Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na jaki mecz warto się wybrać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kasia33

Kasia33
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 15:55

Hej,

Jestem bardzo zielona w temacie koszykówki, ale mam kolegę wielkiego fana. Niedługo ma urodziny i w związku z tym chciałabym kupić mu bilet na jakiś ważny mecz. Tylko kompletnie nie wiem na jaki mecz warto pójść i kiedy takie mecze się odbywają. Moglibyście mi pomóc?

Jakie mecze są istotne w Polskiej Lidze Koszykówki? Czy jakieś odbywają się jeszcze w tym roku? 

Najlepszy sklep koszykarski

#2 TuPalnik

TuPalnik

All-Star

• Użytkownik
  • 1349 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 16:19

Hej,

Jestem bardzo zielona w temacie koszykówki, ale mam kolegę wielkiego fana. Niedługo ma urodziny i w związku z tym chciałabym kupić mu bilet na jakiś ważny mecz. Tylko kompletnie nie wiem na jaki mecz warto pójść i kiedy takie mecze się odbywają. Moglibyście mi pomóc?

Jakie mecze są istotne w Polskiej Lidze Koszykówki? Czy jakieś odbywają się jeszcze w tym roku?

Najlepiej idźcie na jakiś mecz Stelmetu Zielona Góra. Najlepiej na mecz z liderem tabeli ( Toruń) - mecz 7 stycznia w Zielonej Górze. Inną opcją jest mecz z inną bardzo mocną drużyną grającą w lidze mistrzów - Rosą Radom. Mecz 22 stycznia ale nie pamiętam czy w ZG czy Radomiu.

Użytkownik TuPalnik edytował ten post 13 grudzień 2016 - 16:20

#3 Raven2156

Raven2156

Starter

• Użytkownik
  • 753 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 16:39

Zgaduję, że odległość też ma znaczenie. Osobiście mam dość blisko do Zielonej Góry, więc na takie mecze jeżdżę, ale przecież nie będziesz jechała przez pół Polski żeby zobaczyć akurat tą drużynę! :grin:

Polecam stronę Polskiej Ligi Koszykówki - http://plk.pl/ na której znajdziesz wszystkie mecze i terminarz, poszukasz mecz drużyny, który odbędzie się w regionie Ci odpowiadającym.

Prawda jest taka, że nie ważne na jaki mecz polskiej ligi kupisz bilety. Chłopak będąc fanem kosza na pewno się ucieszy. ;)

Powodzenia, daj znać na jaki mecz się wybieracie i miłej zabawy! :smile:

Użytkownik Raven2156 edytował ten post 13 grudzień 2016 - 16:40

yug6jch.png

#4 Kasia33

Kasia33
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 18:59

Dziękuje bardzo za tak szybką odpowiedź! Wybrałam ten mecz http://sportowefakty...to-szkla-krosno, bo widzę, że w tabeli drużyna jest wysoko, a akurat tutaj mielibyśmy najbliżej, plus termin jest idealny. Tylko gdzie mogę kupić bilety na ten mecz? Jest jakaś platforma online gdzie można zakupić bilety na ten mecz? :)

#5 SlaKB

SlaKB

Super-Star

• Użytkownik
  • 4832 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 19:04

http://www.mksdabrowa.pl

#6 Kasia33

Kasia33
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 19:13

A jeszcze powiedzcie mi gdzie najlepiej siedzieć na meczu koszykówki? Oczywiście wiem, że jak najniżej, ale z której strony? :D

#7 TuPalnik

TuPalnik

All-Star

• Użytkownik
  • 1349 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 19:16

Na środku 😀 i nigdy za koszem to podstawa. Polskie hale są na tyle małe, że nawet na nieco wyższych poziomach spoko widać.

Użytkownik TuPalnik edytował ten post 13 grudzień 2016 - 19:17

#8 mac

mac

trust the process

• Użytkownik
  • 3309 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Napisano 16 grudzień 2016 - 02:21

mam kolegę wielkiego fana.

Hej, czy ten kolega jest też Twoim chłopakiem?'

Pytam tylko z ciekawości, a mecze polecam te same co userzy wyżej.

Użytkownik mac edytował ten post 16 grudzień 2016 - 05:00

Turbozone_Random%20Drug%20Tests.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych