Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Najlepsze skarpetki do gry?

skarpetki akcesoria zakupy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarskoscWatroby

MarskoscWatroby
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 20:44

Polecacie jakieś konkretne? (Wiadomo, tu każdy włącza wrażliwość swojej stopy) Mnie najbardziej przypasowały kupione przez internet grube, naprawdę grube Nike. Niestety ometkowanie wyrzuciłem, a nigdzie nie widzę do dorwania takich samych. Próbuję to z adidasem, to z innymi Nike niby pod basket (chociaż nie Dri-Fit), ale dalej muszę się zadowolić tylko jedną świetną parą. Najchętniej szukałbym skarów grubych (frotte?), które mają większość bawełny w składzie, źle reaguję na sztuczne materiały.

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Elwood

Elwood

Super-Star

• Użytkownik
  • 2640 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 21:14

Polecam czyste.

Fat Lever 86-87, Kevin Willis 91-92; Elgin Baylor 61-62; Purvis Short 84-85; Michael Adams 90-91;

Terry Cummings 84-85; Jeff Ruland 83-84

#3 Masud

Masud

6th Man

• Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 23:06

Komputerówki Nike będą dobre zwłaszcza do dwutaktu, sprawdzają się też na zasłonach. Z kolei mocno kolorowe podkolanówki Adasia jak znalazł do streetballa na ośce, zwłaszcza 1on1.

#4 MarskoscWatroby

MarskoscWatroby
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 07:11

xD, no tak

#5 artyshock

artyshock
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 17:01

nikowskie dri-fit zawierają wydaje się że 60% bawełny. albo Nike Lightweight Crew, są grubsze niż z serii Dri-fit. w promocji http://promocodius.c...ops/nike-kupony wziąłem parę za 29 zł

#6 badboys2

badboys2

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6977 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 22:03

smiejcie sie ale skarpetki robia robote:)

wazne by byly grube.

te od nike do kosza sa spoko, mozna tanio znalezc w outletach

bardzo fajne sa od stance'a, niestety te przeznaczone do grania kosztuja ok 80zl

mam u siebie 2 pary oficjalnych skarpetek meczowych nba sprzed epoki stance'a, w zasadzie to zwykle bardzo grube skarpety,

mozna spokojnie kupic na ebayu za kilkanascie $

generalnie warto wydac troche kasy by miec 2/3 pary do grania. nigdy nie zwracalem uwagi na skerpetki, swego czasu gralem w cienkich stopkach z h&m i dalo sie:D ale odkad dostalem grube koszykarskie skonczyly sie problemy z przetarciami i odciskami...

Jeziorany Podcast

"If you throw an elbow into Ron Artest's chest, do you know who you're hitting?" thank u metta!

#7 bartekciul

bartekciul
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 07:40

Grube i dość długie, ja posiadam z nike i są warte swojej ceny

Przeczytaj o efektach lasera Vectus w depilacji - https://pieknojestwt...erowa-vectus-2/

#8 Rrj22

Rrj22
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 10:26

Zawsze gram w zwykłych, długich z Nike

#9 LeBread

LeBread
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 09:38

Ja zwykle kupuję w Croppie, od biedy po prostu jakieś grube no-name'y.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skarpetki, akcesoria, zakupy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych