Skocz do zawartości

NOWI MODERATORZY WYBRANI!


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Czas zacząć wybory. Oto lista kandydatów na moderatorów:

- Artek

- Graboś

- Karsp

- Kily

- Monty

- Szak

- Van

 

Głosować mogą tylko forumowicze, którzy zarejestrowali sie na forum pół roku temu lub dawniej. Ustalmy, że datą graniczną jest 1 kwietnia 2007. Zapisani przed tym dniem - mogą głosować. Zapisani tego dnia lub później - sorry, niestety dopiero w następnych wyborach. Drugim warunkiem jest posiadanie na koncie przynajmniej 50 postów. Oba warunki muszą być spełnione w dniu oddania głosu.

 

Zawsze były "dyspensy" od tych zasad dla wyróżniających się forumowiczów, którzy jednak nie spełniali którejś z powyższych zasad. Tym razem do głosowania zapraszam też 2K4. Możliwe, że jeszcze parę ksyw tutaj dopisze, ale jeszcze muszę zapytać pozostałych modów.

 

Wybieramy 5 modów, którzy będą sprawować pieczę nad działami "NBA" i "Inne". Glosy proszę przesyłać do mnie w e-mailach na adres polnikp(małpa)poczta.onet.pl (będę wysyłał mailem zwrotnym potwierdzenie, ze głos został otrzymany i zaliczony - jeśli ktoś nie dostanie potwierdzenia, to prosiłbym o upomnienie się). Każdy ma prawo wskazać 5 ksyw spośród wcześniej wymienionych. Kolejność (czy to jedno pod drugim albo w rządku) ich wymienienia decyduje o punktach, które kandydaci uzyskają. 5 punktów za wskazanie jako pierwszego, 4 - jako drugiego itd. aż do 1 punktu za wskazanie jako piątego w kolejności. Można podać mniej niż 5 ksyw, co będzie traktowane jako zrzeczenie sie w części możliwości przyznania pełnej puli punktów. Jak ktoś poda więcej niż 5 ksyw, to tylko 5 pierwszych będzie branych pod uwagę, a reszta zignorowana.

 

NIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SIEBIE.

 

Po podsumowaniu 5 kandydatów z największą ilością zebranych w glosowaniu punktów zostaje moderatorami na okres 1 roku. Pozostali zostają w puli rezerwowej. W razie tej samej ilości punktów o wejściu do TOP5 i kolejności wśród rezerwowych decyduje ilość wskazań na pierwszym miejscu (jeśli równa, to wtedy bierze sie wskazania na drugim miejscu itd.).

 

Czas trwania to ok. 2 tygodnie. Od teraz do 14 października włącznie. Po tym terminie zaczynam liczenie. Jak skończę to podam na forum wyniki. Planuję tak samo jak rok temu podać wyniki oraz jawne dane nt. tego kto na kogo głosował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odrobinę cierpliwości. Nie mam zapuszczonego żadnego bota, który odpowiada automatycznie :) Siadam wieczorem, sprawdzam, co przyszło i wysyłam potwierdzenia. Tak więc skrajnie do jednego dnia trzeba przyjąć, jeśli chodzi o otrzymywanie potwierdzeń. Twoje głosy Wróbel mam, twoich KarSp (jeszcze?) nie. Jak ktoś wysłał, minęło już te 24h i ciągle nie ma potwierdzenia, to wyślijcie jeszcze raz na PM. Mail może dojść później, ale na PM będzie pewniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło KarSp.

Po krótkiej konsultacji z niektórymi modami, postanowiłem też dopuścić do możliwości głosowania Jendrasa i smgs-a, a także Szakila. Są to ludzie, którzy spełniają chociaż jeden warunek, a ogólnie jakoś się już wyróżnili i dali poznać (teraz czy dawniej), jako przynajmniej potencjalnie wartościowe elementy forum. Zapraszam do wzięcia udziału w wyborach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszło Szaku na PM. daj ofkoz znać.

 

A tymczasem chciałem wyzwać użytkownika -Gumbiego- na ogólnopolską debatę w sprawie rozwoju forum oraz kierunku w jakim ma zmierzać moderowanie.

Dziękuje i licze na odzew.

W takim, że bana dostaniesz jak tylko będę mógł Ci dać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatni dzwonek dla tych, którzy chcą zagłosować. Po weekendzie, tj. w poniedziałek zabieram się za podliczanie. Dużo roboty nie będzie, bo i odzew mały. Myślę, że obecną formułę trzeba będzie w przyszłości przemyśleć. Nie żeby to był jakiś zarzut, ale z praktycznego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję wyniki głosowania:

 

1. Szak - 62 pkt.

2. Van - 51 pkt.

3. Monty - 39 pkt.

4. KarSp - 34 pkt.

5. Kily - 24 pkt.

================

6. Graboś - 23 pkt.

7. Artek - 4 pkt.

 

 

 

 

Wykaz głosujących:

- Joseph {Szak, Van, Monty, Graboś, KarSp}

- Antek {Van, Szak, KarSp, Kily, Monty}

- Monty {Szak, Graboś, Artek, Kily, KarSp}

- 2K4 {Van, Szak, Monty, Kily, Graboś}

- karl malone {Van, KarSp, Szak, Graboś, Monty}

- kore {Van, Szak, Graboś}

- Wróbel {Szak, Monty, KarSp, Van, Kily}

- Mich@lik {Van, Szak, Monty, Graboś, Kily}

- KarSp {Van, Kily, Monty, Szak, Graboś}

- Artek {Monty, Szak, KarSp, Van, Kily}

- Van {Szak, KarSp, Graboś, Kily, Monty}

- Maciek {KarSp, Szak, Van, Monty, Kily}

- greg00 {Monty, Szak, Van, Kily Graboś}

- Szak {KarSp, Graboś, Monty, Van, Kily}

- Kraso {Szak, Kily, KarSp, Monty, Artek}

- Graboś {Van, Szak, Monty, KarSp, Kily}

 

 

Zwycięzcom gratuluję, przy okazji sam dziękuję za oddane na mnie głosy. Tym, którym punktów zabrakło, w tym Grabosiowi (ehh, tak blisko) życzę lepszych wyników następnym razem. Administratora PI3TR45'a proszę o zaktualizowanie dostępów i uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie głosowanie bez wiekszych niespodzianek :D

Ci, którzy modami do tej pory byli raczej mogli byc pewni (ja byłem) ze będzie reelekcja :wink:. Nowy jest Kily, wprawdzie ja widziałem na tej pozycji Grabosia, ale niewiele przed Kilym, wiec jeśli nie Grabos to dobrze, że własnie jakis Kawalerzysta jest w ekipie. Starym nie musze nic mówić, ale nowego przestrzegam. Teraz zaczynaja sie schody, za rok mozesz miec kilku wrogów wiecej :twisted:

 

Jaki wniosek- Wschód wciąż dominuje na Forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszytskim za głosy, nie powiem, że sie nie spodziewałem, bo się spodziewalem i gdybym nie został wybrany to bym sie z deka zdziwil. Ale naprawdę doceniam poparcie, co roku od początku głosowań i ciesze sie, ze dostalem wiecej głosów niz rok temu bo to znaczy, ze moje poglądy na temat moderowania są akceptowane,a praca jak i praca dotychczasowej ekipy zostały doceniona. Przyjemna praca, co by nie mówić.

 

Gratuluje zwycięzcom, jak dla mnie niespodziewanie dużo głosów dla Vana i rozczarowanie, że Grabosiowi sie nie udało. Za rok musi wyłożyć więcej kasy na kampanię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pozostałym moderatorom i dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy. Mam przy tym nadzieję, że jako jedyny nowy w gronie "u władzy" forum będę w stanie dobrze wywiązać się w z powierzonej roli.

 

Jednocześnie głupio wyszło, że sam nie wziąłem udziału w głosowaniu, za co przepraszam i przez to Graboś był o ten punkt niżej. Miałem zagłosować pod koniec zbierania głosów i ostatecznie zapomniałem o tym przed tygodniowym wyjazdem do Turcji. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pozostałym moderatorom i dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy. Mam przy tym nadzieję, że jako jedyny nowy w gronie "u władzy" forum będę w stanie dobrze wywiązać się w z powierzonej roli.

Van też jest pierwszy, więc ekipa została trochę odświeżona ;)

 

Miałem zagłosować pod koniec zbierania głosów i ostatecznie zapomniałem o tym przed tygodniowym wyjazdem do Turcji. :?

No to czekamy na fotki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.