Skocz do zawartości

Największy talent młodego pokolenia


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Clarkson w ciągu ostatnich dwóch lat

Hood, Hill, Irving a nawet Thomas zyskiwali po odejściu z Cavs ewentualnie tracili na efG po przyjściu

 

@ Ignazz

 

Takie czysto osobiste pytanie

 

Czy Ty masz jakiś nieustający kompleks Lakers bo odkąd poszło info ,że Kawhi woli Lakers od Spurs to wpadasz w każdy możliwy temat i dopieprzasz się do opinii fanów Lakers. Każesz im coś udowadniać itp

 

Nie idź tą drogą

 

 

ja już z Leonardem dawno dałem sobie spokój i oświadczenie że może zagra za rok w Lakers nic nie ma do tego że "wpadam" na ciągłe przecenianie nazwisk z klubu Lakers przez część fanow LA.

 

Na dzień dzisiejszy wcale Leonard nie jest bliżej Lakers niż Clippers i może Ely " nic osobistego" za bardzo przedkładasz swoją miarę Hay vs Boston ( który w czasach Birda uwiielbiałeś) aby TEZA się trzymała kupy...

 

tak, mam problem z wpisami fanów Lakers ale ze wzgledu na niesamowite faworyzowanie swoich... zaczęło się od Smusha Parkera poprzez wpisu o Russelku, mega chwlonego Nance'a i jeszcze bardziej Randla a od dwóch lat Ingrama ...

 

przepraszam że nudzę... ale nudne to chyba są te jednostronne różowokularowe oceny a nie moje "dopieprzanie"

pisałem o tym wcześniej także zanim Leoanrd powiedział... boli mnie noga .. a gdy się uderzył w głowę dodał jeszcze ... Lakers

żadna mentalna zemsta za Leonarda... serio...

 

Ely... też stawiasz Ingrama numer 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram nie jest u mnie  nr 1 ale naprawdę zostawiam fanom danej organizacji prawo do posiadania różowych okularów

 

Sam dostawałem po głowie przed sezonem za wiarę w Mitchella. Nie widze powodów by tak emocjonalnie podchodzić do tego, że dla fana Lakers Ingram jest nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram nie jest u mnie nr 1 ale naprawdę zostawiam fanom danej organizacji prawo do posiadania różowych okularów

 

Sam dostawałem po głowie przed sezonem za wiarę w Mitchella. Nie widze powodów by tak emocjonalnie podchodzić do tego, że dla fana Lakers Ingram jest nr 1

Ale powinieneś przynajmniej się obruszyć ( nie mówie żeby piany dostać od razu ) na Mitchella w tier II. To już jest lekka kpina. Mitchel jeden sezon. Ingram 2 sezony i tier I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zamiast walić jakieś farmazony i hejty zobacz co napisałem.

 

Tylko spytałem czy tier 1 jest ok.

 

Daleko tu do hejtu czy zakompleksionego wpisu.

 

Murray ze spurs mimo ze jest bardzo dobrym obrońca w lato pracuje nad rzutem i prowadzeniem gry o czym na razie nie za bardzo miał pojęcie nie jest chwalony na wyrost tylko spokojnie czekam.

 

Rozan którego tu w sumie na forum nikt nie lubi może wejść w nowym zespole fajnie ofensywnie w sezon i tylko o tym wspominam na tle ogólnej negacji jego przydatności bo dał plamę w Po

 

Gay w końcu zdrowy gdzie zrzucił 5-6 kg tez ma apetyt na dobry sezon już w czasach Toronto mimo ze grał na minusie lubiłem go ale z ocena się wstrzymuje.

 

Jest radość w SĄ z Walkera 4 który nazwany był 2 stealem draftu ja jednak poczekam aż zagra i pokaże pod Popem przydatność.

 

Jedni piszą o super prospekcie a ja sobie patrzę czy Pop do do GL nie pisle.

 

Staram się w wywarzony sposób pisać o spurs i kibicuje im przecież długo.

 

Dlatego od innych tych z doświadczeniem userow choć trochę przyzwoitości oczekuje.

 

January ma obszerna wiedzę bo widzę to jak zorganizowany jest w beGM ale tu jest zanik prądu jeżeli chodzi o powściągliwość.

 

To już chyba @J twoja 5 miłość na razie niespełniona.

 

gdy dodasz do tego naginanie statow pod tezę 67% i z mojego spokojnego punktu widzenia spore wychwalanie swoich to rysuje się słaby obraz.

 

Powtórzę. Nie jest moja intencja wyśmiewać kogokolwiek ale nie zgodzę się na zakładanie mi kagańca pod przykrywka ze ze mną jest coś nie tego. Ze mam kompleks. Ze nie mogę przeboleć Leonarda. Itp.

Nie lubię takiej narracji bo mija się z prawda.

 

 

Obecne spurs jest najciekawszym zespołem od bjutyfulgejm 2013 wiec może być seed 3 jak i 11.

Ps farmazony i hejty to chodzi mi o moje wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Btw jeśli Simmons zacznie rzucać za 3 to klękajcie narody, bo nie ma większego talentu w lidze.

Najpierw niech trenerzy i on sam zdecydują czy będzie rzucał prawą czy lewą ręką, a dopiero potem rozmawiajmy dalej... bo widoczne tu złożenie się do jumpera to Lonzo przypomina, tylko że on rękę zmienia a nie pozycję ręki :)

https://www.instagram.com/p/Bm3ut53nWs_/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=y2od7pwxygrv

 

BTW. Jego ciąg na kosz jest niesamowity, przypomina mi w tym Kobasa czy Vinca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że takie rankingi TOP25 under 25 sa oparte na wróżbictwie bo

 

W styczniu widziałem taki ranking gdzie w TOP25 nie było Mitchella

Bo rok temu nikt by nie dał wysoko Jaylena Browna za to 2 lata temu wysoko byłby Myles Turner

Tyle że ten pierwszy zrobił duży skok w drugim sezonie a ten drugi to chyba się nawet cofnął w rozwoju w sezonie 2 i 3

 

Prawda jest taka,że nawet Mitchell jeśli nie dołoży pewnego rzutu po koźle to nie wskoczy na żadną półke TOP10 TOP20 itp

Ben Simmons jak nie dołoży choćby floatera to tez będzie miał ciężko bo się obrony będą ustawiały pod jego wjazdy .. Dobrze że jeszcze wymusza dużo błędów rywali w ataku dzięki czemu zdobywa dużo pkt z kontr no ale Clydem Drexlerem to on  w tej dziedzinie nie jest

 

Ogólnie każdy z młodziaków musi coś poprawić ale cięzko przewidzieć który z nich zrobi skokowy postęp niczym Wade w swoim drugim sezonie

Dlatego nie ma co bić Januarego za Ingrama bo ten jakieś tam postępy robi

 

UPDATE

 

@ January

 

Exum per SecondSpectrum

 

15 drived per 36

fg 54,7%

i 2,66 A/To

 

Czyli lepsze staty od elitarnego wg Ciebie Ingrama. Czy to oznacza, że Jazz ma superstara in the making? Bo wjazdy robi lepiej od Ingrama? Bo on oprócz wjazdów ma jeszcze obrone na wysokim poziomie

 

Inna sprawa, że pierwszy krok Dante to jest chyba TOP10 NBA. Facet jest niesamowicie szybki ale bez pull upu nie ma szans by wskoczył na półkę wyżej

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny clickbait jak oglądałem wcześniej, myślałem, że będzie coś kontrowersyjnego, a tu, że obaj zajebiści. Dzięki, nie wiedziałem. ;]

 

Jokic:

- za często ma momenty, gdzie zadowala się passingiem - nie oglądam regularnie Nuggets, ale nawet w boxscorze widać, że często ma mecze, gdzie odda sobie 9 rzutów, jak będzie grać tak jak w końcówce sezonu (gdzie zwyczajnie n****ał), to za rok nawet z tą swoją obroną będzie na luzie w top10 ligi, ale ciekawe, czy będzie. Uprzedzając, tak, Jokic już teraz jest znakomity w ataku, ale jak chce być anchorem w ataku w playoffach to zamiast oddawać rzuty Willowi Bartonowi czy innemu Wilsonowi Chandlerowi, sam musi je oddawać ;] Bo jednak lepiej, żeby on to robił.

- był w ostatnim sezonie najgorszym rim protectorem w NBA spośród startujących wysokich, trochę dramat, fajnie, że notuje jak na wysokiego dużo steali, ale Kevin Love też notuje, generalnie podobny poziom w defensywie (dobry w teamD, świetny na zbiórce, słaby rim protector, przecietny na pickach) - tutaj nawet ciężko te jego dramatyczne statsy tłumaczyc graniem w Nuggets, bo Plumlee wygląda świetnie jako rim protector, a Jokic ma pod obręcza jakieś 66%FG, to jest z całą sympatią nieporozumienie, gorzej już się nie da. ;]

- będzie miał straszne problemy ze swoim pnr D w playoffach na Zachodzie

 

Ale potencjał dirkowy bez dwóch zdań

 

Embiid:

- blabla, zdrowie, co tu więcej pisać

- blabla, kondycja, co tu więcej pisać (po przepracowanym w pełni offseason będzie z tym raczej dobrze, przypomnę, że on rok temu opuścił nawet pierwszy mecz w preseasonie i grał przez to na restrykcjach na starcie sezonu, teraz gra sobie w piłkę w Kamerunie ;])

- słaby fit z Simmonsem 

- zobaczymy w sezonie, jak po w pełni przepracowanym offseason będzie wyglądać jako anchor ataku, jego boxscore statsy nie są tak imponujące, bo notuje dużo strat, ale, przynajmniej w RS, Sixers mieli świetny atak z nim jako centralną postacią - ale nie był na tyle dobry, żeby robić taki impakt w playoffach

- trójka, ballhandling, low post - albo on, albo Hanlen mówili, że na tym się skupiają, bez żadnego zaskoczenia tutaj, jak chce być ścisłą czołówką w ataku to po prostu musi to poprawić, 31%, 4tov na mecz i momentami niepotrzebne rzucanie jumperów - tak to wyglądało w minionym roku 

 

Ale potencjał hakeemoolajżułonowy.

 

Jokic jest bezpieczniejszy (zdrowie), Embiid ma większy potencjał i różnica w PO przez obronę będzie spora jeżeli Jokić się mocno nie poprawi. Te mankamenty Embiida są dużo łatwiejsze do ''wyleczenia'' - jak wróci z trójką z rookie season, to z miejsca będzie 60%TS scorerem, jak zacznie grać więcej na low post, to dorzuci jeszcze 1-2%, jak poprawi handles, radzenie sobie z podwojeniami to zminimalizuje te straty, jak poprawi kondycję to nie będzie miał tych przestojów - nie wiem czy tak będzie, ale z grubsza można sobie to wszystko wyobrazić już za rok. January się dziwił, że ludzie nazywają go drugoroczniakiem, a to właśnie sprowadza się do tego, że niby spędził więcej czasu w NBA, ale przez kontuzje i brak ogrania ma mankamenty drugoroczniaka. ;] On już teraz jest graczem z ~top10 ligi, a ma rezerwy w każdym elemencie gry z tego tytułu. 

 

U serbskiego Gołoty to bardziej skomplikowane, bo Nuggets mają dalej dużo scorerów (tak, liczę, że będzie robić tak jak w końcówce sezonu ~23-12-6, ale w sumie nie wiem czy to ten charakter), dalej mają Malone'a, przeciętny roster w defensywie - Jokic dalej będzie grać w tym samym defensywnym systemie, już nie wspominając, że dużo ciężej poprawić rim protection czy pnr D niż handles - nie mówię, że to niemożliwe, ale tu mam większe wątpliwości, czy Serb może zrobić duży skok w niedługim czasie.

 

Ale obaj będą w top10 ligi IMHO w następnym sezonie. Tzn. w sumie Embiid już jest. ;] Ale Jokic powinien też zostać bardziej doceniony.

 

Tak mnie naszło, i tak mi wyszło.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj BMF, jak coś wrzucam, to się nie zastanawiam czy to zaspokoi Twoje gusta, bo jakbym się o to martwił to bym chyba nic nie wrzucał

 

w tym filmiku poza oczywistościami i cukrowaniem, dość ważna jest kwestia Jokicia w team D, zwłaszcza, to jaki ma instynkt do wyciągania piłek i nie są to gamblingowe steale, myślę, że sporo osób o tym nie wie, a to jest jako taki symptut do dalszej poprawy gry w obronie - szybkie ręce, mam nadzieję, że poza kondycją dużo pracuje nad obroną p&r (praca nóg praca nóg praca nóg) musi nauczyć się też agresywniej contestować rzuty bo w tym jest naprawdę soft

 

jeszcze co do tego:

 

za często ma momenty, gdzie zadowala się passingiem - nie oglądam regularnie Nuggets, ale nawet w boxscorze widać, że często ma mecze, gdzie odda sobie 9 rzutów, jak będzie grać tak jak w końcówce sezonu (gdzie zwyczajnie n****ał), to za rok nawet z tą swoją obroną będzie na luzie w top10 ligi, ale ciekawe, czy będzie. Uprzedzając, tak, Jokic już teraz jest znakomity w ataku, ale jak chce być anchorem w ataku w playoffach to zamiast oddawać rzuty Willowi Bartonowi czy innemu Wilsonowi Chandlerowi, sam musi je oddawać ;] Bo jednak lepiej, żeby on to robił.

myślę, że ten proces cały czas trwa tzn. z każdym miesącu Jok szuka swojej gry i to było doskonale widać w tamtym rs, nie jest mu łatwo przejmować mecze, bo jednak sam zawsze powtarzał, że bardziej cieszą go asysty i zawsze przede wszystkim szuka podania, ale hej, typo w dwa lata zapracował sobie na maxa, stał się supergwiazdą mimo, że w skali świata lokalną but still i jeszcze ma cały czas pracować nad tym, by być jeszcze zajebistrzym, choć generalnie większość adv stats wziął, przeżuł i wypluł no... to może trochę potrwać

 

nie wiem czy różnica 5FGA względem Embiida (per36)to aż taka przepaść i powód do niepokoju, nie widzę problemu aby ten ostatni rzut oddawał Murray czy Harris, oczywiście i Jok też będzie musiał nauczyć się tej roli, ale to jest naprawdę niuans jeśli popatrzymy na sprawę całościowo, to tak jak pisałeś o 23/12/6 , to ja bym spokojnie zaakceptował te solidne 20/12/9, ale podparte progresem w obronie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.