Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] zmiana regulaminu #1 - usunięcie weto


szkoda-czasu

weto  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zmianą zasad weto w Lidze Keeper #2

    • NIE. Zostawiamy weto GMów na dotychczasowych zasadach.
    • TAK. Usuwamy opcję weta GMów dodając do regulaminu poniższy paragraf.


Rekomendowane odpowiedzi

George+Turner za Hooda+Embiida+Belladonnę+Jamala. Teraz to już poszło po bandzie.

Możesz rozwinąc co w tym tradzie jest takiego po bandzie?

Jedyna zagadka u Embilda jest to czy bedzie zdrowy bo jesli bedzie to chyba nikt nie ma watpliwosci ze bedzie topowym graczem a nawet elitarnym bo ma wszystko łacznie z osobistymi. Zacznie grac 35 mpg i back to backi i juz w tym sezonie moze byc w top30 albo wyzej. Przypominam ze jego wartosc to 22 a Hassany i KAT chodza powyzej 50-60 tzn ze masz goscia na keepera na 10 lat.

W lutym ten trade bylby juz zdecydowanie nieoplacalny a teraz upside z wymiany jest wymierny bo daje duzo wiecej meczow w tym sezonie.

Mialem juz propozycje za Embilda + gordona na dostanie westbrooka wiec chyba ocena Embilda jest mocno rozna u roznych menadzerow.

Ja chce powalczyc w tym sezonie bo sie otworzyla na to szansa wiec keeperzy mnie mniej tak bardzo nie  interesuja.

Zakladam ze jest kilka argumentow w druga strone ale dla mnie to jest wlasnie normalny rozjazd w ocenie potencjalu graczy wiec to o co w tej zabawie chodzi.

To moje stanowisko w tej kwestiimozesz rozwinac swoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Myles Turner to nie moze byc keeperem na lata ? Szanujmy sie na ta chwile Turner zjada Embiida w statach a tez raczej gorszy nie bedzie w nastepnych latach. U Embiida na razie dochodzi kwestia zdrowia.Tak na prawde gm co bierze georga i turnera ustawia siebie na ten sezon i ma bardzo dobrego keepera na nastepny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym wiedzieć, w czym Embiid lepszy od Mylesa Turnera, który jest cholernie intrygującym zawodnikiem.

 

Nie vetuję, ale na miejscu Jordana nie sprzedawałbym Turnera, choćby pod kątem następnego sezonu. Turner+Embiid to kosmiczny post up.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze sufit Embild w ataku jest dużo wyżej i bedzie duzo lepszy pod wzgledem punjtow a Turner jest wyżej do Embild jedynie ze względu na straty ale to moje zdanie

 

Dla mnie istotne jest co innego skoro gość,który gra w fantasy wg profilu yahoo kilka sezonów i kilkadziesiąt lig w listopadzie czyli nie pod koniec sezonu a po 10 meczach dochodzi do wniosku ze jest to dla niego korzystna wymiana (zwróćcie uwagę na głębię składu która dostaje) to może zalożyć ze wie co robi

 

Mam wrażenie ze tutaj każdy na siłę próbuje sprowadzić wymianę do swojego punktu widzenia i oceny zawodników a przecież chodzi o to ze każdy ma inny i to właśnie czy ma rację czy nie decyduje o zwycięstwie

a Myles Turner to nie moze byc keeperem na lata ? Szanujmy sie na ta chwile Turner zjada Embiida w statach a tez raczej gorszy nie bedzie w nastepnych latach. U Embiida na razie dochodzi kwestia zdrowia.Tak na prawde gm co bierze georga i turnera ustawia siebie na ten sezon i ma bardzo dobrego keepera na nastepny.

To chyba mamy inne pojęcie zjada bo w średnich statkach Embild ma więcej punktów zbiórek trojek i asyst

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George+Turner za Hooda+Embiida+Belladonnę+Jamala. Teraz to już poszło po bandzie.

 

Po bandzie to będzie, gdy będzie weto :P i się okaże, że nie można robić keeperowych wymian teraz za przyszłość...

 

 

Też chciałbym wiedzieć, w czym Embiid lepszy od Mylesa Turnera, który jest cholernie intrygującym zawodnikiem.

 

Uważam ze sufit Embild w ataku jest dużo wyżej i bedzie duzo lepszy pod wzgledem punjtow a Turner jest wyżej do Embild jedynie ze względu na straty ale to moje zdanie

 

To chyba mamy inne pojęcie zjada bo w średnich statkach Embild ma więcej punktów zbiórek trojek i asyst

 

Właśnie dlatego weto to delikatna sprawa, bo sprawa gustów: dla niektórych Embiid > Turner, dla niektórych odwrotnie :P dlatego 5 osób wystarczające do weta to zdecydowanie za mało... tzn. że 1/4 ligi uzna, że wymiana jest nierówna i ta wymiana nie przejdzie :P ja uważam tę wymianę za wymianę dużego kalibru (przez to tyle kontrowersji), ale ciekawą i osobiście nie mam pojęcia na ten moment, kto zrobi lepszy deal :P poza tym może być taka sytuacja (bo to keeper), że obie strony zrobią dobrą wymianę (jeden wygra ten sezon, a następny z keeperami będzie w top3 w następnym sezonie). Ludzie, którzy chcą wetować, to prawdopodobnie osoby, które walczą o czołowe miejsca, którym nie podoba się wzmocnienie Toronto i zwiększenie szans na mistrzostwo w tym sezonie... i takie osoby "na siłę" próbują znaleźć nierówność w tej wymianie, aby uzasadnić weto (choć niektórzy klikną i nic nie skomentują). Dla mnie wymiana jest normalna i nie ma żadnego powodu do weta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ludzie, którzy chcą wetować, to prawdopodobnie osoby, które walczą o czołowe miejsca, którym nie podoba się wzmocnienie Toronto i zwiększenie szans na mistrzostwo w tym sezonie... i takie osoby "na siłę" próbują znaleźć nierówność w tej wymianie, aby uzasadnić weto (choć niektórzy klikną i nic nie skomentują). Dla mnie wymiana jest normalna i nie ma żadnego powodu do weta.

Zieeeeew... I znowu to samo, to się już po prostu staje nudne, wymyślcie co innego, bo powtarzacie to jak mantrę i myślicie, że każda bzdura powtarzana kilka razy stanie się prawdą...

Poza tym kto tu chce to wetować? Przewrażliwieni nie jesteście na tym punkcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej po prostu zdziwiło, że ktoś określa tą wymianę "pójściem po bandzie" co odczytałem jako coś jeszcze bardziej nierównego niz dotychczasowo zawetowane wymiany.

 

Uważam, ze można tą wymianę łatwo bronic w obie strony a kto na tym zyska czas pokaże. Ja wiem dlaczego zaproponowałem ta wymianę i podejrzewam, że druga strona też wie dlaczego ją zaakceptowała. Udowadnianie sobie teraz po 70 meczach Turnera i 10 Embilda w lidze kto będzie lepszym graczem w perspektywie chociażby dwóch najbliższych sezonów jest zwykłym wróżeniem z fusów. Ktos uważa tak, ktoś inaczej i dla mnie to jest sedno tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jak tego nie zawetujecie to ja nie kumam już kiedy Wy wciskacie ten przycisk :)

 

Dla mnie to najbardziej nierówna wymiana z tych wszystkich, które były do tej pory :) i najbardziej wpływająca na ligę. Moim zdaniem po tym dealu kończymy sezon i Toronto można ogłosić mistrzem :) ładnie to będzie teraz wyglądać. gramy 8 zawodnikami, a będzie miał w składzie 3xtop20 (Turner, George, Lillard) do tego do tego Griffin, Howard i Gordon i dwa pozostałe sloty spokojnie uzupełni. Taka ciekawostka żeby wydraftować taki skład trzeba by 210$ na samych tych 6 graczy wydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jak tego nie zawetujecie to ja nie kumam już kiedy Wy wciskacie ten przycisk :smile:

 

Dla mnie to najbardziej nierówna wymiana z tych wszystkich, które były do tej pory  :smile: i najbardziej wpływająca na ligę. Moim zdaniem po tym dealu kończymy sezon i Toronto można ogłosić mistrzem :smile: ładnie to będzie teraz wyglądać. gramy 8 zawodnikami, a będzie miał w składzie 3xtop20 (Turner, George, Lillard) do tego do tego Griffin, Howard i Gordon i dwa pozostałe sloty spokojnie uzupełni. Taka ciekawostka żeby wydraftować taki skład trzeba by 210$ na samych tych 6 graczy wydać :smile:

 

nie tylko mistrz na ten rok ale ma młody skład - oprócz Howarda i na kolejne lata spory faworyt to będzie

 

jaki póki co jest status? ile poszło vet? dużo brakuje do 5? bo się wacham - jak mój głos ma coś zmienić to wolałbym wiedzieć niż sobie ot tak kliknać

z jednej strony gościu za duzo oddaje na tu i teraz ale Embid to może być top3 gracz za 2-3 lata

 

 

btw po co nam dwa tematy skoro w jednym i w drugim piszemy o tym samym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę. Toronto z takim teamem byłoby mistrzem. Tylko, że mi akurat trudno wetować, bo będziecie mieli argument, że ten trejd nie jest mi po drodze.

 

nie tylko mistrz na ten rok ale ma młody skład - oprócz Howarda i na kolejne lata spory faworyt to będzi

 

btw po co nam dwa tematy skoro w jednym i w drugim piszemy o tym samym? 

 

Na razie Toronto jest na 2.miejscu, na pierwszym jest Golden State, które rozegrało 9 meczy mniej niż Toronto, więc nie byłbym taki pewny, że Toronto będzie mistrzem, ale na pewno zwiększy swoje szanse... na tym polega wymiana teraz za przyszłość, by teraz polepszyć skład, a oddać keeperów (Embiid i Hood). Czy Toronto będzie faworytem na przyszłe lata? Na razie trudno oceniać, skoro jeszcze ten sezon się nie skończył i nie wiemy, kto będzie opłacalnym keeperem, ale w keeperze kusi perspektywa zwycięskiego składu i przedłużaniu zawodników (czasem za zbyt drogie ceny).

 

Mamy 2 tematy, bo w jednym (w tym) jest ankieta odnośnie weta, w której na razie wynik 7-5 za utrzymaniem weta, a drugi temat to po prostu liga keeper#2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Wy czytacie co piszecie?

Przyczyną beta nie jest wymiana tylko wzmocnienie teamu bedacego na drugim miejscu lub cena całego składu po wymianach? ???

Tzn ze żeby sprzedać Embild mam go oddać za zawodnika wartego 22 dolary bo dobrze oceniłem ze jego wartość jest większa niż na drafcie?to jakaś kpina

Nie widzę jednego sensownego argumentu przeciw tej wymianie

Gość mając płytki skład dostaje 4 gościany którzy mogą u niego występować to po pierwsze

Po drugie dostaje faceta z potencjalnie najwyższym upsidem w dodatku bardzo taniego na kolejne lata

O czym Wy piszecie poza tym kto widział żeby ktoś wygrał ligę po 10 meczach a kontuzje spadki i wzrosty formy o czym my wogole rozmawiamy

Celem tej zabawy dla przypomnienie jest wybieranie jak najlepszych zawodników a projekcje i co za tym idzie ceny na drafcie są wynikiem przewidywań co mnie obchodzi kto za kogo ile zapłacił?

Można na pewno złożyć wygrywając team który był na drafcie warty mniej niż 150 ale kto to wszystko trafi?

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja się tak szybko nie poddam i zamierzam walczyć o mistrza ze Stryderem i pozostałymi. Ten kto gra w FB dobrze wie, że w połowie listopada to sobie można wróżyć...

Nic nie vetowałem do tej pory i nie zamierzam i teraz. 

Zachęcam też wszystkich pozostałych 18 GMów do nie składania broni i spokojne zanalizowanie swoich plusów i minusów oraz walkę do końca. Sezon się dopiero zaczyna!

Edytowane przez Masud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a podobno jesteś za usunięciem veta, to jak jest w końcu?

 

Cóż ja mogę powiedzieć? W kilku ligach już grałem i o ile dobrze pamiętam, jedynym moim vetem była wymiana w której jedna ze stron przez pomyłkę ją zaakceptowała i sama o to veto poprosiła. Generalnie wychodzę z założenia, że ludzie wiedzą co robią, ale ta wymiana jest mocna i nie wiem, czy nie zmienię zdania w tej kwestii.

 

 

Możesz rozwinąc co w tym tradzie jest takiego po bandzie?

 

Uważam, że ta wymiana jest najbardziej jednostronna z dotychczasowych. Dostajesz Turnera, który ma 20 lat, miażdży na ten moment Embiida jeśli chodzi o produkcję, był od niego droższy o marne 5 baksów, a jego zdrowie jest sprawdzone na tyle, żeby nie drżeć o jakąś kontuzję przy każdym kontakcie z parkietem. Krótko mówiąc - pewny keeper, Embiid? Ja rozumiem, że ktoś mógł się zakochać, ale gość zagrał w tej lidze 7 meczów, a ze swoim lekarzem jest tak zaprzyjaźniony, że zaprasza go do domu na święta. Równie dobrze może się okazać, że za 2 tygodnie kolega jordan zostanie z tymi zapchajdziurami i Hoodem jak z gołą dupą w lesie, bo Joel się weźmie i połamie. Chyba nikt by w ciężkim szoku nie był. Właśnie, Hood. Jaki z niego keeper? Kosztował 21 dolców, nie produkuje na poziomie top50 i tak naprawdę poza FT% trudno znaleźć element w którym mógłby się poprawić. To już George bardziej pachnie keeperem, bo kosztował 50$ i ma potencjał na top10. Reasumując, Twój zysk na ten sezon jest ogromny, a patrząc przyszłościowo, można postawić jedynie giga znak zapytania (zdrowie Embiida, upside Turnera, który może nie jest tak duży jak u Joela, ale gość ma potencjał na top10 i jest bardzo wygodny w budowaniu składu). Także tak.

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem wcześniej zdrowie Embilda jest tutaj tak naprawde ryzykiem ale generalnie ma taka sama szanse sie polamac jak kazdy inny. To jasne ze jesli ktorykolwiek z 4 podstawowych graczy tej wymiany sie polamie to druga strona wyjdzie na tym mocno do przodu.

 

Powiedz mi wg takiej teorii ile wart jest Embild skoro nie goscia z drugiej dziesiatki? skoro sam idzie na ROTY i majac restrykcje minutowe kreci stasy na poziomie top 100 a jego per 36 jest na jakims chorym poziomie tu mowie z glowy ale podawali cos 32 ppg 13rpg 3,5 blk rzuca trojki i ma 80% z FT.

Zobacz statystyki turnera z poczatku jego rookie sezon i powiedz mi ze to goscie o takim samym potencjale.

Ja w kazdym razie gdyby byla propozycja wymiany Embilda za Turnera na pewno bym sie nie zgodzil i ryzykowal z Embildem bo jego sufit jest top 3 jak dla mnie.

 

Tylko ze ja ta wymiane widze inaczej i zeby bylo prosciej rozloz to na Embild za PG i druga wymiana Turner za Hooda plus Crawford plus Delavedowa gdy chodzi Ci o poszerzenie rotacji. Chcesz mi powiedzieć ze nie potrafisz wskazac plusow dla obu stron obu tych wymian i uważasz je za walek lub cos nadającego się pod veto?

 

Dla mnie masz proste - gwiazda ale nie z pierwszego topu tylko ok 10-15 za keepera który w przyszłym roku może kosztowac jak KAT w tym i to nie keepera jak Simmons który nie zagral meczu ale gościa którym zachwyca się masa ekspertow w stanach  i którego jedynym znakiem zapytania jest zdrowie.

Drugi człon to rozmienienie dobrego młodego prospekta bedacego top 30 za 3 gości do pierwszego składu w tym hooda który sam jest aktualnie w top 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem wcześniej zdrowie Embilda jest tutaj tak naprawde ryzykiem ale generalnie ma taka sama szanse sie polamac jak kazdy inny. To jasne ze jesli ktorykolwiek z 4 podstawowych graczy tej wymiany sie polamie to druga strona wyjdzie na tym mocno do przodu.

 

Nie, nie taką samą. Nie przy jego historii i stylu gry połączonym z gabarytami.

 

 

skoro sam idzie na ROTY i majac restrykcje minutowe kreci stasy na poziomie top 100 a jego per 36 jest na jakims chorym poziomie tu mowie z glowy ale podawali cos 32 ppg 13rpg 3,5 blk rzuca trojki i ma 80% z FT.

 

Per 36 łapie też 6 fauli (prawdopodobnie nie cisnąłby tak z blokami, gdyby wisiało nad nim foul trouble) i 8 strat. Weź jakiegoś PG do niego dopasuj i tankuj straty. Tak tylko wspomnę, że Cousins rok temu kręcił 27ppg, 12rpg, 3apg, combo spg+bpg na poziomie 3, rzucał trójki, a ledwo zmieścił się w top30, bo robił po 4 straty w meczu. Imo z Embiidem może być podobnie w najbliższych latach, dlatego w ten jego top3 czy tam top1 potencjał, średnio wierzę mimo wszystko. Po prostu ma taki styl gry, który uniemożliwia zejście nisko ze stratami.

 

 

druga wymiana Turner za Hooda plus Crawford plus Delavedowa gdy chodzi Ci o poszerzenie rotacji. Chcesz mi powiedzieć ze nie potrafisz wskazac plusow dla obu stron obu tych wymian i uważasz je za walek lub cos nadającego się pod veto?

 

Nie lepiej poszerzyć rotację leżącymi na FA Ennisem i np. Hendersonem?

 

 

 

Zobacz statystyki turnera z poczatku jego rookie sezon i powiedz mi ze to goscie o takim samym potencjale.

 

 

 

 

Turner miał 19 lat w swoim rookie season. Embiid niedługo będzie miał 23. Przez dwa lata leczył kontuzję, ale przecież nie leżał przez cały ten czas na kanapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.