Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ja. Miejsce to samo, co poprzednio. Tym razem zadnej edycji i zabaw z kolorami.

http://www.szak.republika.pl/pawel-2-b.jpg

Wieeeem! Myślałem dłuuuugo i wreszcie sobie przypomniałem. Nie jesteś podobny do żadnej ruskiej mafji. Wyglądasz identycznie jak jak jeden z kolesi z Trzeciego Wymiaru (taki polski zespół HH - "dla mnie masz stajla...", "15stu MC", "Skamieniali"...). Ktoś kojarzy tych kolesi? No skóra zdjęta :) Ty Szak kojarzysz? Nie mam żadnego ich zdjęcia, ale jak będę miał trochę czasu to poszukam :)

 

Hmm, jakos tak mlodo wygladasz... :roll:

Tak wiem, na 18 lat :? Ale mam 20 :)

 

A skoro juz mowa o otylych maniakach komputerowych, to mysle, ze wielu z nas tutaj z checia zobaczylaby jak wyglada Lord

Ktoś wogóle wie cokolwiek o nim? Ja bym z chęcią zobaczył jak wygląda :)

 

No i jest jeszcze pare innych tejemnic do odkrycia. Np. Maxec, Kraszka

Z akcentem na Kraszka :)

 

Postanowilem, ze dodam do tego tematu sonde

Wyjąłeś mi to z mózgu :wink:

 

Na początku sierpnia w Wiśle tzw. Tydzień Kultury Beskidzkiej

Rozumiem, że zwykle grasz jako center :wink:

A swoją drogą, to inaczej Cię pamiętałem :?

 

No to jeszcze dorzucę fotki z poniedziałku jak z ziomami graliśmy w bilard (btw pisałem już kiedyś że jestem rewelacyjnym bilardzistą? 8) )

 

:arrow: http://republika.pl/pietras_com/ja.jpg

 

:arrow: http://republika.pl/pietras_com/IMG_3747.jpg

 

:arrow: http://republika.pl/pietras_com/IMG_3788.jpg

 

Może na tych wyglądam trochę starzej Szaku :) Aczkolwiek często mi się to przydarza, że ludzie nie wierzą ile mam lat. Oprócz ekspedientek w monopolowym. One nigdy mnie nie pytały o dowód :)

 

PS. Mam specjalną proźbę do Spabloo i Mich@lika o zdjęcia. Co prawda Mich@lik dawał już jedno, ale go nie było widać :? A Spabloo studiuje/studiował na tej samej uczelni więc może go kojarzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta twarz postaram sie zapamietac.....

Moją czyli... Przynajmniej będziesz mógł wskazać Spabloo cel ataku :wink:

 

( trzeba eliminowac fanow LA )

Nie zdążycie :!: Wy fani Magic zginiecie pierwsi :twisted: pozatym prawdziwych znawców NBA (czyt. fanów LAL 8) ) będzie zawsze najwięcej :twisted:

 

tyle że niemam konta itd.

Napisałem Ci już na PM - jak coś to służę pomocą :)

 

Szak, wyglądasz identycznie jak jak jeden z kolesi z Trzeciego Wymiaru

Zrobiłem sobie przerwę w nauce i znalazłem (szukałem całą 1 minutę :P ) Oto ten koleś o którym pisałem:

 

http://republika.pl/pietras_com/3_1.jpg (najbardziej z prawej)

http://republika.pl/pietras_com/3_2.jpg (najbardziej z lewej)

http://republika.pl/pietras_com/3_3.jpg

http://republika.pl/pietras_com/3_4.jpg

http://republika.pl/pietras_com/3_5.jpg (najbardziej z lewej)

 

i dla porwnania Szak:

http://www.szak.republika.pl/pawel-2-b.jpg

 

No dla mnie identzcyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze dorzucę fotki z poniedziałku jak z ziomami graliśmy w bilard (btw pisałem już kiedyś że jestem rewelacyjnym bilardzistą? )

Idol czy mi się zdaje? ;)

A Spabloo studiuje/studiował na tej samej uczelni więc może go kojarzę

Studiował ;). Teraz pracuję więc skończyłem się już opierdzielać :|.

 

Oto ja i moja ukochana (upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu ;) ):

:arrow: http://www.strony.it-net.pl/~spabloo/spabloo5.JPG

 

Wbrew pozorom nie stoimy w kolejce do kibla :lol: . Zdjęcie pochodzi z kwietnia (ale ja dostałem je ze 2 dni temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądasz identycznie jak jak jeden z kolesi z Trzeciego Wymiaru

Zobaczylem te zdjecia, co pozniej podales, i wiesz co, jak dla mnie to podobienstwa tam tyle, ze on i ja jestesmy obaj biali. :)

 

Tak wiem, na 18 lat Ale mam 20

Nie o to mi chodzilo. Napisalem, ze jestes mlody, bo myslalalem, ze jestes gdzies w moim wieku. Na te 18 do 20, to akurat wygladasz. Ja tez wygladam mlodziej niz rzeczywiscie mam. Rekordowo ktos raz dal mi 4 lata mniej niz naprawde mialem. Ale to bylo juz jakis czas temu.

 

Jeszcze dwie moje foty. Za duzo tego i tak dalem ostatnio i nie jestem juz taki tajemniczy jak kiedys. :? Na razie daje sobie spokoj. Aha, obiecuje, ze jesli kiedys cos jeszcze dam, to nie bedzie juz robione z reki, bo obczailem juz chyba jak sie w tym aparacie ustawia opoznienie, moze jakies sytuacyjne. :D

http://www.szak.republika.pl/pawel-5.jpg

http://www.szak.republika.pl/pawel-6.jpg

 

Rozumiem, że zwykle grasz jako center

To powyzsze bylo do Key'a. Ja za to wnioskuje, ze chodzi o rugby, jesli jest tam taka pozycja. Ewentualnie "srodkowy-taranujacy" :wink:

 

Oto ja i moja ukochana

Panny gratuluje, a ty zes odwalony jak Bryant na procesie. :) (powaznie, takie mialem pierwsze skojarzenie, jakbym widzial Kobasa i Vanesse, musialem kiedys gdzies widziec podobna fotke, bo jestem wzrokowcem). A z tym nawiazaniem do kibla, to tez mialem podobne, ale to musialbys stac sam, zeby wygladac na ochroniarza tego przybytku na przyklad. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty zes odwalony jak Bryant na procesie.

Wesele było to się odwaliłem :D

A z tym nawiazaniem do kibla, to tez mialem podobne, ale to musialbys stac sam, zeby wygladac na ochroniarza tego przybytku na przyklad.

A widziałeś kiedyś kiblowego w garniturze? To by było niezłe :). A tak w ogóle to zdjęcie jest robione na stołówce, ale nie wiem co jest za tymi drzwiami bo tam nie wchodziłem.

powaznie, takie mialem pierwsze skojarzenie, jakbym widzial Kobasa i Vanesse

Mi sie ta Vanessa kojarzy z wielkim pierścionkiem jaki mąż jej kupił w ramach przeprosin za zdradę. Ble :!: :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mogliśmy się spotkać na rozgrywkach międzywydziałowych w kosza, ale sobie nie przypominam żebyśmy grali przeciw Informatyce.

Mogliśmy, tylko ja nie wiem co Ty studiowałeś :) Ale z tego co pamiętam, to graliśmy z 3 latami (politologia, prawo i jeszcze coś). Wyszliśmy z grupy, ale trafiliśmy na dosyć dobrych (wszyscy mieli jednakowe złóto czarne stroje :shock: ). Ja byłem po całej zimie na basenie, więc miałem problem z przebiegnięciem z jednego kosza pod drugi :? A tak wogóle to odpadliśmy przez sędziów, bo w pierwszym przegranym w grupie meczu sędzia (jeden tylko sędziował :shock: ) był qmplem przeciwników i w przerwach siadał z nimi na ławce i coś się z nas śmiali :evil: No w każdym razie posiniaczeni wracaliśmy do szatni :x

 

Zobaczylem te zdjecia, co pozniej podales, i wiesz co, jak dla mnie to podobienstwa tam tyle, ze on i ja jestesmy obaj biali.

No i łysawi :wink: Nie no, na tamtym zdjęciu (na tym pierwszym) jesteście podobni. Na tych dwóch co teraz zapodałeś, to już może rzeczywiście trochę inaczej wszedłeś. Ale ja tam zostaję przy swoim - Jesteś raperem :roll:

 

Napisalem, ze jestes mlody, bo myslalalem, ze jestes gdzies w moim wieku. gdzies w moim wieku. Na te 18 do 20, to akurat wygladasz. Ja tez wygladam mlodziej niz rzeczywiscie mam

Zdaje się jeszcze studiujesz (a właśnie - co?) a mi wyglądasz na starszego (no chyba, że spadochroniaż :wink: ). To sprecyzuj ten swój wiek. No i to wogóle dla mnie komplement :D bo tzn że poziom merytoryczny moich wypowiedzi jest wysoki 8)

 

Ja za to wnioskuje, ze chodzi o rugby, jesli jest tam taka pozycja. Ewentualnie "srodkowy-taranujacy"

Ja tam za bardzo też się nie znam na rugby, ale nazwa tej pozycji, co ją Szak podałeś, pasuje do Key'a :)

 

Panny gratuluje

Nooo i do tego z Lublina :twisted: hehe, uważaj Spabloo :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam specjalną proźbę do Spabloo i Mich@lika o zdjęcia

Obiecuje, już nie długo..

 

Na początku sierpnia w Wiśle tzw. Tydzień Kultury Beskidzkiej

Qrcze KEY ja tam byłem w połowie sierpnia od 15 do 18 chyba :P Cieszy mnie jednak to ze promujesz e-nba :)

 

Np. Maxec, Kraszka

Z akcentem na Kraszka

Nie poweim, chciałbym zoobaczyc Kraszke... ale Maxec też mnie ciekawi.. jestem ciekawy jego "buźki :P"

 

 

Oto ja i moja ukochana

Nie powiem, forumowicze e-nba nieźle, ci którzy mają juz zony i zapodali ich fotki... no nie powiem.. ładne towarzyszki życia.. :wink:

 

 

Jutro albo pojutrze zapodam moje foto :)

 

PiSs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadliśmy przez sędziów, bo w pierwszym przegranym w grupie meczu sędzia był qmplem przeciwników

To w moich stronach, w czasie jednego pozal sie boze festynu byl taki mini pozal sie boze turniej. Druzyn jak na lekarstwo, widzow praktycznie zadnych (ja chwile wytrzymalem)... W kazdym razie tam bylo tak, ze sedzia tez byl jeden, ale za to gral w jednej z druzyn. :lol:

 

Zdaje się jeszcze studiujesz (a właśnie - co?) a mi wyglądasz na starszego (no chyba, że spadochroniaż ). To sprecyzuj ten swój wiek.

Studiuje zażondzanie (dzien solidarnosci z NY-PiXo :wink: ). Spadochroniarzem nie jestem, a wiek... Powiedzmy, ze jak bylem w twoim wieku, to Bin Laden uderzal w WTC.

 

Kurcze. W ostatnich dniach tyle sie ciebie nacytowalem, ze umiem juz twoja ksywe napisac z pamieci. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszliśmy z grupy, ale trafiliśmy na dosyć dobrych (wszyscy mieli jednakowe złóto czarne stroje )

My przegraliśmy w półfinale z reprezentacją UMCS. I tak stawialiśmy niezły opór chociaż skończyło się chyba 30-toma. Błędem było wyjście z grupy z pierwszego miejsca, żeby nie trafić na nich w ćwierćfinale. W ćwierćfinale przyszli w mocno okrojonym składzie i byli spokojnie do pchnięcia. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce, dostając w nagrodę na łebka strój koszykarski, długopis, chyba jakiś breloczek, coś na dokumenty i zapach do samochodu - wszystko w torebce PlusGSM :lol: .

A tak wogóle to odpadliśmy przez sędziów

Mnie już nie rusza gwizdanie tych lubelskich sędziów. Biegam po parkietach wystarczająco długo, żeby się do tego przyzwyczaić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zwykle grasz jako center

Hm... zalezy od wzrostu ludzi, z ktorymi gram ;)

A swoją drogą, to inaczej Cię pamiętałem

Znaczy sie.. ??? :)

To powyzsze bylo do Key'a. Ja za to wnioskuje, ze chodzi o rugby, jesli jest tam taka pozycja. Ewentualnie "srodkowy-taranujacy"

A wiesz, ze nie probowalem, moze by bylo warto. Gdzie w obrebie Katowic jest jakis klub?? :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nie rusza gwizdanie tych lubelskich sędziów. Biegam po parkietach wystarczająco długo, żeby się do tego przyzwyczaić.

Szkoda, że nie mialiście okazji grać w Płocku. Tu się dopiero dzieją nieziemskie rzeczy. Nie dość, że jedynym dobrym sędzią jest koleś co gra w ekipie najmocniejszej uczelni w mie ście, to jeszcze jak sędziuje kumplom, to się zdarza, że tak drukuje, że cała publika śmieje się mu w tważ, a ten ma jeszcze czelność dać np: technika zawodnikowi który podpbno faulował za jęki :shock: Pamiętam jedną sytuację która mnie rozwaliła na maxa. Mianowicie podczas jednego z turniejów street ballowych. Grał kumpel wspomnianego sędzi. Dostał piłę na skrzydle, zagrał tyłem i przy prubie wybicia piłki przez kryjącego był faulowany i po mniej więcej sekundzie oddał rzut (celny). I co sędzia robi zalicza punkty, a drużynie daje ostrzeżenie za "zbyt brutalną grę" :!: Chłopaki się tak zdołowali, że przegrali z kretesem ( a do tego momentu było jakoś przy remisie). Od tamtego czasu małokto chce z nim grać jak przychodzi na boisko (oczywiście z tym "sędzią")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje, już nie długo..

Trzymamy za słowo :twisted:

 

W kazdym razie tam bylo tak, ze sedzia tez byl jeden, ale za to gral w jednej z druzyn.

Przynajmniej uczciwi byli, a nie ściemniali, że niby sędzia jest bezstronny :lol:

 

Studiuje zażondzanie (dzien solidarnosci z NY-PiXo :lol: ).

To PiXo też studiuje zażądzanie? heh..dostałem się na zażądzanie, ale wolałem informę :)

 

Kurcze. W ostatnich dniach tyle sie ciebie nacytowalem, ze umiem juz twoja ksywe napisac z pamieci.

Bo mnie ostatnio strasznie dużo na forum :) a to wszystko przez kampanię wrześniową :evil: Uczę się na komie i juak tylko zobaczę, że ktoś coś na forum walnął to zaraz robię sobie przerwę :roll:

 

Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce, dostając w nagrodę na łebka strój koszykarski, długopis, chyba jakiś breloczek, coś na dokumenty i zapach do samochodu - wszystko w torebce PlusGSM

To może Ci co z nimi graliśmy w poprzednich latach coś wygrali, bo właśnie mieli identyczne stroje (tylko numery różne :) ). W każdym razie gratulacje :D

 

Mnie już nie rusza gwizdanie tych lubelskich sędziów. Biegam po parkietach wystarczająco długo, żeby się do tego przyzwyczaić.

No może i tak, ale w pierwszym meczu było dwóch sędziów i bardzo kulturalnie gwizdali. Wszystko było ok i fair, więc nastawiliśmy się tak na drugi mecz, a jak wiadomo ciężko trafić, jak ktoś Cię trzyma za rękę :?

 

Hm... zalezy od wzrostu ludzi, z ktorymi gram :wink:

Wzrost wzrostem, ale taktykę Shaqa możesz realizować :wink: Wyglądasz na takiego co ma dosyć siły 8)

 

Znaczy sie.. ??? :)

Jak był poprzedni temat, to też wrzuciłeś swoje zdjęcie i jakoś inaczej Cię zapamiętałem :) Może się trochę zmieniłeś, a może Twój obraz mi się już zatarł :)

 

A wiesz, ze nie probowalem, moze by bylo warto. Gdzie w obrebie Katowic jest jakis klub?? :):):)

W Lublinie? :wink: Stadion Budowlanych Lublin jest przy moim bloku, dosłownie rzut kamieniem (a słabo rzucam kamieniami :wink: ). Nawet paru qmpl gra. Ciekawy, ale raczej nie zachęcający sport. Szczególnie ze względu na brak wszelkich ochraniaczy :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze tu bardziej chodziło o samo słowo zarządzanie :wink:

Nawet na pewno :? Tylko czy to moja wina, że mam dysleksję i nie widzę nawet największych byków ortograficznych :evil:

 

Na swoje usprawiedliwienie mogę napisać, że ja zrobiłem tylko 1 błąd - napisałem "zażądzanie" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.