Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 6 głosy

Airball.pl

serwis dekady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1280 odpowiedzi w tym temacie

#1276 Przemek_Orliński

Przemek_Orliński

Sexy Beast!

• Użytkownik
  • 4088 postów
  • LokalizacjaMSG

Napisano 10 sierpień 2018 - 06:31

Jak ktoś ma wrażliwe ucho to niech zacznie od około 2 minuty. Reszta niech zanurzy się w podsumowaniu i zapowiedzi sezonu Dallas Mavericks :] 

"I hate everyone equally
You can't tear that out of me
No segregation separation
Just me in my world of enemies"

Najlepszy sklep koszykarski

#1277 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3826 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 11:12

Trzy słowa o Morświnach

https://youtu.be/tvNb7DygfGU

#1278 Benon

Benon

All-Star

• Użytkownik
  • 1299 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:01

Bedziecie cos jeszcze pisać czy tylko audio?

Nie powiem, że byłem regularnym czytelnikiem, ale ogólnie, to przeczytałem sporo i było OK, a momentami wręcz zajebiście...

Jedyny podcast, który wysłuchałem, to ten ponad godzinny, wybłagany przez Józka o Chicago, których jak łatwo się domyślić jestem fanem.

Wiem, że temat dość niewdzięczny, ale kolejnego, bez względu na temat słuchać nie zamierzam, bo, z całym szacunkiem, ale treści tam mieliście na 10 minut max. A i Wasz dowcip fajniejszy i trafniejszy jest w formie pisanej...

No offense, jak mawiają sędziowie, którzy nie dali się nabrać na flopa...

Pozdrawiam

"My favorite player growing up was Kevin Garnett...and now he is my least favorite player" Joakim Noah

"When you have your star player at that level, it makes you want to go to bed early, eat right, do all the right things" Joakim Noah

#1279 rw30

rw30

Super-Star

• Użytkownik
  • 3429 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:19

Jak ktoś ma wrażliwe ucho to niech zacznie od około 2 minuty. Reszta niech zanurzy się w podsumowaniu i zapowiedzi sezonu Dallas Mavericks :] 

kto nie słyszał hejtu na weterynarzy ten nie wie co to hejt!

NASA  discovered all those habitable planets the other day, you guys know about that? Like, what they said, how many of them are there? 12 hundred habitable planets?  And then, last night somebody lost a basketball game? Come on, get over yourself

#1280 Qooniu

Qooniu

Starter

• Użytkownik
  • 724 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 16:04

Ja wlasnie tez sie kompletnie nie umiem przekonać do podcastow, wysłuchałem chyba gora 5 min i tyle. A szkoda, bylo co poczytać :)

#1281 Alonzo

Alonzo

All-Star

• Użytkownik
  • 2219 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 18:31

A ja tam bardzo lubię słuchać Wasze podcasty o koszykówce, z czytaniem artykułów przyznam było u mnie średnio ;) No, chyba ze były o Miami, Konf. Wschodniej lub interesujących mnie graczach. 

4yosRYu.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych