Skocz do zawartości

All-Star Game 2017


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jako że ruszyły już głosowania na All-Star Game mam do Was parę pytań:

 

- Jakie są wasze typy/głosy na przyszły Mecz Gwiazd? 

- Jakie są wasze typy do poszczególnych konkursów?

 

 

- Czy Marcin Gortat to materiał na All-Star Game?

 

Czytałem, że mają się zmienić zasady głosowania -> http://karolsliwa.blox.pl/2016/12/Zmieni-sie-sposob-wybierania-pierwszych-piatek-do.html

 

Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl na szybko przed meczem w MSG była taka:

Wschód:Irving, Wade, Lebron, Kristaps, Embiid

Zachód: Paul, Curry, Kawhi, Draymond, Anthony Davis

 

Jak teraz na spokojnie myślę to może wymieniłbym Draymonda na DAJ lub Marca i takim meczem (poważnym) bym się jarał. Więc chyba nienajgorsza mnie ta szybka myśl się trafiła.

 

Bardzo podoba mi się zmiana zasad głosowania. Chciałem na Twitterze wyszukać hasztag #nbavote i najpopularniejszy już jest Zaza. Ja wiem, że to cyrk wielki, ale takie traktowanie jeszce ten mechanizm bardziej napędza.

 

Pewnie, jak rok temu, obejrzę tylko slam dunk. No trafiło mi się. Także liczę, że będą znów LaVine i Gordon. Co do bardziej scfi - dziadek Lebron do jasnej cholery. Regular sobie gra na drugim biegu, nie przemęcza się więc mógłby się zebrać. Jest w trakcie kampanii "zatrzymać ulepszony 73-9 superteam i wnioskować o GOAT" to tak ambicjonalnie, skoro Jordan ma, to bym na jego miejscu ćwiczył te dunki od jutra już. Nie oszukujmy się, nazwisko by mu dużo pomogło. Cmon LeBron.

 

PS fajnie by było w 3 pt contest zobaczyć jak się Curry z Klayem i Durantem żyłują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się zmiana zasad głosowania. Chciałem na Twitterze wyszukać hasztag #nbavote i najpopularniejszy już jest Zaza. Ja wiem, że to cyrk wielki, ale takie traktowanie jeszce ten mechanizm bardziej napędza.

 

 

#nbavote było z tego co kojarzę w zeszłym roku i wtedy faktycznie Zaza był najpopularniejszy. Chyba że w tym roku znów jest ten sam hashtag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy grają na razie poziomie ASG?

Bo do tego się sprowadza wątek

grają dużo poniżej swojego poziomu

ergo

piach

Wall: 23/10/4/2 na 46%fg najlepsze staty w karierze

 

Beal: 22ppg na 46%fg i 39% za 3 zdecydowanie najlepszy sezon

 

Gorti to niszowy grajek, ale zaskakuje regularnoścuą i lajtowo kręci DD

 

o ile Beal nie ma jeszcze wyrobionej marki, to Wall będzie walczył z Kembą, bo IT Irvinga i Lowrygo raczej nie przeskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy grają na razie poziomie ASG?

Bo do tego się sprowadza wątek

grają dużo poniżej swojego poziomu

ergo

piach

 

Ok, to dajesz 5 pg/sg, którzy grają indywidualnie na wyższym poziomie w tym sezonie od Walla.

Isaiah Thomas aka DRPM poza top400? :)

 

Lowry wchodzi

Kyrie wchodzi

DeRozan wchodzi

Wall wchodzi

 

O resztę miejsc z pg/sg walczą Isaiah Thomas, Kemba, Wade, Beal, Dragić? może, Avery Bradley? może.

 

Wall to pewniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to dajesz 5 pg/sg, którzy grają indywidualnie na wyższym poziomie w tym sezonie od Walla.

Isaiah Thomas aka DRPM poza top400? :smile:

 

Lowry wchodzi

Kyrie wchodzi

DeRozan wchodzi

Wall wchodzi

 

O resztę miejsc z pg/sg walczą Isaiah Thomas, Kemba, Wade, Beal, Dragić? może, Avery Bradley? może.

 

Wall to pewniak.

Jestem absolutnie pewny bez szukania, że nigdy nie było przypadku, że 27ppg scorer nie został wybrany do ASG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.