Skocz do zawartości

Nowe Cavs.e-nba.pl!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wielkim wrażeniem, brawa za pomysłowość i wykonaną pracę.

 

+ To co mi sie najbardziej podoba to wielka przejrzystość i prostota strony, polączona z ładną i kolorową grafiką oraz funkcjonalnoscią.

 

+ Te menu po lewej jest świetne i przypomina starą, starą grafikę na xcomie oraz nba.com - taki powrót do retro i wielki plus za to.

 

+ Fajnie tez newsy od siebie oddzielone no i pomysł z tymi trzema na samym dole kapitalny, podkreśla informacyjny charakter strony. Aż zazdroszczę ;)

 

+ Kolejny plus to dostosowanie grafiki do tego, żeby ładnie się prezentowała na wyższych rozdzielczościach czyli np. takiej jak ja mam 1280*1024.

 

- Nie podoba mi sie natomiast same logo, napis NBA EC Champions bym usunął, nazwę strony dał większą, logo też i bez tego efektu wypukłości na nim (albo z mniejszym), a te strzałki zostawił nieruchome w spokoju, skoro buttony już się zmieniają po najechaniu.

 

Podsumowując - jeszcze raz gratuluje. A jak zawsze mówię - najważniejsza jest informacja i szybkość jej przekazywania, a nie layout, wiec róbcie dalej z tymi informacjami taką dobrą robotę jaką robiliście dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w 100% zgadzam z Monty'm. Strona jest świetnie zrobiona jeśli chodzi o funkcjonalność i przedstawienie informacji, a przecież o to wam chodzi :wink: Ogólnie wygląda całkiem w porządku, przejrzyście i czytelnie.

Widać jednak niedociągnięcia ze strony graficznej. Całe górne logo jest, lekko mówiąc, słabe. Mi również nie podobają się te ruchome strzałki. Nie mają tej klasy co reszta strony. Tak więc zmieniłbym całe górne logo, ale przecież to nie design jest najważniejszy na takiej stronie.

Ogólnie jednak gratuluje udanej zmiany na pewno na lepsze. Teraz tylko utrzymajcie albo jeszcze pójdźcie do przodu z newsami i będę pod jeszcze większym wrażeniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumbas ty nie krytykuj, pierw usuń ten spam w komentarzach u siebie .. (może czas zmienić system newsów?) i logo wstaw swfobjectem bo trzeba klikać by aktywować :wink:

 

Strona Cavs fajna, przejrzysta ale logo jakieś dziwne.. i dajcie innego LBJ bo to jego zdjecie jest wszędzieeeeeeeeee :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Wam się podoba :-) Czekamy na więcej opinii :-) Mi jako redaktorowi odpowiada to co jest teraz, zamierzamy jeszcze popracować :) To na pewno nie koniec nowości, w trakcie trwania serwisu jeszcze powinny dojść jakieś dodatki ;]

 

P.S Koledzy to jakie logo byście zaserwowali ;p (wicked)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Koledzy to jakie logo byście zaserwowali ;p (wicked)

Nie chodzi o całkowitą zmianę układu czy pomysłu na logo. Po prostu dopracowałbym coś w stylu tego co jest.

Dokładnie, kilka poprawek wystarczy.

 

Gumbas ty nie krytykuj, pierw usuń ten spam w komentarzach u siebie .. (może czas zmienić system newsów?) i logo wstaw swfobjectem bo trzeba klikać by aktywować :wink:

 

Strona Cavs fajna, przejrzysta ale logo jakieś dziwne.. i dajcie innego LBJ bo to jego zdjecie jest wszędzieeeeeeeeee :?

Cicho ty hipokryto! Nad spamem już ktoś pracuje i wkrótce zostanie zablokowany. System nie ma z tym nic wspólnego.

 

E tam grafa., logo, menu i kilka innych obrazkow obok, jak każde inne. Najważniejszy jest mój powrót a nie jakieś tam detale graficzne, to tylko przystawki do dania głównego, czyli nowego i jedynego felietonisty na tej stronie. ;] ;)

Zwiastuje szybki i bolesny koniec Waszej strony :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Tak traducyjnie, bez żadnych niepotrzebnych "dupereli" :) Fajnie rozplanowana ta część z newsami.

 

P.S. Wyłapałem wielki BŁĄD-Bulls w tabeli "Dywizja Centralna" mają 48 zwycięstw i 32 porażki co daje razem 80 meczów, a ile powinno być wszyscy wiemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Tak traducyjnie, bez żadnych niepotrzebnych "dupereli" :) Fajnie rozplanowana ta część z newsami.

 

P.S. Wyłapałem wielki BŁĄD-Bulls w tabeli "Dywizja Centralna" mają 48 zwycięstw i 32 porażki co daje razem 80 meczów, a ile powinno być wszyscy wiemy :mrgreen:

Wczoraj już edytowalem ten bład, ale musialem zrobic cos nie tak :lol: Ale dzięki za cenną uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Lucasso już nie odpiszesz? ;)

Lucc, mordo ty moja :D

 

Zwiastuje szybki i bolesny koniec Waszej strony Twisted Evil

Czy Sixers.e-nba.pl> Cavs.e-nba.pl wróci? Zdecyduj TY! 21 października głosując na listę numer 6. ;]

 

PS. Dobra już więcej nie nabijam, jutro zajmę się już poważnym pisaniem w innych tematach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.