wróci z poczatkiem nowego sezonu jak West zacznie znowu niszczyć tablice ;)

podpisuje się pod postem Palnika

Pierwsza sesja RPG na e-nba.pl ruszyła - http://www.e-nba.pl/...-karczmarzówna/

Zapraszam do czytania!

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI!

KONIEC PRZYGODY JUŻ BLISKO! :)

#783 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3471 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:47

Cześć,

Nie każdy z Was ma FB, nie wszyscy nas śledzą w socialu (pozdrowienia Alonzo), zatem tutaj też krótko jak się sprawy z serwisem mają.

Rozprężenie, brak konsekwencji, zerowe zarządzanie kapitałem ludzkim, olewactwo i ogólny wyjebizm spowodował, że jesteśmy w miejscu jakim jesteśmy, aby nie było, że ostro i opierdalam ludzi, którzy za darmo tworzą treści na jakimś mikro blogu w internecie, dla garstki onanistów statystycznych jakimi jesteśmy, to jest to akurat moja wina. Nie mam nic do zarzucenia redaktorom.Jako założyciel powinienem więcej czasu poświęcać czemuś co zapowiadało się naprawdę fajnie. Z mojego podejścia do tematu po prostu wyniknął taki ciąg przyczynowo skutkowy, że i ludziom nie chciało tworzyć się nowych tekstów.

Próbowaliśmy wszystko wskrzeszać bez tak naprawdę pomysłu, który mógłby faktycznie pozytywnie wpłynąć na dalsze funkcjonowanie serwisu. Nieudolne próby dokonania tego, brak konsekwencji w moim działaniu doprowadził do sytuacji w której przyszłość serwisu wisi na włosku.

W związku z taką sytuacją stanąłem przed wyborem, albo zamykam serwis, bo to nie ma sensu, albo patrzę szczerze na swoje zachowanie, podejście i błędy.  Tutaj bardzo muszę podziękować dwóm osobom, które w sumie zawsze szczerze mówiły co im leży na sercu, a sytuacja do której doprowadziłem też spowodowała, że ich słowa dały mi do myślenia.

@Przemek_Orliński i @Elwood - wielkie dzięki. Wytrzymaliście wzloty i upadki jak to jeszcze działało, oddaliście serce romantycznej idei jaką był airball co kosztowało Was masę pracy i złości. 

Ja podjąłem decyzję co zrobić dalej. Zbliżający deadline jakim było wygaśniecie zarówno domeny jak i hostingu dawało mi coraz więcej do myślenia.

Tutaj nie będzie jakiś tam ckliwych i super przewrotnych historii jak to siedziałem i uznałem to co uznałem, po prostu chcę dać nową szansę temu co było tworzone.

Chciałbym  w tym miejscu podziękować, a jednocześnie przeprosić redakcję, która mocno się zmieniała się w czasie, ale także Wam, bo jednak to forum było miejscem, gdzie o NBA się uczyłem i poznałem ludzi z którymi odpaliłem projekt.

Krótko mówiąc, chce spróbować raz jeszcze. Nauczony tym co się wydarzyło i jak serwis się staczał przez moje podejście do projektu.

Raz jeszcze chcę przeprosić Was za to, że dając nam pewien kredyt zaufania, zawiodłem i nie spełniłem pokładanych w nas nadziei. Dzięki też całej redakcji, która dawała z siebie wszystko i wytrzymała to tak długo. Naprawdę wielkie dzięki.

Powiem Wam szczerze. Nie wiem w jakim składzie będziemy pisać za miesiąc. Nie wiem, czy wszyscy zostaną i będą próbować odbudować coś w co wkładali serce, a gdzieś przez swoją nieudolność to zniszczyłem. Mam nadzieję, że tak.

Została rozpisana nowa strategia serwisu. Rebranding serwisu już w drodze.

Jako, że jednym z założeń projektu jest rada @TuPalnik dotycząca "wykorzystujcie okazjonalnie potencjał ludzki z forum. Na pewno będą chętni by okazjonalnie o czymś o czym mają wiedzę napisać" to pytam Was, jakich usprawnień technicznych oczekujecie od naszego serwisu?

Czasu jest mało, będę Was informować jak się sprawy mają i na jakim etapie prac jesteśmy. Na ten temat wszystko. Jesteśmy w kontakcie.

Pozdro!

#784 Dnc

Dnc

• Użytkownik
  • 4635 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:21

hej, ja tez was nie śledze w SM

jak dla mnie początek był mega fajny, zwłascza jak się ogarneliście z tym kwiecistym językiem

i też się Was ciekawie słuchało

ciekawym pomysłem wg mnie by było stworzenie powiedzmy dla 5-6 najlepszych, najciekawszych drużyn osobnego kącika za którego ktoś by był odpowiedzialny

powiedzmy, że Elwood i Przemek ogarniali Suns i Knicks, potem Maju Celtics, przydałby się ktoś może jeszcze do Lakers, Cavs i Philly gdzie będzie ciekawie

szukajcie na forum powinni być chętni ;)

pozdro i dobrze że wracacie

ps namów white czekolade by wrócił

Zapraszam do czytania!

#785 mycek

mycek

All-Star

• Użytkownik
  • 2188 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:35

Powinniscie ogarniac podcasty co dwa-trzy dni, te ktore wrzuciliscie (omwienie offseason wszystkich druzyn) moim zdaniem wyszly wam super spoko, mimo tego ze byliscie najebani.

ray allen, arron afflalo, nene, kenyon martin, rip hamilton, ben gordon, ben wallace, kevin martin, courtney lee, chuck hayes, martell webster, anthony morrow, jason richardson,

#786 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3471 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:40

hej, ja tez was nie śledze w SM

jak dla mnie początek był mega fajny, zwłascza jak się ogarneliście z tym kwiecistym językiem

i też się Was ciekawie słuchało

ciekawym pomysłem wg mnie by było stworzenie powiedzmy dla 5-6 najlepszych, najciekawszych drużyn osobnego kącika za którego ktoś by był odpowiedzialny

powiedzmy, że Elwood i Przemek ogarniali Suns i Knicks, potem Maju Celtics, przydałby się ktoś może jeszcze do Lakers, Cavs i Philly gdzie będzie ciekawie

szukajcie na forum powinni być chętni ;)

pozdro i dobrze że wracacie

ps namów white czekolade by wrócił

Pomysły fajne i niektóre z nich mam w planach. Co do Czekolady, to rozmawiam :)

Powinniscie ogarniac podcasty co dwa-trzy dni, te ktore wrzuciliscie (omwienie offseason wszystkich druzyn) moim zdaniem wyszly wam super spoko, mimo tego ze byliscie najebani.

Dzięki! Warto pomyśleć nad podcastami trochę częściej.

#787 Dnc

Dnc

• Użytkownik
  • 4635 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:55

własnie pod koniec to już troszkę za bardzo najebani IMO

ale np ten podcast(jeśli można tak go nazwać)  co Elwood nagrywał w aucie był  tez bardzo spoko

a i jakiś dział może o rookie? w sumie ma być mocna ta klasa więc powinno się dziać

Zapraszam do czytania!

#788 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3471 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:58

własnie pod koniec to już troszkę za bardzo najebani IMO

ale np ten podcast(jeśli można tak go nazwać)  co Elwood nagrywał w aucie był  tez bardzo spoko

a i jakiś dział może o rookie? w sumie ma być mocna ta klasa więc powinno się dziać

Kategorie na stronie z pewnością ulegną zmianie, aby miały faktyczny charakter. 

Nie wiem jak z działem rookie, bardziej widziałbym bym to w ogólnym cyklu należącym gdzieś do felietonów.

#789 andy13

andy13

Brooklyn Baller

• Użytkownik
  • 1057 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:14

Właśnie, podcasty. Macie fajnych ludzi, a to jest fajna forma wypowiedzi. Widzę po sobie, że im więcej roboty tym chętniej coś słucham w tle, a czytać po prostu nie mam czasu. Są fajne podcasty z US, jest parę niezłych w Polsce. Spokojnie jest miejsce dla Was :)

nets3a_sig3.jpg

#790 Dnc

Dnc

• Użytkownik
  • 4635 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:24

Właśnie, podcasty. Macie fajnych ludzi, a to jest fajna forma wypowiedzi. Widzę po sobie, że im więcej roboty tym chętniej coś słucham w tle, a czytać po prostu nie mam czasu. Są fajne podcasty z US, jest parę niezłych w Polsce. Spokojnie jest miejsce dla Was :smile:

podbijam, dokładnie tak samo to widzę

Zapraszam do czytania!

#791 Kuzyn Kalondzelo

Kuzyn Kalondzelo

Role Player

• Użytkownik
  • 171 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:40

Ja chcę do tematu o Knicks.

Z Przemkiem Orlińskim stworzymy najlepsze combo redaktorskie wszech czasów :grin:

Ja stary pierdel , fanatyk , "ultras" z podejściem do tej drużyny, może bardziej sentymentalnym, niż pragmatycznym. 

On młody wilk, doświadczony redaktor z FF i z kanciapy, punktujący po kolei wszystko to o czym nie wiem lub gdzie się mylę. 

Podcast na żywo "Sokół vs Orzeł , czyli co słychać w MSG, wszystkie chwyty dozwolone " - bluzgi i piwo mile widziane - przecież to by się sprzedało w PPV ! 

Zaznaczyłem AB w "wyświetlaj najpierw" na FB , rejestruję się na stronie !

Od nowego otwarcia zaczynam tam pisać (jako fan oczywiście) z sporą częstotliwością, wysłałem zaproszenia do polubienia strony kilkudziesięciu osobom z moich znajomych zajaranych NBA. 

Trzymam kciuki za Airball.pl - bez cienia szydery !!! 

Użytkownik Kuzyn Kalondzelo edytował ten post 13 wrzesień 2017 - 17:56

#792 Dnc

Dnc

• Użytkownik
  • 4635 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:55

that's the spirit!

Zapraszam do czytania!

#793 Mentor

Mentor

Starter

• Użytkownik
  • 867 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 17:18

Ja wciąż nie mogę się przekonać do podcastów, chyba naprawdę jestem starym pierdzielem, ale wyjątkowo mi ta forma nie podchodzi. Sam się sobie dziwię bo choć czytać bardzo lubię to czasu coraz mniej i pocket ledwo się dopina. Co więcej, spędzam sporo czasu 'na słuchawkach', ale muzyka jakoś nie chce się dzielić...

Ale powodzenia przy restarcie, czego byście nie wymyślili to na pewno sprawdzę i trzymam kciuki :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych